2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
istanbul anadolu yakasında gecici süreliğine ücretsiz çekim yapmayı düşünüyorum ilgilenenler mesaj atabilirler

Kızlar kızıma hala isim bulamadım 3 kızım daha var ve isimleri Meryem Evin, Havin , Derin bu bebeğime ilk başlarda Narin koymak istedik ama şimdi içime sinmiyor siz bir fikir verirseniz sevinirim

Bebeklerimizin isimlerini yazalım mi?güzel anneler
Biz Zeynep koyuyoruz. Hem anneanneme ithafen, kendisi muhteşem bir insandı, hem de tanıdığımız bütün Zeynepler hem fiziksel hem psikolojik olarak güçlü insanlar olduklarından. Ben ismin insanı çok etkilediğini düşünüyorum o yüzden garantiye aldım kendimi :KK48:

Lohusa sekeri siparis ettim de serbet nasil yapiliyor bilmiyorum :)))) bilen varsa anlatabilirmi
Mehtap bana yaptılar kızamık şekerinden,kırmızı sabun kalıbı gibi Bi şeker eger senin de öyleyse yarın Bi sorayım kayınvalideme tarifi sana atarım özelden olur mu? Bir sürü ayrıntısı var Yok armut yok elma karanfil tarçın falan.

Canım benim yakınım Hacı Şerif den almıştı. 5litre su bidonuna koydular, oda sıcaklığında su eklediler bidonun tamamı kadar. Çalkaladıkça eridi gitti içinde
Baska sey eklemedilermi cnm. Bende haciseriften istedim.
Mehtap bana yaptılar kızamık şekerinden,kırmızı sabun kalıbı gibi Bi şeker eger senin de öyleyse yarın Bi sorayım kayınvalideme tarifi sana atarım özelden olur mu? Bir sürü ayrıntısı var Yok armut yok elma karanfil tarçın falan.
Evt cnm brnimki de o sekilde sekerlerden. Sana zahmet sorsan ins cok malzeme karsmiodur :) sutu fln artiriyir diolar

Karıştırıyorum sonra:KK48: kızlarımi çağırınca hepsinin adını söylüyorum. Evin Havin derin diye bide eşim narinler genelde şişman olur diyor. :-D:KK48:
Eşiniz isim konusunda benim kafadan :) Ben zayıf bir Narin tanıyorum ama o da çok nazlı. Hemen hasta olur, hemen küser cidden narin ötesi bir insan

Eşiniz isim konusunda benim kafadan :) Ben zayıf bir Narin tanıyorum ama o da çok nazlı. Hemen hasta olur, hemen küser cidden narin ötesi bir insan
Aynen 3 kızımı eşim koydu aslında 3.kızımı narin koymak istedim çok narin di karnimda kanamam felan hep.oluyordu ama bunda ilk başta karar kıldık narine sonradan eşim narin kilolu olur oda isimlerin insan üstündeki etkilere inanıyor hatta ilk kızımı damla koymak istedim.damlalar şımarık olur dedi ki:KK48: ve bu arada kizinin adı Zeynep koymak istiyormussun benim adım da Zeynep aslında.kzmi kendi.adimi vermek isterdim kaynanamlar tuaf bakar

Aynen 3 kızımı eşim koydu aslında 3.kızımı narin koymak istedim çok narin di karnimda kanamam felan hep.oluyordu ama bunda ilk başta karar kıldık narine sonradan eşim narin kilolu olur oda isimlerin insan üstündeki etkilere inanıyor hatta ilk kızımı damla koymak istedim.damlalar şımarık olur dedi ki:KK48: ve bu arada kizinin adı Zeynep koymak istiyormussun benim adım da Zeynep aslında.kzmi kendi.adimi vermek isterdim kaynanamlar tuaf bakar
Kendi adını vermek eş ailesi tarafından baya olay olur gerçekten hele görümce falan varsa yıllarca konuşurlar artık:KK48: sende ne olursa olsun ayakta kalan, kendini bırakmayan ve elinden herşey gelen bir insan mısın? Tanıdığım duyduğum tüm Zeynepler öyle, bir tane bile zırtapoz Zeynep duymadım :KK48:

Kendi adını vermek eş ailesi tarafından baya olay olur gerçekten hele görümce falan varsa yıllarca konuşurlar artık:KK48: sende ne olursa olsun ayakta kalan, kendini bırakmayan ve elinden herşey gelen bir insan mısın? Tanıdığım duyduğum tüm Zeynepler öyle, bir tane bile zırtapoz Zeynep duymadım :KK48:
Evet gelende 4 geliniz bu ailede en çok beğenilen huy benim kendimi övmek gibi olmasın ve bide din bakımından da güzel huylu oluyorlar ve görünce konusunda 6 tane var bende ama hepsi evli

Baska sey eklemedilermi cnm. Bende haciseriften istedim.

Evt cnm brnimki de o sekilde sekerlerden. Sana zahmet sorsan ins cok malzeme karsmiodur :) sutu fln artiriyir diolar
Yok canım bi tek üzerine künhar koyarak servis ettiler. Ama şerbet daha çok hastaneye hayırlı olsuna gelenler içindi. Süt artırmak için anneye Özel yapılan bir tarif soruyorsan onu bilmiyorum

Kızlar bir fikri olan varmı kız ismi için Evin Havin Derin kızlarımin adları bu bebeğime işim bulamadik

Canım bildiğim kadarıyla son haftalara doğru doğum kanalına girince hareketleri azalıyor ama tedbirli olmakta her daim fayda var. İstersen bi nst çektirdi için rahatlar
Hastaneyi aradım birz önce sancı falan yoksa skkıntı olmaz dediler. Sabaha kadar takip edin yine aynı sekilde olursa sabah gelin dedi hemşire. Ama dun karnımı yarıp cıkacak sekilde hareket eden cocuk bugun niye bu kadar sakin anlamadım

Ben 24 yaşındayım 4 çocuğun hepsini normal yaptım ve hiç epidural almadim
Gercektenmiii özeniommmm yaaaaaa ilki kactin yasinn sanci cektin yani bende sanci acii cekincee birsey olunur diye aklima kasimisimm nerdeb girdiyse panik atak iste tivbee Rabbim varrr o cekemiyecemiz seyi verirmi hic

Gercektenmiii özeniommmm yaaaaaa ilki kactin yasinn sanci cektin yani bende sanci acii cekincee birsey olunur diye aklima kasimisimm nerdeb girdiyse panik atak iste tivbee Rabbim varrr o cekemiyecemiz seyi verirmi hic
18 yaşında suni sanciyla yaptım ama insanın kendi sancısı daha iyi ikinci kizimda 19 3 . Kızım da 22 yaşında araları fazla Yok ama Allah yardım ediyor

X