2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Merhaba kızlar uzun zamandır giremiyorum. Küçük cadı ile ilgilenmekten fırsat olmuyor :) bugün 2. Ay aşısı oldu bugün. Ateşi yok çok şükür ama ishal oldu. Doktor ishal olabilir demedi. Sizde oldu mu

Ogretmen olanlar izni biten varmi:KK43:
ben de ogretmenim ama eylulde basliyirum ben cok güzel denk geldi 37ye kadarda calismistim allah yardimciniz olsun kizlsr ya ama az kaliyo ikulun bitmesine
Kızlar bugün kontrole gittikde 2,ayligiz kilo 4900 çıktı kız çok ağladı bisey soramadim normal mi 700 gr almış mamayi biraktim da az gibi geldi

Napcaz biz simdi rapormu bulcaz en cok kac gun alablioz acaba
benim kiz ilk ay 700almisti bu ayda oyle alcak galiba doktor az demedi ilk ay aiz mamada mi veriyordunuz

Wayy wayy way :KK66::KK66::KK66:
Valla bravooo üç bebeyle o işi halledebiliyosanız alkış alkşş :KK9::KK9::KK9:
Bende pişmanlık da olmadı ağlama durumuda :):):):):halay:
Canım artık ne kadar oluyorsa . Bizde o kadarını yapıyoruz .darısı isteyenlere . :halay:hic yapmayanda var. Ben olsa her gece . Ben sırt cevirecegime kocam sırt çeviriyor bana :KK70::KK70:

Canım artık ne kadar oluyorsa . Bizde o kadarını yapıyoruz .darısı isteyenlere . :halay:hic yapmayanda var. Ben olsa her gece . Ben sırt cevirecegime kocam sırt çeviriyor bana :KK70::KK70:
Maşallah diyelim cnm valla helal olsun :)
Ben o enerjiyi bulamıyorum kendimde. Bebek yokken haftada iki üç kezdi ama şimdi işe başladıktan sonra haftada bir olursa bence şükretsin :) çalışırken kendmi eve nasıl attığımı bilemiyorum. Ölü gibi erkenden uyuyodum. Hele şimdi çocuk da olcak ki artık haftasonundan haftasonunu beklesin dursun :halay:

Maşallah diyelim cnm valla helal olsun :)
Ben o enerjiyi bulamıyorum kendimde. Bebek yokken haftada iki üç kezdi ama şimdi işe başladıktan sonra haftada bir olursa bence şükretsin :) çalışırken kendmi eve nasıl attığımı bilemiyorum. Ölü gibi erkenden uyuyodum. Hele şimdi çocuk da olcak ki artık haftasonundan haftasonunu beklesin dursun :halay:
Valla canım işte bizde tam tersi benim adam çalıştığı için akşam kendini eve zor atıyor. O yüzden hiç yüzde vermiyor. Ama anlıyorum seni calisanlar gerçekten çok yoruluyor ben ev kadını olduğum için benim için sorun olmuyor. Yani eşim her gece istese he derim. :KK76::halay:ama maalesef olmuyor adam yemek yiyor çay içiyor sonra pert.

Oy teyzesi sevsin o yakışıklının. Tavuğunı , civcivinii...

Ulan bende şans olsa diye başlıcam şimdi. Anam bunlar beni ektiler ya :duduk::eek:En Büyük KK:oha::skandal:
Unutmuş bikaçı , ertelemişler . Arayıp dicem şimdi olmayacak yavrum kuxum birdaha benim evi böyle süslü püslü temiz bulamazsınız diye olmucak.

Yaa o kadar hazrlanmışım , temizlik yapmışım yaa :KK43: en nefret ettiğim şey bu. Bugün gelemiyoz ee olduu ben hep beklerim :KK20:
Pes valla.. Gıcık oldum okuyunca. Bi dahakine de sen çevrimdışı olacağına göre sorun yok canım:))
Millet ne rahat ya.
Canım bizim kızlar bizi uykusuz koyuyor. İnşallah büyüyünce hepsi bitecek. Böyle bakıyorum kızıma bir daha bebeklik halini goremicem o yüzden doya doya bakıyorum her gün ona. Ve gercekten zaman çok çabuk geçiyor ve bebekler çok hızlı büyüyor. Rabbim acılarını göstermesin düşmanıma bile. Bakalım katlanacaz:anne::emir_bebek::halay: artık.
Bende hep aynı düşüncedeyim. Uykusuzluktan gerilsemde ona bakarken kıyamıyorum. Kucağıma aldığımda daha dün tek kolumda tutabiliyodum şimdiyse iki kolla tutabiliyorum. Doğuramama hikayelerimizi anlatıyoduk ama şimdi gazı, uykusu, aşısı:) Allahım hayırlı evlatlar olmak nasip etsin, analı babalı sağlıkla büyüsünler inşallah hepside.

Kız y4zy4qmurum y4zy4qmurum n eyapiyon uyudu mu senin cadı. Benim kızın gözleri fal taşı gibi açık. :emir_bebek:bugun abiside eşlik ediyor bize. Bende Orhan Gencebay in filmini açtım onu izliyorum :işsiz:
Geceler bizimdirrr canoom:halay:
Valla fena ağlıyodu bu kez sakinleyemedi, en son gittim fitil getirdim ufak bi parça. Daha da artarsa hemen veriyim diyodum ama kucağımda gezerken yoruldugundan mıdır bilmiyorum ama daldı şükür. Uyu uyan modundayız şuan:anne:

Kızlar yardımmm :KK43: kızım bugün 3. Gün kakasını yapamadı zorlanıyor. Normalde gece azda olsa uyurdu yada gün içinde kucakta uyuyup yatağına koyunca azda olsa uyurdu. 2 gündür gram uyumadı, sadece memede ve kucakta uyuyor. Ateşi yok acaba zoru ne. Huyu suyu değişti. Kırkımız yeni çıktı. Ikınıp o zoruna yüzünü gözünü çizdi hep, birde çizince canı yanıp ağlıyor. Tırnakları da kısa ama yoluyor suratını :KK43: humana çayı aldı eşim dün kimyonlu, gaz içinmiş. Ne yapsam bilemedim. Hasta değildir değil mi :KK43:

X