2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ayyyy ne güzel dedin O kadar sabırsızım ki bu güzel deneyim için. Her anını keyifle yaşayalım. Ahhhh ah
Bi 4 hafta kadar sonra nasip olurda o günlere gelebilirsek ultrasonda kıpır kıpır izleyeceğiz onları 10. hafta civarı , ne kadar hızlı büyüyecekler değil mi

Vucut icin hindistan cevizi yagi surmek hakkinda ne dusjnuyorsun canim. Cok da faydali bir sey. Tum vucuda surmekle ilgili var mi bildigin bir zarari varmi. Eczacisin diye sana daha neler soracagiz 9 ay boyunca insallah
Hindistan cevizi yapı ben de çok severek satıyorum canım eczanemde. Kimisi duş yağlarının şampuanının içine karıştırıyor. Kimisi cildine sürüyor, anti bakteriyel ve antimantar özellikli hem de çok güzel bi nemlendirici. Kokusu ağır bi yağ ama bi süre sonra geçiyor.
Ağızdan alındığında yağ yakımını arttırıyor.
Bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Bu yüzden kışın bunu çok kullanırız.
Tereyağı yerine yemeklere tatlılara katılabiliyor.
Hakikisi oda sıcaklığında yarı katı halde canım. Buzdolabında tereyağı kıvamında tam.

Bi 4 hafta kadar sonra nasip olurda o günlere gelebilirsek ultrasonda kıpır kıpır izleyeceğiz onları 10. hafta civarı , ne kadar hızlı büyüyecekler değil mi
Ya tam da kurban bayramı zamanına geliyor. O ara ne coşkulu olur burası da. Tatilde yüzüp gezebilecek miyiz acaba? Daha 3 ay tamamlanmadan tehlikeli çünkü düşük tehlikesi yüzünden. Tatile kadar görürüz de rahatlarız inşallah.

Peki hangi marka almaliyim sence canim. Buradan marka yazilamiyorsa ozel mesajla yazarmisin zahmet olmazsa

Evet şimdi yaz yaz kötü oldu ama dogduklari zaman hava süper olacak ne kış kadar soğuk ne yaz kadar sıcak olacak bahar çocukları olacaklar inşallah :)

Heyoo kızlar ben geldim :) hatta yanımda S Satos74 u da getirdim. Bizde nisan annişleri olacağız Allahın izniyle. Ben bugün öğrendim meleğimi 5 haftalığızz :) yaşım 21 iki yıldır evliyim :)
Peki ya siiz ne zaman öğrendiniz değeriniz kaç çıktı? :)
Benim değerim 516

Peki hangi marka almaliyim sence canim. Buradan marka yazilamiyorsa ozel mesajla yazarmisin zahmet olmazsa
Özel mesaj at'ın kapalı canım. Zadevital ve Oneva marka yağlar güzel ve kaliteli canım. Soğuk sıkım olduğu için doğallığını kaybetmiyor. Tüm tescilleri de mevcut, aktar yağları gibi yerel üretim değil.

Merhaba canım, rabbim hepimizin evlatlarını sağlıkla kucağımıza almamızı nasip eder inşaallah. Bende hayırlısıyla nisan annesi olacağım :) bugün öğrendim bebişimi, beta değerim 516. 5 haftalığız. Yaşım 21 iki senelik evliyim :) sat 1 temmuz. Beklenen doğum tarihi 07-04-2017. Çocuğum hiç yok ilk olacak :) 6. Ayın sonunda rabbm.nasip etti. İsteyen herkese tez vakitte nasip etsin rabbm..

Hayırlı olsun canım hoş geldin :)

hayırlı olsun canım kaydettim senide

Ben lierac krem kullandım ilk hamileliğimde.22 kilo almama rağmen bir tane bile çatlağım yok şükür.sadece göğüslerime sürmediğim için orda var bir tek.

Benide ekleyin kızlar 34 yaşındayım 3 yaşında kızım var istanbulda yaşıyorum.sat 3 temmuz bdt 9 nisan

Ben lierac krem kullandım ilk hamileliğimde.22 kilo almama rağmen bir tane bile çatlağım yok şükür.sadece göğüslerime sürmediğim için orda var bir tek.
Merhaba çatlak kremini ne zaman kullanmalıyım birde ben çok zayıfım daha çabuk mu oluşur çatlaklarım

Can'ım merhaba benim tüp bebek değil aşılama o sebeple net bilgim yok. Ancak doktorunun dediği tarihlere riayet etmekte fayda var. Testleri mümkün mertebe aynı saatlerde ve aynı merkezde yaptırmakta fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…