2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benm yine mi olmayacak ya (( neesen bu kadr küçük ( bütün moralim gitti (
Ya myle seymi mi olur neden moralini bozuyosn bebeğim aaa. Herkesin bünyesi farklı. Sakın üzülme. Genetikte olabilir belki. Belki ben ikizlere hamileyimdir ondan büyüktür haha :) şaka bi yana herkesin kesesi aynı olcak diye bişey yok canım umudunuzu kaybetmeyin

canım ben ilk hamileliğimde saçımı boyattım dip boya ve röfle , 2 gün sonra hemile olduğumu öğrendim , sonra 2 ayda bir düzenli boyattım. Doktorum boyatabilirsin demişti. Çok şükür kızım gayet sağlıklı doğdu.

Ben de boyattım ama 5. Aydan sonra falan.ilk üç ay önemli diye sordum.internette baktım bebeğe zararı olur diye kanıtlanmış hiçbir çalışma yokmuş.birçok dernekte hamilelikte boya sakıncalı değil diye yazı yayınlamış

mrb bızım senınle aynı zamanlar gosterıyor dogumu.hayırlısıolsun inaşşah :) dr gıttınız mı hıc ben carsamba gunune aldım randevu da gecmı kaldım acaba dıye dusunuyorum

Kızlar ağlayarak yazıyorum şuan. Dış gebelik şüphesi ile tıpa sevk edildim Neden böyle şeyler geliyor başıma
Vajinal bakarak mı göremedi?değerlerin kaç çıktı en son?kanamanda yok.ben daha önce dış gebelik geçirdim.sana önerim tek doktorla sınırlı kalma.

mrb bızım senınle aynı zamanlar gosterıyor dogumu.hayırlısıolsun inaşşah :) dr gıttınız mı hıc ben carsamba gunune aldım randevu da gecmı kaldım acaba dıye dusunuyorum
Bende çarşambaya aldım randevuyu.sağlıklıysa inşallah o güne kese görünür diye düşünüyorum.ama kalp atışı için erken gibi sanırım duyamayız büyük ihtimalle.

Kızlar ağlayarak yazıyorum şuan. Dış gebelik şüphesi ile tıpa sevk edildim Neden böyle şeyler geliyor başıma

Canım vardır bir hayır.Arkadaşların da dediği gibi tek dr.la sınırlı kalma.Mutlaka başka dr.görün.Allah hakkında hayırlısını versin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…