2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Benimde belimde agrilar agdrt agrisi var karnim sertlesioo bilmiomm korkuom azdaha beklesinler yaa dua edinn kibirdanamiomm

Anladım canım sanırım 39 da alacak senin bebişi çok şükür kalp atışı da iyiymiş
Canim iyiyim cok sukur saol. Bugjn vardi kontrol. Nst.de doktor kalp atslarini pek begenmedi tekrar nst.ye girdim. Nerdeyae bir bucuk saatim nst.de gecti cok yoruldum. Allahtan normal.cikti sonuclar korkmuştum.
Tarih icin doktorum erken dedi nedense. Her hafta kontrol var haftaya bi yine bakariz dedi doktor. Yani nisanin 3u falan olabilir dedi. Benim doktor olabildigince gec alma taraftari.

Maşallah cnm valla peri ve senin icin çok seviniyorum bu haftaları gördünüz şükürler olsun.
:KK200: cnmm cok tesekkurler allah razicolsun. Zaten bizi dusunenleein duasiyla geldik bu haftalara. Ins daha da bekler meleklerimiz.
benimde kontrolüm vardı kızlar 2863 olmuş kuzum
Nst de yine sancı çıktı
Ama bebek hareket ettiğinde yükseldi hep
Hemde 90 larda
Nisan 4 e günümüzü aldık
Kızlar karnı sürekli sertleşen varmı
Bende çok sık oluyor
Cnmmm dikkat et yorulma dinlen. Ben bugun ebeyle konustum nst.de. dogum aninda 90lara cikar sanci dedi. Magnezyum falan kullanıyor musun kasilmaya iyi gelio o.

Su erken geldiği ve beklendiği icin olabilir dediler su gelince eahim enfeksiyona açık hale geliyormuş. Annedeki idrar yolu enfeksiyonu vajinal enfeksiyonlar bunlardan da olabilirmiş. Ki bunlr bende yoktu. Bilmiyorum normal diye tutturmasaydim belki olmayacaktı böyle bir şey cok pişmanım keske erkenden sezaryene alın deseydim.
Çok geçmiş olsun canım sen nerden bileceksin böyle olacağını doktorun seni yönlendirmesi risklerinden bahsetmesi gerekirdi kendini suçlama sakın. Kendini biran önce toplaman lazım yeni ameliyatlısın dikişlerin var bol dinlen bu arada. bebeğini kendini toparlamış karşılaman lazım böyle stres yaparsan sütün gelmesini geciktirirsin birde uyku inanılmaz süt yapıyor sağlam güzel bir uyku çek ılık duş al Rabbimin izniyle bak nasıl gelecek sütün birde dereotu çok güzel süt yapıyor oyüzden hamileyken yasaktı süt hormonlarını yükseltiyor Bu ilk son ayrılığınız olur inşlllh Rabbim birdaha ayırmasın pamuğunla seni

Herkes gün almış ne güzel :) Keşke normal doğumun da günü olsa:KK51: Hormonlarımın bana verdiği yetkiyle bu belirsizlikten endişe ve korkulardan dolayı kendi kendimi yemezsem iyidir. Hepimin hakkında hayırlısı :confused:
Ilk dogumun mu canim. Ben 1.yi normal yaptım. Cok bekledim ilk bebisimi 41+2de gelmisti. Simdi bu da oyle olcak gibi geliyor hic heyecanlanamiyorum

:KK200: cnmm cok tesekkurler allah razicolsun. Zaten bizi dusunenleein duasiyla geldik bu haftalara. Ins daha da bekler meleklerimiz.

Cnmmm dikkat et yorulma dinlen. Ben bugun ebeyle konustum nst.de. dogum aninda 90lara cikar sanci dedi. Magnezyum falan kullanıyor musun kasilmaya iyi gelio o.
Kullanıyorum cnm günde üç kere hemde
Ben hiçbir ağrı sancı hissetmedim beniş hareket ettiği anlarda oldu
Ondan mı bilmiyorum

Ilk dogumun mu canim. Ben 1.yi normal yaptım. Cok bekledim ilk bebisimi 41+2de gelmisti. Simdi bu da oyle olcak gibi geliyor hic heyecanlanamiyorum
Evet ilk doğumum. Kendimi hamileliğin en başında 38.haftada sezeryana hazırlamıştım. Çünkü bende pıhtılaşma bozukluğu var ve sulandırıcı kullanıyorum. Şimdiki doktorum normal doğum yapacaksın diyor. Şimdi de normal doğum fikrine alışmaya çalışıyorum. Doktorların elinde oyuncak oldum valla :KK51:

Oğluma Ekim 2015'te hamile kaldım, Haziran 2016 da doğdu.. O zamandan beri emiyor. 10 gün sonra 21 aylık olacak. Oğlum 14 aylıkken Ağustosta kızıma hamile kaldım, malum 40 gün sonra görünüyor doğum. 2 sene kadar onu da emziririm herşey yolunda giderse. 2 sene daha bedenimin sadece bana ait olmayacağını kabullenmeye çalışıyorum :) Yoksa geçmez bu zaman..

Hamilelik, başka bir çocuk varken daha da zormuş ama ben oğlumun ilk zamanlarda emmesini hatırlıyorum. Ağır ağır, yutkuna yutkuna.. Gözlerini bayıltarak. Nasıl da keyif alırdım öyle emerken :) Şimdi oynuyor eşşek sıpası..

ekım 16 da kızım dogdu 23 nısan gıbı oglan dogacak. cılgınlar gıbı emıyor kızım cok yoruldum artık

Kızlar bugün kontrolüm vardı 35+2 haftalık olduk bebeğim 48cm ve 2150kg kilosu çok az yavrumun düzenli ve sağlıklı beslenmeme rağmen hep 1-2 hafta geriden geliyor ve bu durum beni çok üzüyor, normal Doğum istiyordum en başından beri bunu doktorumda biliyordu bugün muayenede normal Doğumda çeşitli komplikasyonlar olabiliyor ve bebeğin küçük olduğu için normal doğum stresini kaldırabilecek mi? Bi de en başından beri bu 1-2 haftalık geriliği biz genetiktir diye yorumladık çünkü eşimde bende miyon insanlarız belki başka bir sebebi vardır bi perinotoloğa gidip Doppler muayenesi olmanı tavsiye ederim dedi moralim bozuldu kızlar bana bi akıl verin çok üzgünüm

Kızlar bugün kontrolüm vardı 35+2 haftalık olduk bebeğim 48cm ve 2150kg kilosu çok az yavrumun düzenli ve sağlıklı beslenmeme rağmen hep 1-2 hafta geriden geliyor ve bu durum beni çok üzüyor, normal Doğum istiyordum en başından beri bunu doktorumda biliyordu bugün muayenede normal Doğumda çeşitli komplikasyonlar olabiliyor ve bebeğin küçük olduğu için normal doğum stresini kaldırabilecek mi? Bi de en başından beri bu 1-2 haftalık geriliği biz genetiktir diye yorumladık çünkü eşimde bende miyon insanlarız belki başka bir sebebi vardır bi perinotoloğa gidip Doppler muayenesi olmanı tavsiye ederim dedi moralim bozuldu kızlar bana bi akıl verin çok üzgünüm
Cnm bebim 35 kene 1977 gr di pazartesi 37 olcm.ins bakalim kac ozaman ama nyie öle demis em saglikli normal dogum ne alaka itmekle kaldirmakla anlamadim doktorunu burda hollandada öle sey demedilerrr komplikasion olursa sezarxana aliorlar zaten

Cnm gex dollenme olunca da geri geliyorlar. Benim kiz da oyleydi. Hep 10 gun geriden gelirdi

Evet ilk doğumum. Kendimi hamileliğin en başında 38.haftada sezeryana hazırlamıştım. Çünkü bende pıhtılaşma bozukluğu var ve sulandırıcı kullanıyorum. Şimdiki doktorum normal doğum yapacaksın diyor. Şimdi de normal doğum fikrine alışmaya çalışıyorum. Doktorların elinde oyuncak oldum valla :KK51:
Benim doktor da sezeryan severlerden. Ilk dogumda da sezeryan dedi hep ben normale direttim. Simdi karışmıyor

Canim benim ilk bebek de 2hafta geriden geliyordu normal yaptim ve hic sorun olmadi bebekte cok sukur. 2900 dogmustu. Hem çatı darligim var kucuk olmasi daha iyi olmystu daha kolay olmustu. Sendede belki cati darligi vardir Allah ona gore de bebegi kucuk veriyo bence. Bu bebegim de kucuk gidiyo ve yine normal deneyecegim insallah

X