2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Neguzel cnm kilosu iyi benimde 2400 amca okur dedi eherki 40 hafta dogarsa minik bir kiz kibar kiz olcak yani butecem artik ne edeyim aldigim kiyafetler bol gelcek 50cm 56 ama olsunnn hahhah giyecekyaa insaAllah eskitsin ustunde
Seninle günlerimiz aynıymış. Ne zaman 2400 dedi sana? Doğunca çok çabuk büyüyorlar giyer herşeyini prenses merak etme. Tabi ilk zamanlar kollar bacaklar biraz sallanıyor ama :)

normal oldu canim suni sanciyla oldu dogum fitil verildi 12 saatden sonra normal oldu
Hipertansiyon vardi ve nst de kalp atisi hep zayifdi 2 haftamiz hastanede gecti cumartesi sanciyla dogumu baslatma karari aldi dr sukur sikintisiz oldu

darisi basiniza canim :KK66: 36.4 gunde sanci verildi 36.5 dogdu oglus :) gelisimi hep ilerdeydi animsarsan canim o yuzden sikinti olmadi 34 haftada ciger gelistiricimiz yapilmisti zaten sukur rabbime:)

amin canim sagolasin sagliklica sizde bulusun insallah

rabbim en guzelini ayarlasin insallah:)
Sağol canım inşallah. Senin paşa kaç kilo kaç cm doğdu?

normal oldu canim suni sanciyla oldu dogum fitil verildi 12 saatden sonra normal oldu
Hipertansiyon vardi ve nst de kalp atisi hep zayifdi 2 haftamiz hastanede gecti cumartesi sanciyla dogumu baslatma karari aldi dr sukur sikintisiz oldu

darisi basiniza canim :KK66: 36.4 gunde sanci verildi 36.5 dogdu oglus :) gelisimi hep ilerdeydi animsarsan canim o yuzden sikinti olmadi 34 haftada ciger gelistiricimiz yapilmisti zaten sukur rabbime:)

amin canim sagolasin sagliklica sizde bulusun insallah

rabbim en guzelini ayarlasin insallah:)
Ai neguzel fitil normal kucuk fitil deme peki epedural aldinmii cnm ne guzel normal dogum etmisin iste ins bende suan agrim var ama uzun suruo yani dakikalik degil anlamiom

Merhaba ben de Nisan annelerini takip ediyordum ama ben de Mart annesi oldum :) 34 +5 haftalık 2500 kilo doğdu bebeğim ama elhamdüllillah sağlıklıyız. Rabbim herkese kolay ve zamanında Doğum nasip etsin inşallh
Maşallah canım Rabbim uzun ömür versin

Canım 3 hafta sonraya Sezeryan tarihi vermiş nasıl 3 kilo doğar diyor çocuk zaten şimdi 2700 eğer 39.haftada olursa bence 3500 düşmez geçer bile son haftalarda kilo alımı daha çok
Valla bilemedim ki canım. Diğer ölçümlerine bakarak mı dedi bana bakarak mı dedi acaba:halay: yani önce sağlıklı olmasını sonra tabi 3500 falan olmasını isterim. Umarım olur

Arkadaslar iyi aksamlar.
Bende sessiz takipcilerdenim fakat bi faydam olabilecegini dusunerekten yazmak istedim.
Reflu illetiyle ugrasanlar tesadufen farkettigim bi ilac var. CEKIRDEK. Reflu basladigi zaman bir avuc kadar ay cekirdegi yiyorum ve aninda kesiyor. Ilk gebeligimde cok cekmistim gecelerce uykusuz kalmistim. Rabbim gosterdi caresini bunda hic cekmedim umarim sizdede ise yarar.
Canım koyu bir ayran yap ic o da inanılmaz iyi geliyor

Selam hanimlar ben mayis annelerindeyim arada sizede yaziyorum tabi :). Biraz daha tecrubelisinuz. Size bisey sormak istiyorum yinee. Benim bebegim 30+5 de 1500 gr suan az az aliyo hala. Boyle olup sonraki bir ay da hizli kilo alan oldumu. Zaten erken dogum riski vs var. Biranonce 2 yi geçsin istiyorum. Genelde son haftalardami aldiniz kilolari

Selam hanimlar ben mayis annelerindeyim arada sizede yaziyorum tabi :). Biraz daha tecrubelisinuz. Size bisey sormak istiyorum yinee. Benim bebegim 30+5 de 1500 gr suan az az aliyo hala. Boyle olup sonraki bir ay da hizli kilo alan oldumu. Zaten erken dogum riski vs var. Biranonce 2 yi geçsin istiyorum. Genelde son haftalardami aldiniz kilolari
Cnm bilmiomki benimki 35 de 1977 di yani minik kizim.olcak ins ama.sagliyi önemli cnm benimde yarin randavu bakalim

Canım hafta haftasına uymuyor hiç canını sıkma kilo aldıran pekmez tahin kaşar peyniri kırmızı et filan yemeye çalış. Benim kızımda önden giderken geçen muayene de fazla almayıp haftasına uygundu kilosu belli olmuyor yarında kontrol var bakalım kaç kilo olmuş

şimdi nasilsin cnm bebisle ikinizde iyisinizdir insallah bol bol emzirmeye çalış boş vaktin olursa dogum hikayeni paylasirsan mutlu oluruz sezeryanin nasil gecti neler hissettin :anneadayı: tabiki melegin uykudayken hic ihmal etme onu:KK200::KK200::KK200:
Canim benim dogum hikayem bence pek iyi değil o yüzden iştah açıcı aman ben de doğurayım hissiyatı uyandıracak bir hikaye olamayacağı icin anlatmayayım:))
evet ilk sesini duyma ilk gördüğüm an tarifsiz duygular hissettim dogru, yanımdaki sepette misil misil uyuyor olması bile dünyalara bedel ama su an çektiğim acı canimi cok yakıyor bunu yok sayamıyorum demek ki ağrı esigim dusuk bilemedim.
Göğüslerim yarıldı, sütüm hala gelmedi erken telaş ettiğimi söylüyorlar ama bu bile sinirimi bozuyor lohusa sendromu geliyor sanırım.
Öyle Bi sevgi ki, emdikçe çığlık atmak istiyorum göğsümün acısından ama bir yandan da Allah’ıma yalvarıyorum ne olur emmeye devam etsin ki karnı doysun, sütüm gelsin, sarılık olmasın vs.
Umarım moralinizi bozmamisimdir, her şeyin cok güzel olacağına inanalım hep beraber. Biliyorum ki yalniz değilim, bunu tek yaşayan ben de değilim, sonsuza kadar devam eden bir acı olsaydi kimse ikinci üçüncüyü yapmazdı hepsi geçecek sadece zaman lazım. Allah saglik versin bebislerimize.
Ana olmak Kolay değilmiş kizlar daha ne gördüysem:)))
Bu arada hala en tatlı benim oglusum:))
hepinizi kocaman öpüyorum ve tekrar şimdiden ürküttüğüm varsa hakkini helal etsin, en kötü ihtimalle lohusa sendromuna girmiş bu deli diye dalga gecsin benle tamam mi:))

Cnm bilmiomki benimki 35 de 1977 di yani minik kizim.olcak ins ama.sagliyi önemli cnm benimde yarin randavu bakalim

Canım hafta haftasına uymuyor hiç canını sıkma kilo aldıran pekmez tahin kaşar peyniri kırmızı et filan yemeye çalış. Benim kızımda önden giderken geçen muayene de fazla almayıp haftasına uygundu kilosu belli olmuyor yarında kontrol var bakalım kaç kilo olmuş

Erken dogum riski olunca hemen 2 olsun istiyorum :). Hayirlisi neyse o olsun tabi. Insallah guzel haberlerle donersiniz kontrolden.

X