2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba kızlar bende araniza yeni katıldım nasip olursa nisan annesi olucam. Ayy kendim için anne kelimesini kullanmak tuhaf geldi :KK48: zamanla alışılır heralde. Cuma günü reglim 1 gün geçti ve test yaptırdım 146 çıktı pazartesi de 458 çıktı. Ama benim kasık ağrılarım var ve hiç doktora gitmedim korkmam gerekiyor mu:KK43:

Merhaba kızlar bende araniza yeni katıldım nasip olursa nisan annesi olucam. Ayy kendim için anne kelimesini kullanmak tuhaf geldi :KK48: zamanla alışılır heralde. Cuma günü reglim 1 gün geçti ve test yaptırdım 146 çıktı pazartesi de 458 çıktı. Ama benim kasık ağrılarım var ve hiç doktora gitmedim korkmam gerekiyor mu:KK43:
Dr bana kasık ve bel ağrısı olabilir , normal dedi , endişelenme canm :cool:

Benim geceleri çok erken uykum geliyor kızlar , daha saat 10 gibi , neyseki bu gece dışardaydık uyuyamadım erken ama esnemekten fenalık geldi , şimdi de başım ağrıyor biraz:işsiz:

Kızlar benim sat 1 temmuzdu Ovi testyle 21 temmuz yum oldu . Şiddetli bel ağrım oluyor . Sizce doktora ne zaman gitmeliyim bide sizce şimdi ne kadar sürelik haftaliktir hamileliğim :anneadayı::KK64:

Ben eşimle kan vermeye gittim canım, haberi de internetten ailecek aldık zaten hepberaber çığlık çığlığa sarılarak.
Ben zaten hayatta tutamam içimde. Hatta tüm hastanelere kanlara ultrasonlara başından beri ablacığımla koşturdum. Ablam gebe olsa benden haftalarca saklasa çok kırılırım mesela.

Artık tahlil sonuçları intten mi öğreniliyor ? Devlet hastanelerin de mi bu var ?

Kizlar bisey sorcam. Ben surekli mantar olan bi insanim. Ve hamile kalinca da tabiiiiki mantar olacaktim baska ne yapabilirdim ki :)) doktor su asamada ilac olmaz dedi daha ileri donemlerde fitil veriyoruz idare edeceksin dedi. Sirkeli su karbonatli su ile yikiyorum. Ev yogurdu suruyorum. Bunlar disinda mantarla ilgili ilacsiz tedavi yontemleri bileniniz varsa yazin nolurrrrrr

Bana da bir mantardır bulaştı kaç senedir uğraşıyordum gitmediğim doktor kullanmadığım krem fitil kalmadı 2 yıl sürdü yani bu mantar bende sürekli her adetten sonra tekrarlıyordu artık ilaçtan ve akıntılardan bıkmıştım. Daha sonra bi doktora gittim özel muayenehanesi var bi hastanede çalışmıyor. Doktor mantar artık rahminde tabakalaşmş dedi senin kullandogın ilaçlar yeni olanları bitiriyo o tabakalşmş mantarlar sonradan tekrar çoğalıyor dedi.
Beni çatala yatırdı sargı bezine batikon sürdü ve resmen eliyle tüm mantarları temizledi .
Tabaka oluşmuş burda dedi tüm rahmimi eliyle temizledi bulaşık yıkarken nasıl bardağa elimizi geçirir çevire çevire yıkarız aynen öyle çevire çevire heryeri temizledi.
Sonra bana 2 kutu fitil verdi bir kutu da 3 tane var. Bir kutuyu 3 gün arka arkaya kullandım. İkinci kutuyu da 1 hafta arayla toplam 3 haftada kullandım. Yani 1 ayda kurtuldum çok şükür Rabbime şükürler olsun tekrar etmedi inşallah ta etmez.
Ve fitiller bitti adet oldum sonra bi daha adet olmadm hamile kaldım :)
O kadar doktorlara boşa para verdim hepsi sadece bakıp mantar deyip ilaç yazıp yolluyorlardı bu doktor resmen herşeyimi temizledi. Muayenesi flan çok pahalı yoksa doğumumu da bu doktorda yapmayı çok isterdim:KK43: keşke bu kadar pahalı olmasa hayat :KK43:

koçtan sonra balık var. sonra boğa

Koçtan önce balık var koçtan sonra boğa var. 21 marta kadar balık 21 nisana kadar koç. Ben koç burcu insanlarını çok seviyorum inşallah nisanda doğum yaparım :)
Burçlar ocaktan başlayarak - oğlak- kova- balık- koç- boğa- ikizler die dewam ediyor

Teşekkür ederim canım :KK15: doktora girmek için 5 haftamın dolmasını bekliyorum. Sonra kese filan görünmüyor derse moralim bozulur :63:

Ay canm aynı sen benim gibisin bende adetimden 3 gün geçmişti prşmbe günü test yaptrmştö 149 çıktı kese görünmedi çok moralim bozuldu. Şimdi de doktpra gitmicem moralimi bozmicam die inat ettim :)) biraz zamana bıraktm :) ama seninde değerin bnmki gibi çıkmş sevindm :) ben daha snra giç yaptrmadm . Senin sat kaçtı?

Kızlar benim sat 1 temmuzdu Ovi testyle 21 temmuz yum oldu . Şiddetli bel ağrım oluyor . Sizce doktora ne zaman gitmeliyim bide sizce şimdi ne kadar sürelik haftaliktir hamileliğim :anneadayı::KK64:

Şuan 5. Haftada gibi görünüyorsun canım haftaya gidebilirsin bence. Biraz betahvg değerinle de alakalı kese görünmesi o yüzden kan tahlilinide yaptr daha net bi fikrin olur

Koçtan önce balık var koçtan sonra boğa var. 21 marta kadar balık 21 nisana kadar koç. Ben koç burcu insanlarını çok seviyorum inşallah nisanda doğum yaparım :)
Burçlar ocaktan başlayarak - oğlak- kova- balık- koç- boğa- ikizler die dewam ediyor

Evet yanlış yazmışım . Martta doğdu oglum ve Koç :)

Ay canm aynı sen benim gibisin bende adetimden 3 gün geçmişti prşmbe günü test yaptrmştö 149 çıktı kese görünmedi çok moralim bozuldu. Şimdi de doktpra gitmicem moralimi bozmicam die inat ettim :)) biraz zamana bıraktm :) ama seninde değerin bnmki gibi çıkmş sevindm :) ben daha snra giç yaptrmadm . Senin sat kaçtı?
3 temmuzdu canım.senin kaç? Alttan da baktirmak istemiyorum bazıları tehlikeli diyor. Ama böyle beklemekte zor :110:

X