2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Ohh maşallah size ... Nazar değmesin.
Evet en önemlisi bi rutin oluşturmak. Onuda dediğin gibi en az 40 çıkana kadar yapamıyoruz. Bebelerin gazı tuzu :) yeni dünyaya alışma süreçleri...

Katılıyorum ama önce çok ağlayan yaramaz çocukların sonra çok nazlım ve uslu olduğuna. Her ikisinide yaşadım. Biri sonradan azdı kudurdu :) küçğkken melek gibiydi. Diğeri 5 ay anamı ağlattı sonrasında kuzuya döndü. :):)
Bu da orta halli bakalım nasıl olur

Bizde bugün hastaneye gittik bebeğin göz muayenesi oldu her şey normalmiş. Bende spiral taktırdım 10 senelik 1 ay sonra tekrar kontrolu varmış

kontrolden geldik uzaysn sariligimiz varmis kan alindi gene idrar ve gaita da istedi sukur onlari da verdik, idrarda bir tane lokosit 4-5tanede lokosit görüldü farkli yerlerde tahlil de, kanda da lenfosit biraz yuksek cikmis c.tesi konusalim dedi de gaitada çıkarsa yarin giderim gostermeye canım skldi biraz sariligi uzayan deyince yeterki baska bi sey cikmasin tabi burda bi ben varim heralde sariligi bu kadar uzun süren demi kizlar
kilosu 4400cikti boyu 54digum kilosu 3700 boyu 51di kiloya da bisey demedi doktor iyi diyolarda konuşmayan doktor bence iyi olmuyo

kac gunluksunuz canim . sütüm yok diye düsünme hic doymasa ağlar hep uyumaz anlarsin ozaman zaten
43 gunluguz valla anlamiyorum var mi yok mu doyuuormu dohmuyormu bazrn memede agliyor ozaman sut gitmiyor herhal diye dusunuyorum ya benim ablamin tek gogsunden 120 cijradi ben anlamiyorum bi gun boyunca bi memeyi emzirmesem ne kadar cikar acaba doluyormudur olan kaliyormudur kafam allak bullak bu bebeler ne kadar sutle doyuyor

insallh bizimkide normale doner

benim büyük oğlumun Sarılığı 3 aylıkken geçti değerleri sınırın altındaysa endişe etme

Büyüyorlar ya :) ama güzel zamanda doğurduk he ilkbahar bebesi oldular, yaza ele avuca gelecek kıvamda oldular maşallah. Valla eyülül gibi Antalya yapabilir miyim kızla diye plan yapıyoruz eşimle ama tecrübesiz olunca tedirgin oluyor insan

Aslinda kilosunda normal gibi ama gecmis olsun Allah beterinden korusun cnm sarilik gecer insallah

Bende dusunuyorum ama basarirmiyiz bilemiyorum ya ilk olunca tedirginlik ust safhada

Sipiral cok aciyor mu bende nasl korunsam diye dusunuyordum
Takarken rahat olursan çok az bir ağrı oluyor hemen geçiyor o da hafif karın ağrım var şimdi birde kanama oldu biraz ama bir kaç güne geçiyor hepsi. Daha öncedende 5 sene spiral kullanmıştım çok memnundum
biz haftaya gideceğiz inşallah uçakla :) sizde isterseniz gidersin hiç öyle bir zorluğu olmuyor kanguru tavsiye ederim

benim büyük oğlumun Sarılığı 3 aylıkken geçti değerleri sınırın altındaysa endişe etme
ister istemez ediyorum canım ya hic emmiyo gibi sanki onacragmen iyi almis kiloyu diyorum gözünde kaldi bide yuzu sari hala az bi sey gözü korkutuyo benide normalmis en son gozden gider diyolar
Aslinda kilosunda normal gibi ama gecmis olsun Allah beterinden korusun cnm sarilik gecer insallah
amin canım inşallah doktora zorla sorcam sonucu gosterirken

40-60 cc cok fazla degil bence sütün sadece yeter canim zaten 2 3 ayda memeler terbiyelenir hemen bir gogusten 120 cc bekleme bebek memede agliyorsa gazi vardir gazını cikarip tekrar emzirmeye devam edebilirsin instagramda baldan anne var ben ordan aliyorum bilgileri cok işime yaradi

Hangi kangjruyu kullaniyorsun

Ben gazini cikartamiyorum ya okadar sirtini sivazliuorum patlatliyorum olmuyor zaten aglama krizine giriyor omzuma alinca

ben olsam giderdim ama tecrubeli anneler daha iyi bilir ozaman 6 aylik olcaklar tabi diş çikarma zamanina denk getirmeyinde bol bol eglenirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…