2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Merhaba arkadaslar bu gun benimde dr kontrolum vardi dr bana oksapar kan sulandiruci igne basladi sancilarin cikinca keseriz dogumdan sonrada devam ederiz bi ay dedi sukur hersey yolunfa ama bu beni biraz tedirgin etti hani birden kanamm baslar sa yada dogum ben anlamazsam bu igne bi sorun olustururmu gibi ne bileyim iste....

Canım benim sezaryen tarihim 31 Mary senin BDT benden önce bile neden kabul etmedin ki?Bence riske atma zaten zamanını doldurmuş oluyor benim bebekte zayıf ama yapacak bir şey yok sağlığı yerinde olsun da
Evet öyle canım aslında. Dr da alabilirim o tarihlerde dedi. Ben de hem 39 haftasını doldursun istiyorum hem de pazartesi olsun istiyoruz. Eşim babalık iznine ayrılacak hafta sonuna gitsin istemiyoruz. Benim de doğum öncesi iznim tam 2 Nisan da bitiyor. Yani birçok sebebi var aslında ama zaten Dr um da söyledi. Kendimi iyi hissetmezsem istediğim gün gideceğim ameliyat için. İnşallah o güne kadar bir sorun çıkmaz

Ne yalancı sancım var, ne doğuma dair herhangi bir belirtim var, ne baska sey... Enerjim de yerinde üstelik. Bu bebek gelmicek

Ne yalancı sancım var, ne doğuma dair herhangi bir belirtim var, ne baska sey... Enerjim de yerinde üstelik. Bu bebek gelmicek
Aynı sorun bende de var canim . Hamileligimin başından beri aslında hiç ağrım sizin olmadı çok şükür ama artık biraz belirti olsada dogursam diyorum tabi hayırlısıyla

Aynı sorun bende de var canim . Hamileligimin başından beri aslında hiç ağrım sizin olmadı çok şükür ama artık biraz belirti olsada dogursam diyorum tabi hayırlısıyla
İnsanların sancısı çıkıyor azda olsa. Doktor bugün yarın gelir diyor. Bana belli olmaz bebek üç haftada kalabilir yarında doğabilir diyor. Yok hiçbir doğum belirtisi çünkü. Heycanlanıyorum, sabırsızlanıyorum ve aynı zamanda korkuyorum. Benim iki hafta önden gittiği için kendimi 38.haftaya şartlamıştım. Keşke hiç böyle bir hata yapmasaydım. Maç bitti uzatmalara kaldı gibi hissediyorum Dediğin gibi hayırlısı olsun. Sağsağlim alalım kucaklarımıza bebeklerimizi.

Benim arada bir sancılarım oluyor ama düzensiz işte 2 cm açıklığım vardı 36.haftada onuda normal buluyormuş doktorlar.

Benim de doğum öncesi iznim 2 nisanda bitiyor çok benzer yönlerimiz varmış hadi hayırlısı bakalım

Kızlar 3 cm acikligim varmış ben sok 39 haftada olsan birakmazdim yatirirdim ama daha zamanı var sancılarının başlamasını bekleyelim dedi gönderdi. Doğuruyorum dedigin an hemen gel evde çekeyim sancimi deme dedi. Oğluşum bu hafta kilo almamış 3160 çıktı. Geçen hafta 3100 du. Öbür doktor nasıl moralimi bozuyordu ya iri bebek iri bebek diye.

Aynisini ben ilk cocukta yasamistim. 38de dogar dye hazirlamistim kendimi 41+2ye kadar sıkıla sıkıla beklemistim. Smdi daha rahatim erken dogmaz modundayim

Aynisini ben ilk cocukta yasamistim. 38de dogar dye hazirlamistim kendimi 41+2ye kadar sıkıla sıkıla beklemistim. Smdi daha rahatim erken dogmaz modundayim
Keske hic o moda sokmasaydım kendimi 2 hafta önden gidiyorsa iki hafta erken doğar gibi saçma bi düşünceyle doldurdum kendimi en başında. Sezeryan olsa günü belli olur ne güzel. Şimdi bekle dur

Bende pazar gecesi cok siddetli olmasada agriyla gittim sabaha kadar 3cm acilmam oldu sancim artmadi ve duzenli degildi doktor eve gonderdi canim ayni durumdayiz yani

Bende pazar gecesi cok siddetli olmasada agriyla gittim sabaha kadar 3cm acilmam oldu sancim artmadi ve duzenli degildi doktor eve gonderdi canim ayni durumdayiz yani
Cnm senin vajinal muayene sonrası kanaman oldumu. Kanaman olabilir normal dedi ama benden nohut buyuklugunde pıhtı geldi azonce .

Canim ben de en bastan beri igne kullaniyorum. Dt bana Epidural ile normal doğum yapamazsin dedi. Anestezisyenler yapmıyormuş. Ama normal babanne usulü normal dogum yapabilirsin dedi.
Sezeryana karar verdik. 24 saat önce ilacı kesicez. Yari uyusturulacak. Ama acil bi sezeryan olursa da yani ıgnemi o gün yapmışsam da tüm uyutulup öyle sezeryan olucam

Kizlar benim de dogum oncesi iznim 27 martta bitiyo. Yani 27 martta kontrol yaziyo. Dogum 30 martta olacak. Ne yapmam lazim. Hastaneden bisey demediler. Devlet memuruyum bu arada.

Merhaba,
bende pupp oldum ve 20 gündür avil tablet kullanıyorum fakat içim rahat değil durumumu anlatmaya gerek yok zor süreç ilaç kullanan biri olarak rahat olabilirmiyim. çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…