2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Hepimizin az kaldi galiba annelerr agrilar basladii beni suan belim agrio ama bakalim dakika tutuorum dua edin
Kimin ilk bebeyi kimim ikimci ucuncu
Diorum eger unutulmiyacak sey olsaa kimseee iki uc xapmazdi diorum kendimii sakinlestiriomm
İkinciyi boş bi anıma geldi yaptım da üçüncü aslaaaaaaaaa

Artık bir dakikam bir dakikama uymuyo
Sabahtan beri iyiydim
Akşama doğru gaz sancısı gibi oldu sonra hafif adet sancısı gibi
Yalancı sancı yaşadım heralde
Baya yattım uzandım
Akıntınız varmı kızlar

Cnm benimde öle sabah birsey yok aksama dogru akintim suan gaz sancisi bel agrisi oooo
Acaba is yapioruz sabah iyiyiz diye ondanmi olupr

Benim bu ara çok arttı akıntım. Özellikle ayakta fazla durursam ya da bir iş yaparsam daha fazla oluyor. Gün içinde çok ağrım olmuyor ama her gece yatağa girdiğimde kesin bu gece doğurcam diyorum. Kasık karın bel çatı ağrısından sağa sola bile dönemiyorum. Uyumak çok zor artık

Benimde ölee cnm yaa ayniii biz ayni haftadayiz sen kactasin

Ilk cnm.ins 9 nisan benim normalde ama bakalim senin ilk eegil deme niye aezaryan peki cnm heycan vardir tabi yine
Evet benim ikinci. Oğlum 41 haftasını doldurup suni sanciyla da gelmeyince mecburen sezeryan oldum. İlki sezeryan olunca da malum mecburen ikinci de sezeryan olacak. Hayırlısı canım bakalım belki sen önce doğurursun

Evet benim ikinci. Oğlum 41 haftasını doldurup suni sanciyla da gelmeyince mecburen sezeryan oldum. İlki sezeryan olunca da malum mecburen ikinci de sezeryan olacak. Hayırlısı canım bakalım belki sen önce doğurursun
Cnm aradan kac zaman gecti iki gectiyse normal denirolar
S
Suni ile gelmedi demek nasip öleymiss yaaa bekle vekle gelemd cadi haaa
Evet belli olmazz cnmm erken de gelebilir
Heycan varmi sende

Cnm aradan kac zaman gecti iki gectiyse normal denirolar
S
Suni ile gelmedi demek nasip öleymiss yaaa bekle vekle gelemd cadi haaa
Evet belli olmazz cnmm erken de gelebilir
Heycan varmi sende
3 yıl 8 ay var arada canım ama sezeryan sonrası normal doğum yaptıran Dr kolay bulunmuyor malesef. Benim yaşadığım ilde yok öyle bir Dr. Evet gelmedi hiç sancım yoktu suni sanciyla da açılma 1 cm de kaldı. Mecburen sezeryan oldu. Evet ya heyecan çok. Zaman durdu sanki geçmiyor son günler

Iyi mis cnm arasi evet cnm tuhaf aslinda
Jaa gelir zaman merak etmee ama sezaryandaa agri degimi sonrasii normal dogum gibi agrisi olmazada sonrasi agrior deme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…