2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Kızlar bugün kontrolüm vardı 35+2 haftalık olduk bebeğim 48cm ve 2150kg kilosu çok az yavrumun düzenli ve sağlıklı beslenmeme rağmen hep 1-2 hafta geriden geliyor ve bu durum beni çok üzüyor, normal Doğum istiyordum en başından beri bunu doktorumda biliyordu bugün muayenede normal Doğumda çeşitli komplikasyonlar olabiliyor ve bebeğin küçük olduğu için normal doğum stresini kaldırabilecek mi? Bi de en başından beri bu 1-2 haftalık geriliği biz genetiktir diye yorumladık çünkü eşimde bende miyon insanlarız belki başka bir sebebi vardır bi perinotoloğa gidip Doppler muayenesi olmanı tavsiye ederim dedi moralim bozuldu kızlar bana bi akıl verin çok üzgünüm
Canım benim de son kontrolde 1 hafta kadar geri çıkmıştı, doktorum sıkıntı yok dedi şükür. Sana neden öyle demiş ki.. ben hatta endise edince 2 hafta geri 2 hafta ileri normal kabul edilir dedi. Hem eşin de sen de minyonmussun yani o zaman gayet normal değil mi. İlla için rahatlamiyorsa git doktora ama sen bilirsin

Sütüm yok hala, sagiyorum uçları kanadı artık ama yok bir damla bile:KK43:
Çok geçmiş olsun bir an önce yavrunun kucağına alırsın inşallah. Bizim yoğun bakımda 8. Günümüz, sabırlı olmaya çalış. Bebeklerimiz iyi olsun yeter. Bol bol sagmaya çalış kendini, hemen gelmiyor. Stres yapma, sütünü etkiler

Çok geçmiş olsun bir an önce yavrunun kucağına alırsın inşallah. Bizim yoğun bakımda 8. Günümüz, sabırlı olmaya çalış. Bebeklerimiz iyi olsun yeter. Bol bol sagmaya çalış kendini, hemen gelmiyor. Stres yapma, sütünü etkiler
Sana da cok geçmiş olsun canim neden yatıyor bebis? Bizim de bu gece üçüncü gecemizdi. En az bir hafta yatar diyorlar. Sagiyorum ama süt gelmiyor yani her sağısta 1ml ancak çıkarabiliyoruz.

Sana da cok geçmiş olsun canim neden yatıyor bebis? Bizim de bu gece üçüncü gecemizdi. En az bir hafta yatar diyorlar. Sagiyorum ama süt gelmiyor yani her sağısta 1ml ancak çıkarabiliyoruz.
Cnm her ne kadar kilo aldriyir deselerde tatli seyleri sutu arttirdigi bi gercek. En azindan süt bollasana kadar tatli seyler ye bol su ic bi süt arttiran iceceklerden icebildgn kadar iç. Rezene de ise yariyor

Benim mesela hatrladigim. Revani yiyince sutum cok artardi. Cunku irmik arttiriyir sekwr arttiriyor bi de bol su ve rezene icerdim. Hepsi beraber iyigelirdi

Cnm her ne kadar kilo aldriyir deselerde tatli seyleri sutu arttirdigi bi gercek. En azindan süt bollasana kadar tatli seyler ye bol su ic bi süt arttiran iceceklerden icebildgn kadar iç. Rezene de ise yariyor
İnan yiyorum mehtap, gelen giden ağzıma bir seyler tıkıştırıyor gik demiyorum yiyorum hepsini.

Benimde öyleydi, şimdi daha çok geliyor. Emzirirken de artacak diye düşünüyorum

Ciğer gelişimi tamamlanmamışti onu desteklediler. Şuan şükür destek olmadan nefes alıyor. Kılı alması için tutuyorlar, 2500 olunca cikaracaklar

Ciğer gelişimi tamamlanmamışti onu desteklediler. Şuan şükür destek olmadan nefes alıyor. Kılı alması için tutuyorlar, 2500 olunca cikaracaklar
İnsallah csnim insallah tez zamanda çıkarlar Allah kimseyi yavrusuyla sınamasın:KK43:

Hanımlar meraba.20 haftalık hamileyim.bebegin ters durduğunu söyledi doktor.size de böyle diyip sonra düzelen oldu mu.

İnan yiyorum mehtap, gelen giden ağzıma bir seyler tıkıştırıyor gik demiyorum yiyorum hepsini.
hurma yiyor musun canım, aç karnına 5 tane filan hurma ye medine hurmaları güzel oluyor, oksitosun hormununu aktifleştiriyormus oda süt salgısı için lazım bi hormon

Hepimizin az kaldi galiba annelerr agrilar basladii beni suan belim agrio ama bakalim dakika tutuorum dua edin
Kimin ilk bebeyi kimim ikimci ucuncu
Diorum eger unutulmiyacak sey olsaa kimseee iki uc xapmazdi diorum kendimii sakinlestiriomm

X