2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kan sulandiriciyi halen kullaniyo musun bana gittigim tüm doktorlar 32. Haftanda birakicaksin demisti. Benim baştan beri kesin sezaryandi ama Allah korusun sende sezaryan olmak zorunda kalirsan ne olacak o zaman?
Evet ben başında hem coraspin hem clexane kullanıyordum. 34. haftada coraspini bıraktım şuan sadece clexane iğne vuruluyorum. Clexane'nın etki süresi 12.saatte tamamen sıfırlanıyormuş. Coraspin gibi değilmiş sanırım. Akşamları vuruyorum iğneyi bu nedenle. Yatarken hareketsiz kaldığım için pıhtı atmasın diye. Vallahi bende hiç bilmiyorum. Doktorum ne derse vardır bi bildiği diyorum. Kanımın durmamasından ziyade bebeğimin iri oluşu beni düşündürüyor. Çatı muayenesi yapmadan doğurursun kolaylıkla dedi. Bilmiyorum vallahi doğumla ilgili herşey dağ oldu durdu önümde. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

bende de aksi gibi hic iştah yok birkaç gündür sizde nasıl durumlar kızlar yani yiyemiyorum anlamadım gitti çocuk zayıf kalacak diye korkuyorum valla

Haklisin ben coraspin kullaniyordum sadece onu biraktim. Doktorundan rica etsen kafamda dogumla ilgili soru isaretleri var cati muayenesi yapar misiniz falan desen?

Haklisin ben coraspin kullaniyordum sadece onu biraktim. Doktorundan rica etsen kafamda dogumla ilgili soru isaretleri var cati muayenesi yapar misiniz falan desen?
Evet haftaya mutlaka çatı muayenesi olmak istiyorum dicem. Bakalım umarım gerek yok diyip beni geçiştirmez. İlk doğumum, pıhtılaşma bozukluğum var, bebeğim iri ve ailemden uzakta yaşıyorum. Tüm bunlar beni depresyona sürüklüyor hafif hafif. Sağ sağlim atlatırız hepimiz inşallah

bende de aksi gibi hic iştah yok birkaç gündür sizde nasıl durumlar kızlar yani yiyemiyorum anlamadım gitti çocuk zayıf kalacak diye korkuyorum valla
Ben saldım kendimi tartılmıyorum yiyorum deli gibi istahım var ama artık bebiş 3e yaklasmıs nasılsa dikkat etmeye baslıcam.

Belirgin bi sanci cikmadi ama doktor dikişlerimi aldi hala nst.deyim. bu agrilarin varsa dikişlerin ani kanamaya yol açar dedi riskli buldu . O da ayri zorladi malesef...

Belirgin bi sanci cikmadi ama doktor dikişlerimi aldi hala nst.deyim. bu agrilarin varsa dikişlerin ani kanamaya yol açar dedi riskli buldu . O da ayri zorladi malesef...

Tedbirli olmakta fayda var geçmiş olsun zor günler geçirdin bugüne kadar bebeğin tutundu sana artık doğsada olur beklesede

Canim cok geçmiş olsun. Durum ne şimdi tam olarak? Zaten 21 gün kalmış az daha dursaydı bebis iyiydi ama bırak gelmek istiyorsa da gelsin:)

Çok şükür riskli haftaların geride kaldı. Doktora gittiğin de ne iyi olmuş. Hayırlı ve güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.

Tedbirli olmakta fayda var geçmiş olsun zor günler geçirdin bugüne kadar bebeğin tutundu sana artık doğsada olur beklesede
Aynen cnm. Iste dikişler sezeryanda aliniyor normalde kolay oluyor. Bunda almasi beni zorladi valla... nyse kurtuldum yine sukur.
Canim cok geçmiş olsun. Durum ne şimdi tam olarak? Zaten 21 gün kalmış az daha dursaydı bebis iyiydi ama bırak gelmek istiyorsa da gelsin:)
Aynen cnm. Doktor 10gun beklemez dsdi bakalm rabbim hayrli bi vakitte versin.
Çok şükür riskli haftaların geride kaldı. Doktora gittiğin de ne iyi olmuş. Hayırlı ve güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.
Sukurki atlattm cnm. Bebegi de bi acayp ölçtü. 5 gun önceden 500gram fazla ölçtü anlamadm vallaaa. Ya onceden az ölçmüştü ya da simdi cok fazla ölçtü.

Bugun kontrolum vardi 2500 olctu doktor. 36+6dayim. Bende muz kasar bi işe yaramiyor. Bence Allahin takdiri bu. Cunku catim dar bebek de ona gore cok kilolu olamayacak. Bence 3 civari doğar dedi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…