2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Canım benim kızın yüzü acayip yara sivilce gibi olmuştu, kimi isilik dedi kimi alerji, doktor Bebek aknesi dedi kendiliğinden geçer bişi sürmeyin dedi,öyle de oldu meraklanma,
Canim yüzü günden gunr iyice kurumaya basladi senin bebeğin de de var minkurulyk bi seynkullaniyo musu nemlrndirmek için

Ayniii benim.kiz ama gazi oldugundan oyle yapıyorlar bence canım ya bağırsak gazi cok zor cikabiliyi bazen ona bi dikkat et istersen

Bilmiyorum ki bu atak kac gun suruyor gunngunu tutmuyor bizde

Öyle düşünürsen kendi psikolojini bozarsın kuzum, bebekler çabuk büyüyor hele de ilkse böyle düşünmen normal. İkinci üçüncü bebeklerde bile tecrübesizlik yasadıgımız anlarda bizde düşünüyoruz. Dizilerdeki gibi ver yesin yatır uyusun yok ki, çok nadir bebek vardır öyle rahat büyüyen:) bak ben ilkinde 2,5 sene mahvoldum ama büyüttüğümü anladım :)) şaka bi yana kendini üzme, hangimizin günü gününü tutuyor ki, ni bakıyosun çok uyuyolar bi bakıyosun sıfır uyku, bazen gazsız bazen deli gibi gazlı.. sağlıklı olsunlar da.. Hem 4.ayda yavaş yavaş bilinçlenecekler o zaman yüzüne güldüğünde seni daha iyi tanıdığında bunlar aklına bile gelmicek:)
Aynen canım öyle daha dün gibi hatırlıyorum. Sanki hiç dogmicaklarmis gibi geliyordu hepimize şimdide uykusuzluktan gözleriniz açılmıyor . Bazen o kadar sinirleniyorum ki. Hatay seni doguranin......
Yorgunluk ve uykusuzluk tahammülü zorluyo kuzum, illaki bi yerde patlıyoruz. Ama o sinir geçinceee bal balll :) bak bunları ben söylüyorum, ayık kafayla:)) hani bende de var bi cadı, napıcamı sapıttıran ama iyiki varlar, canları sağolsun :)
Bilmiyorum ki bu atak kac gun suruyor gunngunu tutmuyor bizde
Belirli haftaları var canım, kimisi bir iki gün sürüyo, kimisi hafta boyunca. Bazılarında atak belli bile olmuyomuş.

Dun sunu kesfettim emiyo alti temiz gazinida cikarmis oluyorum uyutuyotum zorlaa onbes dk sonra aglayarak ama nasıl ciglik çığlığa meger pirt yapması gerekiyomus ondan dogru durust uyuyamadigibi varsayiyorum inşallah bugun uyur ya ne kadar önemli uyku da

Biz aşımızı olduk geldik olurken çok ağladı ama şu an iyi, kilomuz boyumuzda iyi şükür. Gece emmesi nasıl diye sordular dedim 1 defa uyanıyor 5 saat falan uyuyor aralıksız sorun değil iyi kilo almış dedi aynen devam yani :)

Kızlarrr ramazanınız hayırlı olsuunn
Sağlık sıhat bolluk bereket huzur mutluluk bol sabır bebelere uyku gaz sancılarının da son bulduğu bi ay olsun :) dualarımız kabul olsun inşallah
Ne zamandır giremiyorum özledim sizi
43 günlük olduk biz bugün çok aşırı gazlı ve nazlıyız. Kucakta uyumak istiyoruz anne hiç iş yapmasın modundayız :)) sizler nasılsınız bebişler nasıl sağlıkları yerindedir inşallah tüm kuzuların

Benimkide oyle ya gaz cikarttiginda cok agliyor

Canım aşıyı ne gün oldu bebegin bilmiyorum ama benimde aşıdan sonra bir kaç gün cok agladı. İlk gün agrı kesici fitil verdim durmayınca öyle uyuyabildi. Agrısı vardır muhtemelen kuzunun

Oy inşallah sorunsuz atlatır canım, ne kadar olmuş bebiş. Oğlumu götürdüğüm dr.da uyuyorsa ve problemi yoksa bırakın uyusun demişti ama bizde öyle bi dünya yok :))
Kız nerelerdesin senn :) sanada hayırlı ramazanlar canım. Duana içtennnn bi amin diyorum, zira bnm cadı da aynı :)

bagirsak gazini cikariyor canim ama mide gazini cikarmiyor artik eskisi gibi cikartmama da izin vermiyor ondan olabilir belki

Canım emzik yüzünden benşm kızımda memede aglamaya basladı bir kaç gündür. Emzik verince sakinleşti. Memeyi bırakmasından korktum Yavas yavas unutturmaya calısıyorum bende. İlk kızım uzun süre emzik emdi ama memeye daha düşkündü. Demek her cocuk aynı degil.

inşallah normalde geçen hafta olacaktı ama tatile gittik erteledik aşıyı, siz aşı olmştunuz sanırım nasıldı sizin? 6850 gram 63 cm olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…