2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Ben dun 2.5 gu gordum ys oda esimle salladik batyaniyede sonra ayagima aldimda uyudu anne olmak ne zormus ya ise baslayinca nasil basedicem ben
Allah bi kolaylık verir inşallah canım. Biz bugün de halen ayaktayız..
Valla biraz komik olacak ama herkesin beklediği gibi 3-4 ayı bulacak :):)
Uykusu ne zaman düzene gircek 3 ay sonra gaz ne zsman bitecek 3 aysonra ...
Hepimiz üçüncü ayda mucizeler bekliyoruz ama bakalım hayırlısı inşallah :):)

Kakası normaldir canım seninki sadece anne sütü alıyosa. Benim kız mamada aldığından kakası koyu kıvamlı. Ondan dolayı günde bir ve çok yapıyo.
Olmadı 6.ayı bekleriz be gülüm :)))
Oğlum ileri derece kolikli olduğundan dr.a her gidişimizde derdi 3 ay dolsun bekle, 3 ay doldu geçmedi gittik. 6 ay dolsun sabret, sabrettim geçmedi gittik. Sizinki aşırı kolikli bebek 9.ayı bulcak bekle.. Bekle anam bekle ama geçmedi 1 yaşına kadar. Sonrada uyku düzeni oturmadığından her gece uyandı süt içmeden uyumadı, içincede deliksiz uyku yüzü görmedik.
Ama kızdan umutluyum, olmazsa 4.aya inşallah :))

Oğlum ileri derece kolikli olduğundan dr.a her gidişimizde derdi 3 ay dolsun bekle, 3 ay doldu geçmedi gittik. 6 ay dolsun sabret, sabrettim geçmedi gittik. Sizinki aşırı kolikli bebek 9.ayı bulcak bekle.. Bekle anam bekle ama geçmedi 1 yaşına kadar. Sonrada uyku düzeni oturmadığından her gece uyandı süt içmeden uyumadı, içincede deliksiz uyku yüzü görmedik.
Ayakta olanlara selam olsun

Ayakta olanlar 1 saattir ayaktayiz gece vi kalktik tabi ben bir cocukla isler bitmioo varya 2 3 4 cocuklu olanlari ayakta alkislioeum yada ikerde bitdemi aliairiz
Zaten su kilolar morelimi bozuoo diyete basliyaxamm artik yaa sutten basliyamiom da

Çok uyumuş gibi çipil çipil bakıyo ya. Almayıncada basıyo yaygarayı. Bebeği uslu olan şanslı azınlığa selamlar, benim yerimede tadını çıkarın :)) canları sağolsun kuzucukların ne diyelim.

Sen yine umutluymuşun bende o da yok. Alıştım tuhaf bebelerre :)
Canımız sağolsun bakalım, rabbim bi kolaylık verecek inşallah hepimize :KK66:

A

Ayy canım öyle pat diye gelinir mi. Bana gelmek istiyorlar bebek için. Ben Perşembe günü beklerim dedim.bugun tuzlu kurabiye yaptım buzluğa koydum. Bol bol yaptım olurda başka misafir gelir diye hazırda bulunsun. . Yarında buzluğa atılacak birşeyler yaparım. Mesela dün sigara böreği için yufka aldım onlarında sarıp dondurucuya atacam. Vallahi boş vaktim olsa ben baya birşeyler yapıp dondurucuya atacam. Mesela kuru fasulye nohut hep haşlayıp dondurucuda bulunduruyorum. Hemen pratik oluyor. Kolye gelsin sana canım.
Aynen dondurucu kurtarıcımız oldu. Yemek yapamadıkça hazır iyi oluyo. Tabi ben bu hızla stokları tüketmezsem :)

Ara isim çıktı de aynen valla haber vermeden gelsinler bi de saçmalığa bak,hangi devirde kaldı bunlar
AMaNda sevsinler haber vermiyolarmış çünkü hazırlık yapmaya çalışırmışım :):)
Anam bilmiyolarki tuvalete zor gidiyorum. Bakakım nasıl bi gün bemi bekliyo bebe normalde durmuyo zaten onların yanında napcak :):) action un dibini yşarım heralde bugün. Huhhuu :):):)

Sen yine umutluymuşun bende o da yok. Alıştım tuhaf bebelerre :)
Canımız sağolsun bakalım, rabbim bi kolaylık verecek inşallah hepimize :KK66:
İnşallah kuzum..
Kendi kendimi avutuyorum bende napayım :)) yalnız bakmak daha zor, inşallah çabuk düzelirler. En azından gece uykuları sağlam olsun da gece bari dinlenelim bizde.

İnşallah kuzum..
Kendi kendimi avutuyorum bende napayım :)) yalnız bakmak daha zor, inşallah çabuk düzelirler. En azından gece uykuları sağlam olsun da gece bari dinlenelim bizde.
Gündüze bakarak benim kızın gecesi biraz daha iyi. En azından 2,5 3 saatte kalkıyo. Ay şuan zombi gibiyim gece temizlik yaptım. :KK43: bebe yetmiyo gibi.
Gelsinler bakalım.misafirlerim uzun zamandır sohbet edecek adam arıyodum :):) öncelikli sohbet konumuz şu; Sütün yetiyomu?? Bu bebe aççç :) aaaa ne kadar az uyudu. Ben senin gibiyken mememelerimden süt fışkırıyoduu süüt seninkiler küçük :):)

Kamoonn hazırım bunları duymaya , cevapları hazırladım :KK66:

AMaNda sevsinler haber vermiyolarmış çünkü hazırlık yapmaya çalışırmışım :):)
Anam bilmiyolarki tuvalete zor gidiyorum. Bakakım nasıl bi gün bemi bekliyo bebe normalde durmuyo zaten onların yanında napcak :):) action un dibini yşarım heralde bugün. Huhhuu :):):)
Bi de bu çıktı, hazırlık yapmasın diye haber verilmiyo. Banada habire aynı şeyi yapıyolar, musaitseniz geliyoruz diye arıyolar yarım saate kalmadan kapıdalar.. Hazırlık falan hak getire, evi toplasam yetecek ama anlasalarrr :)

canım bencede musait degilim de ya bu insanlar niye boyle ya
HaBeR vermedilerki :) kendileri gruotan yazışmış canları gezme istemiş , pat diye geliyolar ne kadar ayıp yaa lohusa kadının evine habersiz gtmek. Üstelik.birçoğuyla samimiyeyim bile yok. Hatta hiçbiriyle :) okuldan okula görüşüyoruz.

Başardım temizliği hallettim , birde kahve yapabilirsem günü kurtarıcam :KK66:

Bi de bu çıktı, hazırlık yapmasın diye haber verilmiyo. Banada habire aynı şeyi yapıyolar, musaitseniz geliyoruz diye arıyolar yarım saate kalmadan kapıdalar.. Hazırlık falan hak getire, evi toplasam yetecek ama anlasalarrr :)
Hahaha bilmiuom valla hazırlık yapmayak diye mi evin o halini yakalasınlar diyemi bilemiyom :):)

Gündüze bakarak benim kızın gecesi biraz daha iyi. En azından 2,5 3 saatte kalkıyo. Ay şuan zombi gibiyim gece temizlik yaptım. :KK43: bebe yetmiyo gibi.
Gelsinler bakalım.misafirlerim uzun zamandır sohbet edecek adam arıyodum :):) öncelikli sohbet konumuz şu; Sütün yetiyomu?? Bu bebe aççç :) aaaa ne kadar az uyudu. Ben senin gibiyken mememelerimden süt fışkırıyoduu süüt seninkiler küçük :):)

Kamoonn hazırım bunları duymaya , cevapları hazırladım :KK66:
Vuuhuuuu:) sen sus tecrübeleri konuşsun, adettendir :-) sonrada ver veriştir, üstünde bi çay ohh miss :KK8:

Katateri tutuyo benim kız canım sıkıntı yok ama şu biberon devrilmesine çözğm bulmam lazım yoksa çok zor sırtım belim.tutuluyo çok geriliyorum . Bebede hissediuo zor oldu yaa. :KK43: tek başınayken daha zor biri yardım ederse ancsk o zaman verebiliyorm artık.
Sen naptın devam ediyomusun katatere?

Vuuhuuuu:) sen sus tecrübeleri konuşsun, adettendir :-) sonrada ver veriştir, üstünde bi çay ohh miss :KK8:
Göbeğin kalmış derler umarım :):):)
Kovarım evden arrtık . Dur kanka korsemi falan takayıım , azcık makyaj falanda yapiyim. Hani habersiz geliuolarya aaa hatuna bak evin içinde üç.bebeyle süslü geziyo desinler.

Ay yok vazgeçtim kızıma nazar falan ederlerde :) dizi çıkmış pijamalarımla karşılıciiğiim :KK66:

Göbeğin kalmış derler umarım :):):)
Kovarım evden arrtık . Dur kanka korsemi falan takayıım , azcık makyaj falanda yapiyim. Hani habersiz geliuolarya aaa hatuna bak evin içinde üç.bebeyle süslü geziyo desinler.

Ay yok vazgeçtim kızıma nazar falan ederlerde :) dizi çıkmış pijamalarımla karşılıciiğiim :KK66:
:-):-) yok canııım her zamanki halin sonuçta misafir mi gelecektide hazırlandın, ne varmış üç çocuk doğurdun diiye kendini salacak değildin ya :))

y4zy4qmurum y4zy4qmurum cocugu uslu durunlara selam vermisin canim benim liz ne guzel oyleydo aşidan sonra huyu suyu degosti bu kizin surekli kucak istiyor surekli agliyor dun gece isyan ettim aldim ortamiza son care 1 de bir uyuduk gece bir kere emmeye kalkti aimdi uyandi ohh be dedim misler gibi uyumusuz darisi basiniza :)
A Albeni7 sabah sabah hoc güleceğim yoktu bu enerjiyle sütün yok mu sorularina misafirleri alt edersin sen merak etme

X