2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Mamaya başladığımdan beri benim de çok azaldı Emzirip 1 saat beklemem lazım doktor öyle söyledi ama mümkün değil peşine hemen mamayı veriyorum çok ağlıyor çünkü. Ben de az yiyorum canım hiçbir şey istemiyor hala ağrılarım devam ediyor göğüslerim acıyor. Bir de annem psikolojimi bozdu senin sütün yok bu çocuk ac diye diye

Merhaba Kızlar.. size birşey danışıcam. Dün Bebeğim çok kusuyordu ne içtiyse fışkırtarak kusuyordu. Kv dedi ki soğuk su içiyorsun ondan. Ben ilk defa duydum böyle birşey. Var mı bir bilginiz

Merhaba Kızlar.. size birşey danışıcam. Dün Bebeğim çok kusuyordu ne içtiyse fışkırtarak kusuyordu. Kv dedi ki soğuk su içiyorsun ondan. Ben ilk defa duydum böyle birşey. Var mı bir bilginiz
soğuk icecekler icince sütünde soğuk gelir derler nekadar dogru bilmiyorum ama memeni sağıp sütün sogukluğuna bak istersen canim ılık mı soğuk mu diye .. soğuksa bebeğin midesini üşütüp kusuyordur belki .. ben dogumdan sonra soguk icecek hic icmedim

Bugün hiç soğuk içmedim ama suya doyamadım bir türlü. Kusması çok büyük oranda azaldı. Ama tesadüf de olabilir
Bütün yaz naparım soğuk su ve dondurma olmadan

Ja tuh neolcak peki baktiramam ki piskolojimm bozuldu dogumda orama neler yaptilsr baktiramamki dikislerimde daha az agrio ama bakim belki pisik oldu bezden kandan nebielyim
Canım bakmıyorlar ki kan tahliliyle yada idrar testiyle belli oluyor. O arada sana suya karıştırılan bibtoz var onu içiyorsun. Yatmadan önce. Ben Fransa'dayim burda böyle ama orayi bilmiyorum. Ama sen ihmal etme git doktora.

Kızlar biz yarın 30 günlük olcaz insaALLAH.Kolik degiliz ama huysuz sürekli hic kendi kendinrle durmuyo ve uyumuyo.Bende sallıyorum.Kilom deseniz 9 kilo fazlam var hic bi kıyafetim olmuyo sürekli pijamaylayım o yüzden .Bugün güya diyete basladım onuda bıraktım simdi .Bunalımdayım sanırım.Ev işide yapamıyorum kendimede bakamıyorum.Gecicekmi bu günler

Allah kolaylik versin. Hepside kucukmus. Cis olayı benim korkulu ruyam. Benim bi büyüğü 3 yaşında ve korkuyorum başlamaya. Hiç oralİda değil paşam. .
Bizim minnakimizda 12 günlük oldu cok sukur. Zaman hızlı geçiyor ama Geçerken de çok şeyler alıp gidiyor galiba...

Aynen öyle canım. Bu saat olmuş hala ayaktayız. Hanımefendi uyumuyor. Benim kız çok nazli ben bunu anladım duşunu aldı altı temiz karni tok. Gaz desen oda çıktı alt'li üst'lü. Eee başka hiçbir derdi yok. Bize inat yapıyor. Çocuklar insanı çok yıpratıyor. Kendime hiç zaman kalmıyor ama ne demişler gülü seven dikenine katlanır. Bak önumuz yaz sende oğluna öğret tuvaletini . İnşallah çabuk alışır.

Allah yardımcımız olsun ki senin işin daha zor. Bir evladın daha var bakman gereken
Amin canım. 2.den sonrası gerçekten zorlaşıyormuş. Eskiler hep der ya tek çocuk hiç çocuk diye, doğruymuş. Ama işte ilk olunca da tecrübesizlikten nasıl büyüttüğümüzü anlamıyoruz :) zaman geçiyor bş şekilde, yeterki sağlık olsun huzur olsun..
Ben lohusalık bitesiye kurtulamadım o kabızlıktan ya, mahvetmişti benide. Bende krem şeklinde bi lavman aldım, artık kullanıcam dediğim gün rahat çıkmaya başladım da gerek kalmadı. Bir de açken zeytinyağı iç azar azar, inşallah çabuk geçer canım.

O obenmdunym ben çikolata konusundaki düşüncene %100000 kere katılıyorum. Annenin yedikleri süte geçmez mama alanda da gaz oluyor vs vs diyip duruyolar ama ben de denedim. Çikolata yediğimde sancıdan kıvranıyor. Taze soğan ve tere denedim ama gayet rahattı şükür. Ben kuru fasulyede yedim ama ne o gün ne de ondan sonraki birkaç gün içinde sancı oldu. Belki gerçekten süte geçmiyordur, sadece tesadüftür bilemiyorum

Maşallah canım:) hoşgeldin, sende özlettin kendini, artık buralardasın dimi Allahın izniyle :)
Biz gazla frenle uğraşıyoruz napalım :)) şükür bugünümüze.
Aynı durumdayız valla bugün bide 2 aylık aşıları olduk huzursuz uyumuyor bekliyorum başında bi meme bi gaz çıkarma bıraktın. Mı ağlıyor iyi olsunlar da

Bende aynı durumdayım canım iki gündür de oğlum çok huzursuz bugün sütümu sagdim bi baktım ki 30 cc iki meme toplam çok üzüldüm ne yapacağımi bilemeden mama vermiyorum ama yarın da sagacagim boyle çıkarsa direk mama alırım aç mı kaldı diye aksamdan beri çok üzgünüm

Valla duphalac var evde ben kronik kabız biri olarak skstkca iciyorum doktorum kullan dedi.bebegi de hiç etkilemedi benim ilaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…