2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
18 yaşında suni sanciyla yaptım ama insanın kendi sancısı daha iyi ikinci kizimda 19 3 . Kızım da 22 yaşında araları fazla Yok ama Allah yardım ediyor
Inanmiorumm utann fatmaa utann daha ne mis mis ediomkiii Slkah var tabikide ediorr herseydeee ölum animda bile edecekmis yoksaa isimiz is dusunnn

Benim ins kizin ismi elizan

Inanmiorumm utann fatmaa utann daha ne mis mis ediomkiii Slkah var tabikide ediorr herseydeee ölum animda bile edecekmis yoksaa isimiz is dusunnn

Benim ins kizin ismi elizan
Ama senin yerinde olsam sezeryanla doğum yapmazdm korku bnde hala var ama sağlıklı olan normal doğum sancı zor evet ama Allah yardım ediyor işte ve kızın ismiyle büyüsün inşallah

Canım madem şekerin yoksa tatlı bir şeyler yiyip, soluna doğru uzansan?? Belki o zaman kıpırdar da rahatlarsın

Kızlar kızıma hala isim bulamadım 3 kızım daha var ve isimleri Meryem Evin, Havin , Derin bu bebeğime ilk başlarda Narin koymak istedik ama şimdi içime sinmiyor siz bir fikir verirseniz sevinirim
uyumlu olsun diye berin yada zerin :) Allahim korusun prenseslerini

Amin canım cok haklısın Hepimizin bebeklerini korusun Allah insallah. Mis kokulun kucağında cok sükür. Darısı başımıza

Amin cnm amin
Bende işlerimi haklettim
Temizliğide şükür
Hayırlısıyla kucağımıza alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…