2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Kızlaaaar biz Türkiye’ye döndük çok şükür, kızım 48 günlük gündüz uykusu bölük pörçük alnında da Konak oldu ama çok şükür ki iyiyiz.aşımızı olduk kalça ultrasonu çektirdik,ikinci ay aşısı yaptıran kimdi ya ne zaman oluyo ki o

Hic 5 saat uyudugu olmadi ben ilk zamanlarda saat kurardimki sarilik olmasin ama o zamanlari gecmisse ac olsa zaten kendisi uyanirdi diye dusunuyorum tabi bi rahatsizligi yoksa

benimki de gece bir defa uyanıyor kendisi onun dışında ben uyandırmıyorum. Akşam 10 gibi uyuyor gece 3 de uyanır sonra tekrar sabah 7 gibi uyanıyor
Cok tesekkurler kizlarr

700 grm almisdi ama gecelrden artik hic durmuyor cevremde mama ver ac bu cocuk diyenlerde olunca mama verdim yedi sonra beni de emmek istedi ama bazen mama da versem uyumuyor yani sancidan diye dusunuyorum mama verince hem kabiz oluyor hem sancisi daha da artiyor cnm

Saglik ocaginsa verem asisi 2. Ay yapiyorlar

Ben mama olarak hipp combiotic kullanıyorum ve gaz damlasi kulllaniyorum canim kakasini her gun yapıyor.Gaz sancısı illa oluyor sadece anne sütü alanda da oluyor. Ama açken kesinlike uyumuyor benim bebeğim. Belki mamayı da az verıyorsundur doymuyordur. 2. Ay kontrolünde belli olur canım doktorun yönlendirir seni

İyi ki bu bilgiyi yazmışsın, bende temizlesem de o içeride sanki hala sümük var gibi hırıldamasına kafayı takmıştım :)

Bende evolvia veriyorum gaz damlasida kullaniodum birakdim ise yaramadigini gorunce aslinda 90 yapip mamayi bile ziyan ettigim cok oldu 60 dan fazla hic icmedi

İyi ki bu bilgiyi yazmışsın, bende temizlesem de o içeride sanki hala sümük var gibi hırıldamasına kafayı takmıştım :)
Benim bebegimdede boyle hirilti cok oluyor bi turlu acilmiyor diye sinir oluyordum demek bundanmis ben anne sutu verip oyle cektiriyorum burnunu serum fizyolojige gecsem mi bilemedim

benimki de gece bir defa uyanıyor kendisi onun dışında ben uyandırmıyorum. Akşam 10 gibi uyuyor gece 3 de uyanır sonra tekrar sabah 7 gibi uyanıyor
Emziriyormusun mama mi veriyorsun benim kizimin hic boyle uyudugunu gormedim keske oyle uyusa bende uyurdum bide kac aylik bebegin

Benim bebegimdede boyle hirilti cok oluyor bi turlu acilmiyor diye sinir oluyordum demek bundanmis ben anne sutu verip oyle cektiriyorum burnunu serum fizyolojige gecsem mi bilemedim
Serum fizyolojik önerdi bana doktorum benim kız daha yeni 1 aylık olacak. Otri bebenin aparatını kullanmıyorum çekme işlemi yapmıyorum daha yani sadece suyu sıkıp bırakıyorum. Peçete ile görünen sümüğü alıyorum kıvırıyorum ucunu :)

Emziriyormusun mama mi veriyorsun benim kizimin hic boyle uyudugunu gormedim keske oyle uyusa bende uyurdum bide kac aylik bebegin
ben emziriyorum mama kullanmadık hiç bebeğim şimdi 8 haftalık. İlk ay sarılık vardı o yüzden gece 2 saatte bir emzirmeye çalışıyordum ama geçince bıraktım kendi uyanana kadar uyandırmıyorum şimdi. Birde gece lamba kullanmıyorum tamamen karanlık ve altını değiştirmiyorum

Hangisini kullanıyosun canım?
İnşallah hep öyle iyi gelir de rahat olur bebişin.

Colınox diye bi marka cnm. Günde 3-4 kere 10 ar damla verilebiliyor. Ben sabah akşam 10 ar damla veriyrm. İçime sinmedği için. O bile işe yarıyor. Verdikten sonra en az 2 pırt yapıo çok şükür sancisini da azaltıo galiba rahatlıo uyuyor genelde.

Kizlar bisey daha sorucam ben erzurumda yasiyorum malum soguk memleket hal boyle olunca kizi da battaniyeye sariyorum gece yatinca ustunde bi battaniyede daha ortuyorum emzirmeye kalkimcada ustune bi battaniye daha alip kaldiriyorum amayinede usutuyorum sizler nasil yatirip nasil giydiriyosunuz gun icinde nasil dolamdiriyosunuz battaniyeyi hic sevmiuoru duzgun emzireiyorumda

Ben ne yaparsam yapayim hep miziltili uyumuyor agliyor ozellikle geceleri gunduzden de cok nadir 2.5 saat oluyor surekli sancilaniyor

kizlar goguslerim ilk haftalarda sertkesiyordu simdi sertlesmesi azaldı hatta pamuk gibiler dun bebek surekli memedeydj ondan mi elimle sknca sut geliyor bos olsa gogus Bebek ceker mi yinede

Doktora sordunmu hic benmki 45gunluk hala kaldr dio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…