2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
O zaman bizde de reflü var çünkü dediğin gibi yediği ağza geliyor çok az miktarda kesilmiş süt gibi. Ve gunduzde. Akşamki gibi çok huysuz oluyor. Akşam 8.den sonra aziyor . Taki saat 2 olana kadar.
Bizde de aynen öyle canım. Aksam başlıyor 7den sonra, 11 gibi iyice artıyor, gece de uykusuzluk ekleninceeee coşuyoruz :)) uykusuzluktan srsemledim iyice. Bugün de aşı olduk şuan uyuyo bakalım gece nasıl geçecek..
Bizimki de aynı gece 2 den önce uyumuyor gündüzleri de 10 dk 15 dk uykuları ben de çok yorgunum:KK43: 40 çıkmadan daha iyiydi çocuğun huyu değişti anlamadım gitti
En güzeli ilk iki haftaymış ya, sonradan gazı başladı, şimdi reflüde var. Düzen oturtmak zor böyleyken. İnşallah gece uykuları bari düzenli ve iyi olur.

kontrolden geldik uzaysn sariligimiz varmis kan alindi gene idrar ve gaita da istedi sukur onlari da verdik, idrarda bir tane lokosit 4-5tanede lokosit görüldü farkli yerlerde tahlil de, kanda da lenfosit biraz yuksek cikmis c.tesi konusalim dedi de gaitada çıkarsa yarin giderim gostermeye canım skldi biraz sariligi uzayan deyince yeterki baska bi sey cikmasin tabi burda bi ben varim heralde sariligi bu kadar uzun süren demi kizlar
kilosu 4400cikti boyu 54digum kilosu 3700 boyu 51di kiloya da bisey demedi doktor iyi diyolarda konuşmayan doktor bence iyi olmuyo
Bizde sarılığı ağır geçirdik fototerapi gördük, şuan 2.ayı geçtik ama rengi hala biraz sarı bilirubin değeride 3.5 çıktı 2.ay kontrolünde dr sorun yok anne sütü sarılığı 3.aya kadar sürebilir dedi bizi rahatlattı. Sizin değeriniz ne?

Bizde de aynen öyle canım. Aksam başlıyor 7den sonra, 11 gibi iyice artıyor, gece de uykusuzluk ekleninceeee coşuyoruz :)) uykusuzluktan srsemledim iyice. Bugün de aşı olduk şuan uyuyo bakalım gece nasıl geçecek..

En güzeli ilk iki haftaymış ya, sonradan gazı başladı, şimdi reflüde var. Düzen oturtmak zor böyleyken. İnşallah gece uykuları bari düzenli ve iyi olur.
Biz de bugün 2.ay aşılarımizi yaptık,30 mayısta da rotavirüsu yapacağız inşallah bu aşıyı skntisiz atlatrlar ben yarım çay kaşığı calpol verdim hemşire ver dedi,biraz rahatladı baya masaj yapıp gazını da çıkarttm şimdilik yatiyo bakalım su iki gün nasıl geçecek

Kızlar bebitolara emzik veriyo musunuz,ben daha hiç vermedim bi gün çok zorlanip yorulmustim vermek istedim almadı bende daha ugrasmadim ama benimki bi yere gittiğimizde surekli meme istiyo yadirgiyo gittiğimiz yeri öyle sakinlesiyo ,artık çok zorlanıyorum emzik vercem galiba,en azından böyle durumlarda,demem o ki ben nuk kauçuk almıştım ama onu tutamiyo tavsiye edebilecwginiz bi emzik var mi

Kızlar bebitolara emzik veriyo musunuz,ben daha hiç vermedim bi gün çok zorlanip yorulmustim vermek istedim almadı bende daha ugrasmadim ama benimki bi yere gittiğimizde surekli meme istiyo yadirgiyo gittiğimiz yeri öyle sakinlesiyo ,artık çok zorlanıyorum emzik vercem galiba,en azından böyle durumlarda,demem o ki ben nuk kauçuk almıştım ama onu tutamiyo tavsiye edebilecwginiz bi emzik var mi
Bizim oğlan aventi verdiğimiz gibi aldı 40yıldır emiyomuş gibi emmeye başladı valla, uykuya dalarken çok yardımcı oluyo gece uyandığında da emziğini veriyorum kendi kendine dalıyo

Bizim oğlan aventi verdiğimiz gibi aldı 40yıldır emiyomuş gibi emmeye başladı valla, uykuya dalarken çok yardımcı oluyo gece uyandığında da emziğini veriyorum kendi kendine dalıyo
Aventin hangi emziği canım hatrliyosan paylaşabilir mns

meriiiii meriiiii canım bizim göbek 12.gun düştü o vakte kadar akıntı vardı sonra doktor kalan parçayı çıkarıp gümüş nitrat uyguladı o gri akıntı 3- 5 gün durdu sonra geçti

Sizin de ucunda sertlik var mi. Dun aksama kdr sert degildi guzel emiyordu dibinde bezeler ve yanma vardi sadece. Dun yanma ates halsizlik gecti antibiyotik etkisiyle simdi de ucu tikandi resmen. Cildirmk uzereyim.
Var olmaz mı ?saatlerce masaj yapıyorum birazcık emiyor ,elimle sagıyorum ,azıcık ateşim düşüyor o arada rahatlıyorum ,10dk sonra yine başa dönüyoruz .
Allah kimseye vermesin

S sez07 kaç günde düştü somra, akıntısı kesildi mi?
Y Yasamenerjisi bizim de gümüş nitrat ile yaktı. Eğer yine geçmezse bebek cerrahına götürecekmişiz :KK43: normal dr mu antibiyotk verdi cerraha mı götürdünz siz de

İlk gittiğim doktor gümüş nitratlı yaktıktan sonra Eger olmazsa cerrah bakacak vs dedi ,ben de güvenmedik tuttum başka çocuk doktoruna götürdüm .bir krem verdi üç güne geçti

Kızlar rota aşısını yaptıracak mısınız ben çok kararsızım
Bizim doktorumuz ben gerek görmüyorum çevremdeki tanıdıklarımada yaptırtmıyorum ama karar sizin dedi bizde dr.a güveniyoruz yaptırmayız diye düşündük. Dr.un dediğine göre çoğu bebek çok hafif kusma ishal şeklinde atlatırmış %5 ihtimalle hastaneye yatıcak kadar ileri seviyede olur onda da bi serum veriyoruz toparlanıyo bebek diye anlattı, tabi allah korusun o yüzde 5e girmeyelimde

Bizde sarılığı ağır geçirdik fototerapi gördük, şuan 2.ayı geçtik ama rengi hala biraz sarı bilirubin değeride 3.5 çıktı 2.ay kontrolünde dr sorun yok anne sütü sarılığı 3.aya kadar sürebilir dedi bizi rahatlattı. Sizin değeriniz ne?
canım kaninda biluribine bakmamislar hemogram sonuclari var hep esim arastrmis hemograma göre yorumluyolarmis sariligi da yarın sorcam bakalım idrarda biluribine bakilmis o da negatif çıkmis, sizde de gozlerde vardi demi gecti mi tamamen

canım kaninda biluribine bakmamislar hemogram sonuclari var hep esim arastrmis hemograma göre yorumluyolarmis sariligi da yarın sorcam bakalım idrarda biluribine bakilmis o da negatif çıkmis, sizde de gozlerde vardi demi gecti mi tamamen
Evet gözünde de vardı ama artık pek kalmadı sadece yüzü bana biraz sarı geliyo. Bazen bakıyorum yok kalmamış geçmiş diyorum biraz sonra baktığımda sarı gibi geliyo, ama bebeğin emmesi genel hali kilo alımı normalse korkulcak bişey yoktur bence. Bu arada bizim tahlilde de idrarda bilirubin negatif diyodu kan tahlilindeki değeri 3.5 çıkmıştı

X