2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Iyi mis cnm arasi evet cnm tuhaf aslinda
Jaa gelir zaman merak etmee ama sezaryandaa agri degimi sonrasii normal dogum gibi agrisi olmazada sonrasi agrior deme
Yani herkesin farklı oluyor canım. Benimki çok zor geçmişti sonrası. İyileşmem çok uzun sürdü. Ama çok kolay geçirenler de var. Bakalım bu defa nasıl olacak
Benim de sezeryan 2 Nisan da canim
hayırlı olsun canım. Saat falan verdi mi Dr un?

Kızlar merhaba tekrar. Oğlumda böyle birşey yaşadığımı hatırlamıyorum o yüzden sizlere bir danışayım istedim, bana bir fikir verin.

Bugün itibariyle 34+3'üm. Geçen haftadan beri karnımda bir hafiflik hissi var. Mide yanmalarım ve nefes darlıklarım azaldı. Sanırım bebek aşağı indi iyice. Karnmı neredeyse bacaklarımda taşıyorum. Çatı ağrısı ve makatta baskı hissediyorum çok fazla. Oturmak çok zor olmaya başladı çünkü karnım resmen kucağımda. Bacaklarımı iyice ikiye ayırmam gerekiyor oturabilmek için.

Bunların yanı sıra aşırı sırt ağrım var. Arada bele de vuruyor. Bu arada kızım çok hareketli, hareketlerinde hiç bir azalma yok. Canımı çok yaksa da bu sağlıklı olduğunu gösteriyor diye düşünüp mutlu olmaya çalışıyorum.

Bu cumartesi 35+1'de kontrolüm var ama nedense çok huzursuz ve agresif hissediyorum kendimi. Kontrolümü öne aldırasım var. Nedense her an doğuracakmışım gibi hissediyorum.

Bu yukarda anlattıklarım erken doğum belirtisi midir acaba?? Kızımın kilosu henüz çok az, 2500gr olsun diye besiye çekiyorum kendimi neredeyse 10 gündür.

Niye cnm dogumdanmi yoksaaa baska seydenmo
Hersydeeen yani fizik falan kalmadı zaten gögüsler sarktı göbek bikini yerinde dikiş aynaya bakasım gelmiyor artık ayrıyetten tüm zamanımı alıyor kendime esime vakit ayıramıyorum. Kendim aksama kadar köle gibi ev işi bebek bakıcılıgı ve hamilelikle ugrasırken esimin komsu cocugu sever gibi sevip işine gidip gelmesi. Annelik cok zor coooook. Cok doluyum psikologa mı gitsem ben gercekten hiç böyle hissedip böyle düsünmemiştim

Canım yaşadıkların çok normal şeyler. Aynı sıkıntılar. Pekmez, ceviz, muz,kaşar, yoğurt en çok kilo aldıran eğer almıyorsada bebek anca alıyordur.henüz gün vermediyse sıkıntı yapma daha alır kilo.

Icimi rahatlattin canim cok tesekkur ederim.. ikinci dogumum olacak kismetse ama oglumda boyle seyler yasadigimi hatitlamiyorum. Zaten 40+3te suni sanciyla dogdu, herhangi bir dogum belirtisi yasamadim o yuzden.

Dedigin gibi, muz ceviz sut kasar peynir ol tuketiyorum. Takviyelerimi daha duzenli kullaniyorum ve protein agirlikli besleniyorum. Gecen cmt gunu 1815gr civariydi, bu cmt tekrar kontrolum var. Tam 15 gun gecmis olacak aradan, umarim 2300 civarina gelmistir bebis.

Benimkide öle xnm az kilosu suan kontroldeyim bakalim kac oldu

Bir anda çok aldıysa olabilir ama benimkiler değişiyor bazen haftada 150 gr aldığıda oluyor.200 gr.da.sıkıntı yapma kendine son haftalarda daha fazla alıyorlar.birde haftada bir bulgur pilavı ayran varsa et iyi olur.teyzem 4 çocuk doğurdu hepside 4 kilo civarı ona göre bulgur çok kilo aldırır der.devamlı canı bulgur pilavı istermiş

Canım 10 gündür öğlen akşam et ve türevlerini yiyorum, etten tiksineceğim artık.. Yine doktor tavsiyesiyle ciğer falan yedim.. Baya baya yükleme yaptım yani.. Dediğin gibi belki de kilosu hızlı arttı ondan benim şikayetler tavan yaptı. İnşallah böyle olmuştur.

Cnm ins tombik olmustur bebein . Benimde kilosu biraz fasla artti. O iki hafta cok fazla köy yogurdu ve portakal mandalina suyu tüketmiştim. Bence etkisi var

Hatta yogurt bana cok agir gelirdi yiyemezdim.bende o kaseyi mutlaka ayran yapip aorla icerdim.kahvaltilarda. iste bu hafta onu da biraktm bak

Cnm ins tombik olmustur bebein . Benimde kilosu biraz fasla artti. O iki hafta cok fazla köy yogurdu ve portakal mandalina suyu tüketmiştim. Bence etkisi var
Valla tombiklikte hiç gözüm yok, haftasını yakalasın yeter. Yoğurt çok fazla tüketmiyorum ama portakal ben de tüketiyorum bol bol. Yani çocuk değil de bu kadar yemeye sadece ben kilo aldıysam boykot edip yemek yemeyi bırakacağım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…