2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba çatlak kremini ne zaman kullanmalıyım birde ben çok zayıfım daha çabuk mu oluşur çatlaklarım
Büyümeye başladığı anda başla istersen başlarda krem yerine Bebeyağı da kullanılabilirsin ben hamileliğim boyunca bebeyagi kullandım hiç çatlak olmadı ama yapıyla da alakası var krem kullandığı halde çatlayan arkadaşlarım da var ama yine de tedbiri elden bırakmamak gerek ne kadar az o kadar iyi

Biraz önce kan testi yaptırdım gündüz fırsatım olmamıştı iki gün önce 125ti şimdi 343 çıkmis artış normal gidiyor ama sanırım geç döllenme olmuş çünkü sat 2 temmuz ona bakarsam 5.haftada olmam gerekiyor ama bu değere göre 3.hafta yani kalp için daha da fazla beklemem gerekecek sanırım

Teşekkür ederim bebe yağını duymuştum dediğiniz gibi biraz genetik yapı biraz şans meselesi

Aynı koku hassasiyeti bende de mevcut Canım. Bir de midem bulanıyor ama çok erken değil mi? Ben tam beş haftalık değilim. Ancak dördüncü haftaya girmişimdir.

Aynı çılgınlığı ben de yapıyorum ama benimki korkudan bakıyorum Ağrı'm yok hemen bir test alıyorum bakıyorum çizgi koyulaşıyor oh diyorum.

bende bat i bekliyorum sabırsızlıkla 4 gün kaldı.bugun mide bulantısı hissi yaşadım ilk kez.ogluma tavuk yapmistim yediremedim kokusundan.birkac gundur de sık tuvalete gitme durumum var.Allah nasip ederse buyuk ihtimal bende aranıza katilacagim.

çatlak konusuna gelince.oğlum da son aya kadar catlagim olmadı.son ay birden göbegimi büyüdü ve çatlaklar oluştu.birde kullanacağınız ürünü sadece gobeginize surmeyin arkadaşlar basen kalcalariniza da sürün.benim iç bacağımda da çatlaklar olusmustu

Ben kullanıyorum folik asit.benimde çok feci açıldı iştahım.normalde börülcenin tadını bilmem. Pazarda görünce tadını bilmediğim şeyden canım çekti.aldım bir kilo intenetten tarifine baktım iki gündürde ayıla bayıla yiyorum

Catlak mevzulari acilmis☺genetik cok onemli benim tecrubem kimisi kullaniyor catliyor kimisi kullanmiyor catlamiyo.bebek yagini onermiyor doktorlar petrol turevinden elde edilen bir yag mineral yag.o yuzden ucuz ve cok satiliyor onun yerine dogal yaglari tercih edebilirsiniz arkadaslar.badem yagi tuylenme yapan var yapmayan var.Benim tavsiyem en guzeli zeytinyagi☺pehlivan pehlivaaaan diye surunup bi guzel yaglanip dinlendikten sonra banyoya giriyorsunuz.Bizim aydinli ananelerimizin bi sozu vardir.Bir gun bomba patlicak bi tek zeytinyagi yiyenler kurtulcak her derde deva

Ben c tesi alacam canım geç kaldım ama ilacin adı ne
Can'ım bir kaç tane seçenek var. Ben folidoce kullanıyorum. Mümkün mertebe erken başlamak lazım. Ancak folik asit vücudunuzda olan bir şey. Benimkini ölçmüşlerdi gayet iyi demişti doktor ancak yine de ilaçla takviye edelim demişti. Vücudundaki depolar doluysa cumartesiye kadar idare eder

Tamam canım eczacı da bilir herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…