2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Bizde cuma günü antalyaya gideceğiz inşallah hazırlık yapmam lazım. Normalde yarın aşı randevum vardı 2 aylık aşı ama haftaya erteledim ateşi falan çıkarsa tatilde uğraşmayalım diye, birde aşıdan sonra 2-3 banyo yaptırmayın demişti bizim ebe

Aynen bencede sadece cümbüşümüz yok elimizde. Umarım bu topik bebeler büyüyene kadar herkesle bir yere gitmez çok seviyorum burayı.

Kızlar merhaba umarım herkes iyidir. Yarın misafirlerim gelecek. Hazırlık yapıyorum yavaştan. Ha bide kızlar geçen gün yazmıştım ya ilişkiden sonra suçluluk hissediyorum ağlamak istiyorum diye dün gece fark ettim ki zevkten miş

Ac kaldi diye uzuluyorum ben. Emziremiyorum zorla agzini aciyorum memeyi alirsa uyurken bile emer belki diye hic emmiyor. Sekeri dusevek daha kotu olacak endisesinden agliyorum hep.
Cnm bu dert edilecek bisey degil birak uyusun bir gunluk bisey bu. Ayrica en hafif aşı 1.ay asisi. Ikinci ay agir gecio ozaman napcaksin cnm simdi agliosan . bebsler icin biz hep guclu olmalıyız

kizlar ilk anneler gunum benim esi ne istersen onu alalim diyor hatıra kalacak ne olabilir doğum icin saat aldiricam bunda ne olsa ki kvdem kolye yaptırdi esimde kendsne yeni tlf aldi onun tlfnuda ben alcam yani bu ikisi disinda fikir verir misiniz

yasenin ilk dogumunda mi dikissizdi kiz sendeki libido cogi erkekte yok maşallah

ha ha yansın geceler, bende suçluluk duygusu yok valla

ciddi bir şey olsa her kakada olur bence, şimdi yoksa önemli bir şey değildir (rahat anne konuştu )
Bir arkadaşla konuştum sindi bebislerimiz arası binkac gün,beni yadrgadi goturmedim diye kendimi çok kötü hissettim.bendr aynı şeyi dusundum aslında kesin yedigim bisey dokundum Allahin izniyle kötü bisey değildir

Valla eşim bunu da unutrsa o zaman affetmem valla.kendi anneme hediye aldın kaynanama da alalım dedim esim gerek yok dedi.umarim bana da böyle düşünmez yoksa onu affetmem.canim kolye saat telefon benim aklıma ilk gelenler olurdu güzel bi yüzük de olabilir yakut safir zümrüt tabi benim favorim safir.Zen de çok güzel modeller var .bebeğin erkek miydi eğer kızsa ilerde onun ilk anneler gününde ona hediye edersjn çok güzel bj ani olur

S sarihperi G Gocaltug kızlar benim oğlan baya dolu sağlam bi kaka yaptı didik didik ettim içinde kan yok çok şükür.doktora gitmeli miyim ne dersiniz
Hayır canım goturme ben ilk olduğunu gunda goturmedim ikinci oldugunda da hastanede kontrolumuz vardi birinci ay o zaman dedim doktora yani sen dedigim gibi bi dene bakalım saril saril kan geliyosa o zaman uçarak gideriz allah korusun kakada kan yazip uzman tvde kırmızılı bi kadin doktor var onu izlesene rahatlarsin:)

kiz bebeğim canım ay evet ya guzelmis bi bakayım canım fiyatlar ne kadar bu dediklerin

esine citlat bence:) kvdenede ufakta olsa alsan hos olur aslinda

kiz bebeğim canım ay evet ya guzelmis bi bakayım canım fiyatlar ne kadar bu dediklerin
Canım 800-900den başlıyor ama soyke1500 -2000 verse güzel bu yüzük alır çok gelirse başka markalara bakın 500 e bike bulunur bence .kv de başka şehirde artık geç aldık yetsmez pazara kadar alıp kargolamak ama yüz kez söyledim valla alalım diye hamur yoğurma makinesinden bahsetmişti gorumcem alalım dedim yok dedi benden günah gitti yani.o kadar annelere hediye almaktan bahsettim daha nasıl citlatatom valla almazsa affetmem onu

ya bilemedim baktinda pahaliymis kiyamiyorum ben ama cok para harcancak diye yabebeginle esin yanindayken konus ne alcakmis benkmbenim yavrum ilk anneler gununde annesine falan de bari:)

Şimdi izledim canm sağol,goturmicem inşaallah tekrarlamaz fıstık çikolata labne onlardan biri yaptı üçünü de kestim artık dünden beri zeytin ekmek yiyorum korkudan ya bi de helva

ya bilemedim baktinda pahaliymis kiyamiyorum ben ama cok para harcancak diye yabebeginle esin yanindayken konus ne alcakmis benkmbenim yavrum ilk anneler gununde annesine falan de bari:)
Ucuz başka bi yüzük al canim bulabilirsin alsın boşver ilk anneler günün.benm su aralar aram zaten kötü eşimle biz daha düzenlemedik ona bisey citlatamam artık aliyosa alsn almıyorsa kendi bilir

jtaime020626 semdeki libidonun 3te biri bende olsa ya bayiliyorum bu enerjine valla ya :)
S sarihperi bende cıtlattim anneler gunu olayini .:) babalar gununde kizimla benim sana cok guzel bir hediyemiz olucak dedim senin olmazsa ilerde kizima anlatirim baban hic bisey almadi senin adina diye sonra üzülür niye yapmadin baba diye sorarsa sen cevap verirsin artik dedim :) simdi bana soruyor ne aliyim diye ben bilmem dedim ama yüzük olayi güzelmiş hoşuma gitti onu da çıtlatayım bari al benden bir tüyo daha diyim
bogazlikazak canim birak bol bol uyusun aç olsa uyanir emin ol 1 aydan sonra kaldirmana gerek yok kilo sıkıntısı yoksa eğer . 2.ay aşısı emin ol cok daha zor gecicek biz cuma gunu olduk bugün oh be dedim sonunda dun gece 1de bir uyudu simdi kalkiyor emiyor yine uyuyor . güzellik uykusuna girdi
S Salty canim sen yinede çıtlatmaya bak erkek milleti düşünemez .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…