2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ne yazikki kisiden kisiye degisiyor canim. Bazilarinda azalirken bazilarinda artabiliyormus tuylenme. İnsallah azalsinnnn ama galiba benim artacak. Bacaklarimda bi kac tane cikmaya baslamis bile
Dua edelimde cıkmasın :) bneimd eüst bacağımda cıkmış. Üst bacağım için lazer epilasyon a başlamıştım. Artık yapamıycam maalesef. Ama diğer vücudumda eskiden yaptırmıştım cıkmıyor hiç

Ben de önce olursa erkek sonra olursa kız diye okumustum. Bence en çok kişinin hissettiği çıkıyor gerçekten anne hissediyor.
Erkek sipermler hızlı oluyormuş ve yorulup hemen ölüyormuş. Kız sipermeler yavaş ilerleyip vardığı yerrde ölmüyormuş. Yumurtlama günü Döllnemeyi bekliyormuş

E bana cin takvimi erkek rus takvimi kiz dedi. Nolcak simdi :))) ikiz mi yoksa :)) Saglikli sihhatli dogsun da hic onemli degil cinsiyeti. Hic hissetmiyorum cinsiyetle ilgili birsey valla

Kılı tüyü geçtim , ben hiç terlemezken aşırı terlemeye başladım , birde afedersiniz çok kötü kokuyor terim , annem bile farketti.. Duşumu alıyorum , deodorant sprey sabun hiç birşey fayda etmiyor , anlık geçiyor koku sonra yine aynı çok sinirlerim bozuluyor :KK34:

E bana cin takvimi erkek rus takvimi kiz dedi. Nolcak simdi :))) ikiz mi yoksa :)) Saglikli sihhatli dogsun da hic onemli degil cinsiyeti. Hic hissetmiyorum cinsiyetle ilgili birsey valla
Bende de cin kız dedi rus erkek bakalım ne çıkacak merakla bekliyorum : )

Kılı tüyü geçtim , ben hiç terlemezken aşırı terlemeye başladım , birde afedersiniz çok kötü kokuyor terim , annem bile farketti.. Duşumu alıyorum , deodorant sprey sabun hiç birşey fayda etmiyor , anlık geçiyor koku sonra yine aynı çok sinirlerim bozuluyor :KK34:
Aynen bende cok terlemeye başladım üstelik ben hiç terlemem. Şimdiye ladar terleyenlere nasıl terliyorlar diyordum başıma geldi demek böle bişeymiş. Hemşireye sordum deodorant kullanma dedi kokusunu solumamamya özen göster dedi. Parfüm sıkabilirsin kıyafetine dedi

Lazer yapıyoruz bayanlara hamileyken diyolar hatta genital organına bile yaptıran varmış, ne cesaret. Napalım zaten yaz bitiyor neyseki. Kıl tüy düşünemeyecek kadar giyinik olucaz kışa.

Benim telefonda "maybe baby" diye bi program var ilişki tarihleri için. Onda ovulasyon öncesi erkek, sonrası kız gösteriyor bilimsel yöntemde.
Popüler yöntemde de tam tersini gösteriyor genel inanışa göre.

Bende koku hassasiyeti ve hafif bulantı başladı. Aşırı da şişkinlik var. Dışarı çıktığımda sanki her yer kuru fasülye gibi kokuyordu sabah.
Akşama doğru da her yer tuvalet gibi kokuyor gibi hissettim afedersiniz.
Tüm bunlara rağmen 2 kilo almışım ben de.
Yememde değişme yok. Sigara bırakılınca ve kabızlık olunca direk alınan bir kilo bu.

Yaz günü çok zormuş şu hamileliğin ilk 3 ayını geçirmek. Teri , kokusu , kılı tüyü , baygınlığı , tansiyon düşüklüğü hepsi ayrı sıkıntı. Ama çok şükür bin şükür bunu yaşamak nasip oldu bizlere , Allah'ım nasip etti , her bir sıkıntısı başım gözüm üstüne , yeter ki bebeklerimiz iyi olsunlar sağlıklı olsunlar..

Aynen bende cok terlemeye başladım üstelik ben hiç terlemem. Şimdiye ladar terleyenlere nasıl terliyorlar diyordum başıma geldi demek böle bişeymiş. Hemşireye sordum deodorant kullanma dedi kokusunu solumamamya özen göster dedi. Parfüm sıkabilirsin kıyafetine dedi
Canım ben Babe ya da Nuxe' ün deodorantlarını kullanıcam. Hem alüminyum oranı çok düşük hem de paraben içermiyor.
Cilt ürünlerimi bile değiştirdim. Babe'nin parabensiz antioksidan serisini kullanmaya başladım.
Lekelenmelere karşı da solante pigmenta 50+ spf kullanıyorum.
Vücut için de yine Nuxe'un kuru yağından deneyin karın büyümeden evvel :KK66:

Lazer yapıyoruz bayanlara hamileyken diyolar hatta genital organına bile yaptıran varmış, ne cesaret. Napalım zaten yaz bitiyor neyseki. Kıl tüy düşünemeyecek kadar giyinik olucaz kışa.

Benim telefonda "maybe baby" diye bi program var ilişki tarihleri için. Onda ovulasyon öncesi erkek, sonrası kız gösteriyor bilimsel yöntemde.
Popüler yöntemde de tam tersini gösteriyor genel inanışa göre.

Bende koku hassasiyeti ve hafif bulantı başladı. Aşırı da şişkinlik var. Dışarı çıktığımda sanki her yer kuru fasülye gibi kokuyordu sabah.
Akşama doğru da her yer tuvalet gibi kokuyor gibi hissettim afedersiniz.
Tüm bunlara rağmen 2 kilo almışım ben de.
Yememde değişme yok. Sigara bırakılınca ve kabızlık olunca direk alınan bir kilo bu.

Dün bana da her yer bozuk yumurta koktu iğrençti , bir de bu kokuya deniz kokusu yosun kokusu karıştı eyvah eyvah :KK48:
Bir de parfümler şampuanlar çok kötü kokuyor yaa , iyice uzaklaştım makyaj dan parfümlerden..
Yarın mübarek cuma günü çok güzel hayırlı haberlerle dönersin inşallah canm aramıza..

Yaz günü çok zormuş şu hamileliğin ilk 3 ayını geçirmek. Teri , kokusu , kılı tüyü , baygınlığı , tansiyon düşüklüğü hepsi ayrı sıkıntı. Ama çok şükür bin şükür bunu yaşamak nasip oldu bizlere , Allah'ım nasip etti , her bir sıkıntısı başım gözüm üstüne , yeter ki bebeklerimiz iyi olsunlar sağlıklı olsunlar..
Ya canım resmen midem bulansın istiyorum artık. Daha çok hissetmek istiyorum O'nun geliştiğini büyüdüğünü. Herkesin hamileyken yaşayıp da uzaktan merak ettiğim şeyleri yaşamak istiyorum.
Hiç hamile kalmamıştım daha evvel, sürekli idrar testi yapıp o ikinci çizginin kızarma anını izleyip mest oluyorum.

Ya canım resmen midem bulansın istiyorum artık. Daha çok hissetmek istiyorum O'nun geliştiğini büyüdüğünü. Herkesin hamileyken yaşayıp da uzaktan merak ettiğim şeyleri yaşamak istiyorum.
Hiç hamile kalmamıştım daha evvel, sürekli idrar testi yapıp o ikinci çizginin kızarma anını izleyip mest oluyorum.
Kusmalara başlayıp hiçbirşey yiyemezsen o zaman görürsün mide bulantısını istemeyi canm :KK53: Hiç bulantı olmaması daha güzel , merak etme o gelişip büyüyecek bulantın olsa da olmasa da :KK16:

5 temmuz canim.bat 29 temmuzdu. O gun evde gebelik testi yaptim saniyede cikti sonra kan verdim 473.6 oldugunu ogrendim.genelde 25 26 gunde bir olurum.gecen ay aslinda bekledim ama rahimde bir pihti kalmis dedi doktorum ve primolut ictim 5 temmuzda adet gormus oldum ilacla.oyuzden bu ay beklemiyordum duzenim kactigi icin.birde ovulasyon testi ile takip etmistim ama tam yakalayamamistim.Nasip☺
Hadi hayırlısı olsun canım Rabbim sağlıcakla kucağına almak nasip etsin. İnşallah bana da bu topige katilmak:dua::dua: benim de sat 4 temmuz bat bugün diye tahmin ediyordum ama gelen giden yok inşallah gelmez beklemedeyim bakalım dua et bana da inşallah benim miniğim de tutunmuş olsun:dua::anne:

Kusmalara başlayıp hiçbirşey yiyemezsen o zaman görürsün mide bulantısını istemeyi canm :KK53: Hiç bulantı olmaması daha güzel , merak etme o gelişip büyüyecek bulantın olsa da olmasa da :KK16:
Ayyyy ne güzel dedin :KK51: O kadar sabırsızım ki bu güzel deneyim için. Her anını keyifle yaşayalım. Ahhhh ah :KK51:

Canım ben Babe ya da Nuxe' ün deodorantlarını kullanıcam. Hem alüminyum oranı çok düşük hem de paraben içermiyor.
Cilt ürünlerimi bile değiştirdim. Babe'nin parabensiz antioksidan serisini kullanmaya başladım.
Lekelenmelere karşı da solante pigmenta 50+ spf kullanıyorum.
Vücut için de yine Nuxe'un kuru yağından deneyin karın büyümeden evvel :KK66:
Vucut icin hindistan cevizi yagi surmek hakkinda ne dusjnuyorsun canim. Cok da faydali bir sey. Tum vucuda surmekle ilgili var mi bildigin bir zarari varmi. Eczacisin diye sana daha neler soracagiz 9 ay boyunca insallah

cunku nuxe kuru yagi. Kokusu bana cok agir geliyor. Kokulara normalde de cok hassasim. Normal zamanda bile agir geliyor dusun. Hindistan cevizi kokusunu seviyorum. O yuzden o geldi aklima

X