2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Benim kasıklarımda da oluyor arada çok acı verici değil adet sancısı gibi gece bi taraftan diğer tarafa dönerken hissettim sağ kasığımda Doğum sancısı nasıl hiç bilmiyorum hafif olduklarından yok bu değil diyorum kendime ama çok fazla karnım sertleşip yumuşuyor kasılmalarım sıklaştı yani sizde de öyle mi özellikle yürürken
benim de artik sık sık kasilmalarim oluyor hele de kendimi yorarsam daha cok

hussuk hussuk canım hayırlı uğurlu olsun. Allah analı babalı büyütsün inşallah. Bu arada su gelmesi nasıl bir şey? Tarif eder misin?
canim tutamadığım bir cis gibi düşün. Ve ayırt edememen mümkün değil.
Kizlar teker teker etiketleyemedim Allah hepinizden razı olsun tüm iyi dilekelriniz icin teşekkür ederim.

canim tutamadığım bir cis gibi düşün. Ve ayırt edememen mümkün değil.
Kizlar teker teker etiketleyemedim Allah hepinizden razı olsun tüm iyi dilekelriniz icin teşekkür ederim.
şimdi nasilsin cnm bebisle ikinizde iyisinizdir insallah bol bol emzirmeye çalış boş vaktin olursa dogum hikayeni paylasirsan mutlu oluruz sezeryanin nasil gecti neler hissettin :anneadayı: tabiki melegin uykudayken hic ihmal etme onu:KK200::KK200::KK200:

Kizlar 12 sa suni sancının ardından açılma olmadığı icin (1cm hatta bir parmak ucu dedi dr) spinal sezaryenle dogdu yavrum. 37+1 dik 2900g. Boyunu sormadım ama uzun diyorlar. Aman meme uclarini yumuşatın ben erken Doğum riskim var diye bir hftadir kullanmıyordum lanolini. Kullanmak lazımmış:) şimdi daha iyiyim agri var elbette ama dayanılmayacak gibi değil. Allah hepinizden razı olsun dualarınız sizlere de ışık olsun insallah. Darısı ins cook daha güzel bir şekilde basınıza :) bu arada dünyanın en güzel bebeği benim oğlum :)))
Canimm gozun aydin sagliklica kurtulmussunuz sukur bol bol sutlu gunlerin olsun cok guzel oglus senibhic yormasin kocaman kocaman kalpli opucuklerrr

Evettt pazar sabahi saat 7 de bizde dogduk pasam biraz ehli keyf hastanede yatmama sebeb oldu ..sukur saglikli dogdu bugun 4 gun tum acilar unutuldu oglusla ask yasiyoruz :KK66: benim icin dua eden ve sevinen herkese tesekkur ederimmm:)
Senin ne gibi.problem.var di cnm var di deme.birsey normalmi oldu peki

Evettt pazar sabahi saat 7 de bizde dogduk pasam biraz ehli keyf hastanede yatmama sebeb oldu ..sukur saglikli dogdu bugun 4 gun tum acilar unutuldu oglusla ask yasiyoruz :KK66: benim icin dua eden ve sevinen herkese tesekkur ederimmm:)
Hadi masallah allah kavusturdu sizi :) cnm gelisimi nasildi erken dogdu sanirim

Benim kasıklarımda da oluyor arada çok acı verici değil adet sancısı gibi gece bi taraftan diğer tarafa dönerken hissettim sağ kasığımda Doğum sancısı nasıl hiç bilmiyorum hafif olduklarından yok bu değil diyorum kendime ama çok fazla karnım sertleşip yumuşuyor kasılmalarım sıklaştı yani sizde de öyle mi özellikle yürürken
Dısarı cıkar yürürsem yada evde iş yaparsam benim de karnım cok fazla sertlesiyor gecen gece 3e kadar uyuyamadım sertlikten bi daha yormadım kendimi.

Canım senin de gözün aydın. Maşallah paşaya. Darısı başımıza

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardı. 2 nisana sezeryan günü verdi Dr. Ama daha erken de gelebilir erken doğum riskin devam ediyor dedi. Kızım 2700 gr olmuş. Çok büyük bir bebek olmayacak 3 kg civarı doğar dedi.yapabileceğim birşey var mı son 2 hafta kilosunun artması için dedim. Hayır dedi senin rahmin ancak bu kadar büyüklükteki bebeği taşıyabiliyor demek ki dedi. Oğlum da tam 3 kg doğmuştu. Sağlıkla doğsun inşallah da kilo önemli değil. Bizden haberler böyle. Heyecan bastı beni iyice :anne::anneadayı:

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardı. 2 nisana sezeryan günü verdi Dr. Ama daha erken de gelebilir erken doğum riskin devam ediyor dedi. Kızım 2700 gr olmuş. Çok büyük bir bebek olmayacak 3 kg civarı doğar dedi.yapabileceğim birşey var mı son 2 hafta kilosunun artması için dedim. Hayır dedi senin rahmin ancak bu kadar büyüklükteki bebeği taşıyabiliyor demek ki dedi. Oğlum da tam 3 kg doğmuştu. Sağlıkla doğsun inşallah da kilo önemli değil. Bizden haberler böyle. Heyecan bastı beni iyice :anne::anneadayı:
Cok guzel canim demek tam 39u bekleyecek ne guzel. Saglikli olmalari cok onemli cnm. Sagliksis olsa 4kilo da olsa kuvoze girer allah bilir. Tabiki toplu bebegi buyutmek daha kolaydir ama 3kg iyidir ne iri ne zor buyutecek kadar ufak...
Bakalim bnmki de cuma kontrol. Bana da bi tarih verir artik

Cok guzel canim demek tam 39u bekleyecek ne guzel. Saglikli olmalari cok onemli cnm. Sagliksis olsa 4kilo da olsa kuvoze girer allah bilir. Tabiki toplu bebegi buyutmek daha kolaydir ama 3kg iyidir ne iri ne zor buyutecek kadar ufak...
Bakalim bnmki de cuma kontrol. Bana da bi tarih verir artik
Evet canım. Beklerse o gün tam 39+0 olacağım. Yani tabi insan istiyor şöyle ele avuca gelen tombiş bir bebek ama sağlıklı olması herşeyden önemli. Hadi bakalım senin de hayırlı haberlerini alalım cumaya

Neguzel cnm kilosu iyi benimde 2400 amca okur dedi eherki 40 hafta dogarsa minik bir kiz kibar kiz olcak yani butecem artik ne edeyim aldigim kiyafetler bol gelcek 50cm 56 ama olsunnn hahhah giyecekyaa insaAllah eskitsin ustunde

Senin ne gibi.problem.var di cnm var di deme.birsey normalmi oldu peki
normal oldu canim suni sanciyla oldu dogum fitil verildi 12 saatden sonra normal oldu
Hipertansiyon vardi ve nst de kalp atisi hep zayifdi 2 haftamiz hastanede gecti cumartesi sanciyla dogumu baslatma karari aldi dr sukur sikintisiz oldu

Hadi masallah allah kavusturdu sizi :) cnm gelisimi nasildi erken dogdu sanirim
darisi basiniza canim :KK66: 36.4 gunde sanci verildi 36.5 dogdu oglus :) gelisimi hep ilerdeydi animsarsan canim o yuzden sikinti olmadi 34 haftada ciger gelistiricimiz yapilmisti zaten sukur rabbime:)

Canım senin de gözün aydın. Maşallah paşaya. Darısı başımıza
amin canim sagolasin sagliklica sizde bulusun insallah

rabbim en guzelini ayarlasin insallah:)

Arkadaslar iyi aksamlar.
Bende sessiz takipcilerdenim fakat bi faydam olabilecegini dusunerekten yazmak istedim.
Reflu illetiyle ugrasanlar tesadufen farkettigim bi ilac var. CEKIRDEK. Reflu basladigi zaman bir avuc kadar ay cekirdegi yiyorum ve aninda kesiyor. Ilk gebeligimde cok cekmistim gecelerce uykusuz kalmistim. Rabbim gosterdi caresini bunda hic cekmedim umarim sizdede ise yarar.

X