2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Koçtan önce balık var koçtan sonra boğa var. 21 marta kadar balık 21 nisana kadar koç. Ben koç burcu insanlarını çok seviyorum inşallah nisanda doğum yaparım :)
Burçlar ocaktan başlayarak - oğlak- kova- balık- koç- boğa- ikizler die dewam ediyor
Bende koç burcuyum 2 nisanda doğdum. Bebeğim de koç olacak inşallah. Bi de 2 nisan da doğarsa :halay::halay:

Hazır lazerle tüylerin azalmisken jilet sürme hormon etkisi ile zaten tüylenme azalacak ama jiletle daha çokk artacak
Lazer yapıldıktan sonra tekrar ağda ya da epilatör kullanılmıyor canım. Jilet kullanın diyorlar. Benim doktorum öyle dedi. Çıkarsa jilet kullan doğumdan sonra bakarız çıkanlara dedi. Gebelikte genital bölgeye yapmıyor benim doktorum. Gebelikte lazer yaptıranların çoğunun tekrar çıkıyormuş hormonlardan dolayı. Bakalım benim çıkacakmı? :skandal:

12 haftada karnın baya büyür ama
Canım zaten biz uzaktayız ailelerden. 3 ayım bitene kadar kimseye gitmeyi düşünmüyorum evimde geçiricem o yüzden sıkıntı yok benim için.

günaydın herkese ,

ne çok yazmışsınız ya , yetişemiyorum size. yoğunluktan okuyamıyorum bile.

Biz dün akşam doktora gittik.karından baktı göremedi . vaginal bakalım dedi , baktı ve keseyi gördük. ama henüz bebek yok dedi.haftaya gel tekrar bakalım dedi.
inşallah sorunsuz görürüz bebişlerimizi de.

Kızlar siz siz olun keseye vajinal baktirmayin. Hafif lekem geldi pembe mi kahve mi anlayamadım. Hafif ağrim da var. Idrar yaparken yanma da oluyor. İdrar yolu enfeksiyonu mu düşük riski mi bilmiyorum. Çok üzgünüm :KK43:
Canım hemen panik yapma ya. Hemen olumsuz olanı düşünüyorsun. Zedelenme olmuştur. Devamı da gelmemiş zaten rahat ol lütfen. Ayaklarının altına yastık koyup dinlen bol bol. İhtiyaçların haricinde kalkma bugün pek.

günaydın herkese ,

ne çok yazmışsınız ya , yetişemiyorum size. yoğunluktan okuyamıyorum bile.

Biz dün akşam doktora gittik.karından baktı göremedi . vaginal bakalım dedi , baktı ve keseyi gördük. ama henüz bebek yok dedi.haftaya gel tekrar bakalım dedi.
inşallah sorunsuz görürüz bebişlerimizi de.
Ay ne güzeeeelllll... :KK49: Gözün aydın canım inşallah kalp atışını da duyarsın.. Amin

neslim33 neslim33 Hayırlı olsun canım, Allah kucağına almayı nasip etsin

eylullum eylullum Gözün aydın canım, inşallah bebişi de görürsünüz haftaya. Yarın kısmetse ben de yolcuyum doktora. Çok heyecanlıyım ya ben de görebilirim umarım.

Bende yarın dr a gideceğim ilk kez. Dün öğrendim hamile olduğumu.

Çok mutluyum hala şokunu atamadım bile üstümden :)

3 hafta + 5 gün 179,80 normal değil mi kızlar...

Kese için 5 haftayı doldurmak gerekiyor sanırım ama şimdiden sabırsızlanıyorum.

Bende yarın dr a gideceğim ilk kez. Dün öğrendim hamile olduğumu.

Çok mutluyum hala şokunu atamadım bile üstümden :)

3 hafta + 5 gün 179,80 normal değil mi kızlar...

Kese için 5 haftayı doldurmak gerekiyor sanırım ama şimdiden sabırsızlanıyorum.
Tebrik ederim canım. 179 gayet normal. 5 haftan bitsin sonra rahat rahat keseyi görürsün inşallah.

X