2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar merhaba benim kasıklarımda dünden beri ağrı var kanama yada akıntım yok normalmi sizce daha önce bir düşük yaşadım korkuyorum devam ederse pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum

Kızlar merhaba benim kasıklarımda dünden beri ağrı var kanama yada akıntım yok normalmi sizce daha önce bir düşük yaşadım korkuyorum devam ederse pazartesi doktora gitmeyi düşünüyorum
Canım yat dinlen. Sakın ağır hareket veya iş yapma. Sırt üstü yat hep. Benimde öyleydi ilk zamanlar. Bazen de arada bir ağrıyor kasıklarım yatıp dinleniyorum. Gecmezse tabiji doktora git. Kanama veya cok acı cekersen bir hastanenin aciline git. Acilden ücret alınmıyor

Zaten hep yatıyorum diyebilirim nette normal diye okudum ama yine tedirginim yatınca bir süre sonra geçiyor dayanılmayacak bir sancı değil

Cuma gidersen pazartesiue kalır tabi canım. Bende sağlık ocağına test yaptırdım ertesi gun internette yayınladılar ordan baktım. Gelmene gerek yok ben burdan seni takip ediyorum dedi doktor babypooh

Ogleden sonra cikar diye dusunmustum.daha once ozel yere yaptirdim 40 tl ye.hadi bu sefer yaptirmiyim demistim.beklemek düştü yine bize....☺

Baya beyazım var benim hem de en çok önlerimde ama rimel mantıklı geldi baya.bakalım birde şu bitkisel boya fikrini danışayım doktora ona göre davranırım
Belirtiler hep aynı kalmıyor canım.benim göğüs hassasiyetim bitti bir iki gündür uçları ağrımaya başladı.hamilelik boyunca o hassasiyet hep olsa çok sıkıcı olurdu herhalde.inşallah bu sefer sorunsuz bir hamilelik yaşar ve bebeğini kucağına alırsın

inşallah bu kez ağırdan alıyorum herşeyi.idrar testini ptesi yaptım.kan için bu akşamı bekliyorum.aferin bana çok sabırlıyım bu kez :)

benim de saçlarımın önü bembeyaz ama gerekirse 9 ay boyatmam ne yapayım.kaç yıldır bekliyorum bebeğim olmasını

Kızlar ağlayarak yazıyorum şuan. Dış gebelik şüphesi ile tıpa sevk edildim Neden böyle şeyler geliyor başıma

Normalde yarındı ama dayanamayıp gidip keseye baktırdım, çok şükür, yarında eşimle gideceğiz :)

Eklentiler

• image.jpeg
    65 KB · Görüntüleme: 66
Normalde yarındı ama dayanamayıp gidip keseye baktırdım, çok şükür, yarında eşimle gideceğiz :)

Ya bende dayanamdım bugün gittim çok küçük bi oluşum görünüyor dedi . 4mm dedi. Tekrar kan testi yaptm değer 1000 üzeri çıkarsa bu kesedir dedi. Senin büyüklüğü kaç çıktı. Bide kaç haftalıksın?

Cuma gidersen pazartesiue kalır tabi canım. Bende sağlık ocağına test yaptırdım ertesi gun internette yayınladılar ordan baktım. Gelmene gerek yok ben burdan seni takip ediyorum dedi doktor babypooh

Canım senin kese büyüklüğü kaçtı ben dayanamadım bugün gittim de 6 haftalk görünüyorsun ama 4mm lik bi oluşum görünüyor dedi emin olamadı yani. Kan değerine göre bakacak öyle emin olucaz .

Benim kan değeri çarşamba günü 4130 çıkmıştı. Son adetim 28 haziran , 5+3 günlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…