2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Canm emmedigi icin sut de azaldi ondan degil noldu anlamadm gazsa hep vardi kafam allak bullak oldu
O zaman benim kız gibi belkide süt az geldiği içşn ağlıyo. Resmen kavga ediyo benimki memede üç beş asılıyo hızlı hızlı çekiyo bakıuo az geliyo basıyo yaygarayı . Ama benimki biberon tutuyo ondan dolayı beğenmiyo olabilir.
Uyku aralarnda emzirmeyi dene canım , ayakta pışpışkayarak falan dikkatleri dağılıp emiyolar o zaman.
Ne istediklerini çözebilsek birde ahh

Selam arkadaşlar,
Benim oğlum 19 günlük oldu yüzünde isilik gibi. Kırmızılıklar oluştu. Sizlerde de var mu öyle birşey olan?

Selam arkadaşlar,
Benim oğlum 19 günlük oldu yüzünde isilik gibi. Kırmızılıklar oluştu. Sizlerde de var mu öyle birşey olan?
bizim kizda da var canim doktora gösterdim ben hava değişikliginden dolayi yada anneden gecen hormonlardan dolayidir dedi. bizimkine benden dolayi gecti diye düşündüm cunku benim yüzümde pıtır pıtir

13 mu yaparsın canım. . Ha 1 ha 3 ha 4 derken oluverir mi ki.. (
Gazi sancisi dişi sendromlari derken ergenlikleri gelecek bide. O daha zor sanki.. Rabbim kolaylik versin hepimize..

Sanirim bende mama vermek zorunda kalicam umarim biberon tutar

Kizlar benimki bugun öglen 12 den beri uyumuo emio mama veriom kusuor bazen hapsuruo öksuruo burnundan az sumuk gelio hasta degildir ins tozdandir
Yarin iki hafta olcaz sukur ins gaz olmaz ya zaten lihusalik agliom hep sikiliom

Selam arkadaşlar,
Canım benimkinde de iki tanruvar yüzünde sivilce gibi minicik. Burda okumuştum heralde süt yağlı olduğu için çıkarmış. Ama ne kadr doğru bilemiyorum.
Kizlar benimki bugun öglen 12 den beri uyumuo emio mama veriom kusuor bazen hapsuruo öksuruo burnundan az sumuk gelio hasta degildir ins tozdandir
Yarin iki hafta olcaz sukur ins gaz olmaz ya zaten lihusalik agliom hep sikiliom
Canım aynı. Öğlen 12de kalktı. Bi iki sefer uyudu ama birinde 1saat diğerinde 15-20dk.
Gazını da çıkartmıştm. Altı temizdi. Artık doymadığına kanaat getirdim. Akşam 7de mama verdim anca öyle uyudu. Her mama verdiğimde de ağlıyorum. Benim yüzümden çocuk mama alıyor diye. Eşim işe başladı. Yalnızım ben de bi tek kahvaltı yapıyorm akşama kadr onla duruyorum. O yüzden sütüm azaldı diye kendime kızıp ağlıyorum.

Kızlar benim kabızlık geçmiyor 20gün oldu ya.. Tuvalete gidiyorum ama mahvediyor ağlıyorum tuvalette acıdan korkuyorum hemoroid olıcam die. Doktora gidip ilaç alıp faydasını gören oldu mu ?
kuru kayısı öneriyorlar deneyeceğim. Kuru incir yiyorım. Var mı başka doğumdan sonra bu derdi çekip çözüm bulan. Kafayı yicem. Oturamıyorum acıdan

Dikişlerimden dolayı neredeyse bi hafta tuvalete cıkamamıştım acıdan, önce eczaneden lavman almıştım bi kere onu yaptım, daha sonra kuru kayısıyı sıcak suda bekletip suyunu içip yedim ve bi kaşık zeytinyağı içtim faydasını gördüm şimdi düzene girdi. dikişlerimin acısından oturamıyodum bile umarım sizede faydası olur

canım sitres yapma bende oglumda oyleydim aglardim çok zor toparladım kizimda çok dusunuyorum inan daha iyi arada mamadan bisey olmaz dereotu ye bol su iç ve sutum var de duzelir

canım sitres yapma bende oglumda oyleydim aglardim çok zor toparladım kizimda çok dusunuyorum inan daha iyi arada mamadan bisey olmaz dereotu ye bol su iç ve sutum var de duzelir
İnşallah canım. Teşekkürler. Dere otunu hayatımda yemediğim kadr bu dönemde yedim. Yemeye devam..

Bakan sezeryan sonrası bir ilaç verdi böyle kireç gibi suya karıştırıp içtim bir saat içinde çatır çutur. Adı magnesie calcinee. Doktoruna sor bence çekme bu acıyı.

Ayy aynı benim gibisin valla. 3 cocuk 2 oğlan 1 kız. Büyük oğlan 3yasinda. 2.cisi 16 aylık kızda 1 aylik. Büyük oğlan tuvaletini öğrendi ama benim 2.ci oğlan doğunca artık yavaş yavaş söylemez oldu. Ve git Gide iyice azdı. Artık sürekli pijama değiştirmekten bıktım her gün bir makine calisiyor evde. 2.ci oglanada bu yaz öğretmeyi düşünüyorum. Ve maalesef ki 2 oğlumda geceleri kalkıp süt içiyorlar. Nasıl yapacağım nasıl. Biraktiracagim bilmiyorum. Haaa bide emzik derdimiz var. 3 ''de emzikli. Emzik almayan çocuklar kız doğduktan sonra kiskancliktan 2.side tekrar almaya basladi. yardim lazım bana.

Cnm benimnide doymuo emiio uyuyp kalio sonra mama veriom yani neyapayim
Dikis deme bana tuvalsrtte cikamiom bendr iki kere ciktum sade ve vajinam benim yanio kasinio hergun yikiom sizinde oliormu

Cnm benimnide doymuo emiio uyuyp kalio sonra mama veriom yani neyapayim
Dikis deme bana tuvalsrtte cikamiom bendr iki kere ciktum sade ve vajinam benim yanio kasinio hergun yikiom sizinde oliormu
Canım sen enfeksiyon kapmissin doktora git ilaç versin. Daha fazla ilerlemeden yoksa perişan olursun.

kuru kayisiyla komposto da yapip icebilirsin canim ben cok faydasini gördum . bir an once gecer agrilarin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…