2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330

Ben de ayni seyi dusunup kederleniyorum hep. Gunler geciyor biz yavrulariizin guzel gunlerini yine onlara uzulmekten yasaýaamiyoruz. Yine allah baska dert vermesin de daha guzel gunler gorelim insallah.

Ben bugün vermedim hiç vermemeye devam edeceğim inş beni çok yormasa vermem artik

inşallah normalde geçen hafta olacaktı ama tatile gittik erteledik aşıyı, siz aşı olmştunuz sanırım nasıldı sizin? 6850 gram 63 cm olmuş
Maşallah Allah nazarlardan saklasın. Aşı ateş yapcak hazır ol dedi hemşire ama bişey olmadı. İkinci gün huzursuz geçti sadece. Normal mi bilmiyorumda. Sizin tatil nasıl geçti bebişle?

Maşallah Allah nazarlardan saklasın. Aşı ateş yapcak hazır ol dedi hemşire ama bişey olmadı. İkinci gün huzursuz geçti sadece. Normal mi bilmiyorumda. Sizin tatil nasıl geçti bebişle?
bakalım şimdilik her şey normal görünüyor inşallah ateş falan olmaz bizde de. Tatil çok iyi geçti benim büyükler eğlendi bende Bebişle gezdim dolaştım bir zorluk çıkarmadı

bakalım şimdilik her şey normal görünüyor inşallah ateş falan olmaz bizde de. Tatil çok iyi geçti benim büyükler eğlendi bende Bebişle gezdim dolaştım bir zorluk çıkarmadı
Heveslendim valla şuan, ne güzel geçmiş:) inşallah olmaz sizde de

Valla kayıplara karıştık iyice :)) bu cadı feleğimi şaşırttı benim :)) sanki hiç hamile olmamışım yıllardır gaz sancısı çekiyor gibiyiz

Benim kıızın atak haftası falan yok valla atak ayları var anlaşılan . Geçmedi gitti ağlama krizleri uykusuzluklar

Benim kıızın atak haftası falan yok valla atak ayları var anlaşılan . Geçmedi gitti ağlama krizleri uykusuzluklar
Bizimki de gece 2 den önce uyumuyor o saate kadar da hep emmek ıstiyor. Ben 12den sonra dayanamıyorum artık ağlıyorum sinirlerim çok bozuk hepsi uykusuzluktan şöyle deliksiz bir 5 saat uyusam yetecek bana ama yok

Canım birden kesmen doğru olmaz. Günlük kaç cc veriyordun
Benim kızım 47 günlük. Doktor 6 saatte bir 120 cc ver hatta içiyorsa daha fazla ver dedi. Önemli olan günde kaç öğün içtiği istersen 1 kova ver farketmez dedi. Bende 120 yi geçmedim. Süt içtiğinden bazen 50 bazen 70 çok nadir 120 içti. Benim sütüm var yetiyor artık doyuyor, mama istemiyor kendi itiyor eli ile biberonu. Memeye gelmek istiyor

Bizimki de gece 2 den önce uyumuyor o saate kadar da hep emmek ıstiyor. Ben 12den sonra dayanamıyorum artık ağlıyorum sinirlerim çok bozuk hepsi uykusuzluktan şöyle deliksiz bir 5 saat uyusam yetecek bana ama yok
Benim kızım da 2buçuktan önce uyumazdı dert yanardım şimdi bir haftadır 4ten 5ten önce uyumuyor 2ye razıyım şimdi. Çok zor Allah kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…