2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Arkadaslar dun 1.ay aşımızı olduk. Ebemiz hic bir yan etkisi yok dedi ama oglum bugun hic emmedi hep uyukluyor. Siz yasadiniz mi boyle bir sey. Baska bir sorun oldugundan suphelenmeli miyim acaba. Atesi de yok bu nedendir ki? Ah ne zormus annelik...

Benim de tıkanmıştı kız eme eme açıldı

Kıyamam. Benim kızda 1. Ay aşısı olduğunda o gün hep uyumuştu bende üzülmüştüm canı yandı diye mi uyuyor diye

Evet S sarihperi yazınca dank etti banada bende çeçil peyniri yemiştim diye, süt ürünleri yapıyomuş ya genelde belki sanada labne dokunmuştur

Süt ürünlerine mi alarjisi var demek bu? Benim kızda aynı belirtiler var meme reddi dışında
canım sut alerjisi çok genis sadece sute olmuyo yani anneninnyedigi pek cok set sutten cocuga geciyo ve cocukta alerji yapiyo buna sut alerjisi deniyo dite biliyorum ben kuzenimin cicugubda vardi kirmizi et balik peynir sut yrunleri hiic bi sey yiyemiyodu ekmek ve zeytin yiyodu sadeceama laktoz intoleransi sadece sut ve sut urunlerine karsi oluyo i da su denek laktiz varya anne sutunde ve bizim yediklerimizde bebeklerin bagirsaginda laktaz enzimi eksik olunca sutu sindiremiyo ve belirtiler cikiyi bu 4? aya kadar gecermis inşallah o yuzden diyet uygulayin diyola yani benim arstirdiklarim ve doktorlara sorduklarimdan ogrendiklerim.bunlar

fistik labne yeme canım illa peynir yiyeceksen sert peynir ye cunku obdaki laktoz cok az oluyomus int.te ank uniptof aydan hoca var ben onun videolarıni izledim bi izle istersen

Bende erken doğum yaptım canım kim o arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi

canım her bebekte farkli oluyo bende ates yapti mesela 37oldu atesimiz 37.5falan oldu elini yuxunu yıkayıp soymuştuk senin bebektede uyku yapmis demek ki atesini kontrol et uyuyosa da birak uyusun yorulmustur

canım her bebekte farkli oluyo bende ates yapti mesela 37oldu atesimiz 37.5falan oldu elini yuxunu yıkayıp soymuştuk senin bebektede uyku yapmis demek ki atesini kontrol et uyuyosa da birak uyusun yorulmustur

Ac kaldi diye uzuluyorum ben. Emziremiyorum zorla agzini aciyorum memeyi alirsa uyurken bile emer belki diye hic emmiyor. Sekeri dusevek daha kotu olacak endisesinden agliyorum hep.

Ac kaldi diye uzuluyorum ben. Emziremiyorum zorla agzini aciyorum memeyi alirsa uyurken bile emer belki diye hic emmiyor. Sekeri dusevek daha kotu olacak endisesinden agliyorum hep.
canım sag biberonla ver bi se öyle dene korkma bisey olmaz sen beni bi okusaydin en wvhamli benim:0ben bile artik uyuyosa dort saat e kadar bekliyorum bazen hic uyumamissa cunku uykusunu alamayncada cok huysuz oluyolar

jtaime020626 ah kuzum ah, yine nöbetlerdeyiz :)
Canım bizim kızlar bizi uykusuz koyuyor. İnşallah büyüyünce hepsi bitecek. Böyle bakıyorum kızıma bir daha bebeklik halini goremicem o yüzden doya doya bakıyorum her gün ona. Ve gercekten zaman çok çabuk geçiyor ve bebekler çok hızlı büyüyor. Rabbim acılarını göstermesin düşmanıma bile. Bakalım katlanacaz artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…