2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben 1,5 kilo vermeme rağmen göbeğim sivrildi , kabızlığım da yok öyle çok gazım da yok..
Leblebi yutmuş solucan gibi oldumm

Yeni gelenler hoşgelmisler☺benim karnimda acayip şiş sanirsin 3 aylik.sabah biraz iniyor.bide nefes nefese kaliyorum hemen. Berobaro ayni dogum tarihi gosteriyor bizim hadi bakalim ☺

Canım bişey soracağım sat kaç acaba?? Bide bebisi ne zaman öğrendin?
5 temmuz canim.bat 29 temmuzdu. O gun evde gebelik testi yaptim saniyede cikti sonra kan verdim 473.6 oldugunu ogrendim.genelde 25 26 gunde bir olurum.gecen ay aslinda bekledim ama rahimde bir pihti kalmis dedi doktorum ve primolut ictim 5 temmuzda adet gormus oldum ilacla.oyuzden bu ay beklemiyordum duzenim kactigi icin.birde ovulasyon testi ile takip etmistim ama tam yakalayamamistim.Nasip☺

Çin takvimi de rus takvimi de kız bebek dedi bana , doğruluk payı var mı acaba , ben de tam tersi erkek hissediyorum

Ya ben bu kıl olayını anlamadım. Koltuk altı ve bacak için lazer yapabiliyo muyuz acaba hala? Ya hiç olmayan yerlerimden kıllar çıkmaya başladı. Yıllardır tertemiz koltuk altım bir gecede uzamış gibi.
Ay yarın 11:30 da doktora gidiyorum. Nolur dua edin kızlar. Heyecandan ölücem.

Hadi hayirli haberlerle dönün insallah canim.☺

Kilom ayni ama siskinlik var. Dedigin gibi sabah normal basliyorum gune ama aksam resmen karnim sis. Esim karnin buyumus diyo. Hayir diyorum simdiden buyumez oooo siskinlik. :)) ne bilsin heyecan yapiyo

Aslında kıl cıkmaması lazım. Hatta dökülmeai lazım kadınlık hormonundan dolayı. Ablamın hiç yoktu. Bede lazer yaptırdım yıllar önce hiç cıkmıyor. Ama üst bacağımda biraz cıkmış lazaer yapıyordum yapmıyorum artık hanileyiz cunku. Belki ışığı bebeğe etki eder

Ayni durumdayim. Bacaklarim lazerli. Hic de cikmazdi yillardir. Tek tuk sacma sapan uzun tuyler cikmis. Hormonlar carpti bizi:)) insallah doktor kontrolunden guzel haberler getireceksin canim. İnsallah coookk guzel cikacak hersey

Tezini çürüteyim mi benim kizim oldu.

Simdi bende baktim.martta dogarsa kiz nisanda dogarsa erkek.yine %50
Tek korunmasız ilişkiyle mi kız oldu canm ? Ben de öyle hamile kaldım da
Doğacağı aya göre diil ki canm çin takvimi , hamile kaldığın aya göre oluyor , otomatik hesaplatsana

Hadi hayirli haberlerle gelirsin inşallah cnm haber ver bize de.
Kıl tüy hormonlara bağlı bizde de şu anda hormonlar manyak olmuş durumda o yüzden çıkabilir. Daha önceki kızımda benimde çene altımda çıkmıştı daha önce yoktu ama.

Ne yazikki kisiden kisiye degisiyor canim. Bazilarinda azalirken bazilarinda artabiliyormus tuylenme. İnsallah azalsinnnn ama galiba benim artacak. Bacaklarimda bi kac tane cikmaya baslamis bile

Aynen kizim oldu.otomatik hesaplattim ama oyle cikti bilmemki.

Ay yanlis bakmisim eksik girmisim tarihimi.Kiz diyo rus da kiz diyo☺hadi bakalim geliyo mu 2.kiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…