2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
günaydın herkese ,

yine bayağı hızlı ilerlemiş sayfalar , yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz , hayırlı olsun , sağlıcakla alalım inşallah kucağımıza.

elvaven gördü mü acaba keseyi merak ettim ?

kızlar cinsiyetten konuşmuşsunuz takvimlere inanmayın.

Benim kızım çin takvminde de , rus takvimindede erkek çıkıyor.

az önce her ikisine baktım çin erkek , rus kız çıkıyor ,

benim kız hissediyorum ve çok istiyorum.

Sadece ilk keseyi gördüğüm an erkek hissettim.

sayfalara şöyle göz gezdiriyorum , çatlaklar için ben ilk hamileliğimde aventin kremini kullanmıştım , hiç çatlak olmadı vücudumda.
Ama toplam 11 kilo almıştım.Çok dikkat etmiştim yediklerime.

Şimdi çok kısıtlamayacağım kendimi , kaç kilo alrsam alayım bi türlü veriliyor zaten.

Benimde boyum 1,73 kilom 61

bakalım kaç ile bitireceğiz

34 yaşımda hamile kalırsam böyle olur işte
Hic ole deme canim. Ben 29 yasindayim ama saclarim 18 yasinda beyazlamaya basladi. Ve oyle uc bes tel degil baya baya beyazladi. O yasimdan beri boyuyorum. İrsi bizde sac beyazlamasi. Ama ne yapip edip dayan. sacini beyazlarinin en az gorunecegi bir model yaptirmaya calis. Gorunen kisimlarada rimel sur. Kuafor bir arkadasima oyle yapmisti. Topuz yapip gorunen yerlere rimel surmustu. Belki fikir olur sana da

yaş demeyin ben 36 :)

var mı benden büyük acaba :)

Merhaba hanımlar.
Ben de nisan annesi olacağım inşallah. Sat 1 temmuz bat 30 temmuz ama benimki tedaviyle olan bir bebek.
Daha kan testi yaptırmadım bu akşam yaptıracağım ptesi idrar testinde çıktı.Geçen sene 7. haftada bebek gelişmediği için kürtaj oldum.aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum.Dünden beri kasık ağrılarım da bitti.göğüslerim de hassaslaşmadı pek

yok canım bana karından bakıldı. vajinal yapılmadı yani. :)

Kizlar saglik ocaginda kan baktiran var mi?sabahtan verdim pazartesi cikar sonuc dedi püffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…