2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
F Fatmae20 M mehtapmhtp88 @miumao kızlar teşekkür ederim kasılma olmayınca doktorumu aramadım fakat kasık ve sırt ağrım ara ara devam ediyor. Umarım sıkıntı yoktur erken doğum riskim olduğu için biraz endişelendim. Bebeğim de bi haftaya yakın geriden geliyor Allah hayırlısını nasip etsin
Cnm.nasil.geridennn kac kilo benimkide sayif ve duan belim agrio sicak sicak ve agdet agrim.varrr erken daha diye korkuorum ins ay sonuna bekler yavrummm cok fema belimmm sicak sicak agriiiiij

Su erken geldiği ve beklendiği icin olabilir dediler su gelince eahim enfeksiyona açık hale geliyormuş. Annedeki idrar yolu enfeksiyonu vajinal enfeksiyonlar bunlardan da olabilirmiş. Ki bunlr bende yoktu. Bilmiyorum normal diye tutturmasaydim belki olmayacaktı böyle bir şey cok pişmanım keske erkenden sezaryene alın deseydim.
Her serde bir hayr vardır merak etme sağ salim.eline alacaksın tahin pekmez ye bol bol hemen gelir

Nasılsın canım doğum tarihin belli oldu mu ?Bebiş nasıl ?Benim 31 Mart kısmet olursa tarihim
Canim iyiyim cok sukur saol. Bugjn vardi kontrol. Nst.de doktor kalp atslarini pek begenmedi tekrar nst.ye girdim. Nerdeyae bir bucuk saatim nst.de gecti cok yoruldum. Allahtan normal.cikti sonuclar korkmuştum.
Tarih icin doktorum erken dedi nedense. Her hafta kontrol var haftaya bi yine bakariz dedi doktor. Yani nisanin 3u falan olabilir dedi. Benim doktor olabildigince gec alma taraftari.

Pamuğum yoğun bakımda kizlar dualarınızı eksik etmeyin nolur:KK43:
yüce Rabbim pamuğunu hayirlisiyla kucagina almani nasip etsin sonsuz şifa versin insallah en kisa surede çıkar kuvezden cnm neden kuveze girdi 37. haftada ters giden bir durummu olduki

cnm memenin etrafini kahverengi halka olan yeri iki baş parmak ile işaret parmağın arasina al sık bırak sık bırak seklinde tekrarla pompalar gibi insallah gelecek cnm

Canim iyiyim cok sukur saol. Bugjn vardi kontrol. Nst.de doktor kalp atslarini pek begenmedi tekrar nst.ye girdim. Nerdeyae bir bucuk saatim nst.de gecti cok yoruldum. Allahtan normal.cikti sonuclar korkmuştum.
Tarih icin doktorum erken dedi nedense. Her hafta kontrol var haftaya bi yine bakariz dedi doktor. Yani nisanin 3u falan olabilir dedi. Benim doktor olabildigince gec alma taraftari.
Canım çok şükür güzel çıkmışta yorulduğuna değmiş. Nasılmış prenses büyümüş mü? Eğer nisan 3 olursa ve beklerse kızlar aramızda 1 gün olacak :) tansiyonunu takip ediyorsun dimi canım?

Kızlar iki gündür adet öncesi rahatsızlık hissini yaşıyorum aralarda kasilmada oluyordu. Buaksam belimden giren kasiklarim bacaklarima yayılan kasilmaninda eşlik ettiği sancılarım oldu. Ama çok düzensizdi yinede korktum erken gelicek diye. Direkt 5 dakikayla baslayip 3 dakikaya kadar düştü sancılar sonra 10 dakikaya çıktı sonrada geçti çok şükür. Bir hafta daha durur ins bebişim.

hussuk hussuk canım kendini suçlama sakın sonucta sen de normal doğum daha iyi düşüncesi ile elinden geleni yaptın Allah'tan hayırlısı böyleymiş.. eminim çok zordur inşallah en kısa sürede sağlıkla kucaklarsin pamuğunu. Rabbim acil şifalar versin.

Canım çok şükür güzel çıkmışta yorulduğuna değmiş. Nasılmış prenses büyümüş mü? Eğer nisan 3 olursa ve beklerse kızlar aramızda 1 gün olacak :) tansiyonunu takip ediyorsun dimi canım?
Evet cnm buyumus 3 kilo olmus. Insallah hayrli bi vaktte gelir cnm. Tansiyonumda sukur iyi gidio insallah bozmaz

benimde kontrolüm vardı kızlar 2863 olmuş kuzum
Nst de yine sancı çıktı
Ama bebek hareket ettiğinde yükseldi hep
Hemde 90 larda
Nisan 4 e günümüzü aldık
Kızlar karnı sürekli sertleşen varmı
Bende çok sık oluyor

Herkes gün almış ne güzel :) Keşke normal doğumun da günü olsa:KK51: Hormonlarımın bana verdiği yetkiyle bu belirsizlikten endişe ve korkulardan dolayı kendi kendimi yemezsem iyidir. Hepimin hakkında hayırlısı :confused:

Evet cnm buyumus 3 kilo olmus. Insallah hayrli bi vaktte gelir cnm. Tansiyonumda sukur iyi gidio insallah bozmaz
Maşallah canım kilosuda iyi prensesin 30 u görecek miyiz ocak biter mi şubat biter mi derken mart ı yarıladık çok şükür. Tansiyonunda böyle devam eder inşallah tuza dikkat ediyorsundur inşallah yükselmeyecek .
Maşallah cnm valla peri ve senin icin çok seviniyorum bu haftaları gördünüz şükürler olsun.
Sağ ol canım benim çok şükür hepimiz geldik bu haftalara bebişlerle 37. Haftayı da herkes bitirir inşallah öyle gelmek isterse gelir yavrular

Kızlar iki gündür adet öncesi rahatsızlık hissini yaşıyorum aralarda kasilmada oluyordu. Buaksam belimden giren kasiklarim bacaklarima yayılan kasilmaninda eşlik ettiği sancılarım oldu. Ama çok düzensizdi yinede korktum erken gelicek diye. Direkt 5 dakikayla baslayip 3 dakikaya kadar düştü sancılar sonra 10 dakikaya çıktı sonrada geçti çok şükür. Bir hafta daha durur ins bebişim.
İnşallah canım. Dün benim de aynı ağrılarım vardı sadece kasılma bu kadar sık değildi. Belki de bu son haftalarda normaldir

Cnm.nasil.geridennn kac kilo benimkide sayif ve duan belim agrio sicak sicak ve agdet agrim.varrr erken daha diye korkuorum ins ay sonuna bekler yavrummm cok fema belimmm sicak sicak agriiiiij
Kilosu yaklaşık bir hafta geri canım. En son 33+2de 2230gr dı. Şu an bilmiyorum kaç oldu ama en başta sağlık sıhhati iyi olsun da kilo önemli değil.

X