2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ya bana da kola yasak ama geçen dolapta vardı gizli gizli 2 yudum içtim çokta özlemişim resmen içim cooos Dedi

Ben içiyorum canım nadiren de olsa , dün mesela 1 çay bardağı fanta 1 çay bardağı cola içtim.. Ben dediğim gibi kasmıyorum kendimi , kısıtlamıyorum.. Canım istiyorsa azıcıkta olsa yiyip içiyorum..

Herşey imkanlar doğrultusunda..nasıl bi doğuma 15-20 bin e kdr veriliyosa teste de veriliyo..kimin gücü hangi hastaneye hangi doktora yeterse..iş test ke bitmiyo tabi ama fiyat artışıyla orantılı testlerin doğruluk payı artıyo

Ayyyy nolur kahverengi akıntıyla ilgili ne diyor dr. Bana da yaz lütfen ve hayırlı hanerlerle gel canım :)
Cankm gitTim Dr Bebekte sıkıntı yok dedi rahimde de kanama falan görünmüyor dedi idrar testi yaptı enfeksiyon ve idrarda kum göründü onun dışında içimi soğutacak bişey demedi bol su iç dedi benim tahminim Bebeğin büyümesine bağlı rahimin genişlemesiyle Oluşan tahripten dolayı geliyor diye düşünüyorum ikili test yapalım mı dedi yok dedim

Kalbimde böyle tekleme gibi bişey hissediyorum.tarifte edemedim ama çarpıntım oluyor çok acıkınca ve yemeklerden sonra.vücuttaki kan miktarı artıyormuş ya onun etkisi var mı acaba?ya da aranızda böyle bişey yaşayan var mı yoksa ben yine panik atak mı yaşıyorum

Ha birde merdeven çıksam nefes nefese kalıyorum kilbim çıkacak gibi atıyor.sigara falan içmiyorum bu arada.ama günde 2 paket içsem anca bu kadar olurum.

Var canım bende de oluyor , hele yatıyorsam resmen beni sallıyor Çok sık yaşamıyorum ama hamilelikten olduğunu düşünüyorum , panik atak değil bence..

Ha birde merdeven çıksam nefes nefese kalıyorum kilbim çıkacak gibi atıyor.sigara falan içmiyorum bu arada.ama günde 2 paket içsem anca bu kadar olurum.
Canım troid var mıydı sen de? Ben de birazcık hızlı yürüsem ya da merdiven çıksam hemen nefes nefese kalıyorum

Cnm aç olduğumda bende de çok oluyor ya da çok hafif bir iş yapsam bile hemen dinleniyorum nefes nefese kalıyorum kalbim hızlı hızlı çarpıyor. Vücut iki can için çalıştığı için böyle olduğunu düşünüyorum herseyi ekstra çalışıyor vücudun özellikle kalp merak etme

Kızlar gobisleriniz ne alemde benim 6 aylık gibi çıktı üstelik sabah da artık böyle sis. Şimdiden hamilelik pantolonlarimi cikarttim. İlk hamileligimde 6.aya kadar kendi pantolonlarimi giyerdim şimdi 3 aylikken zorlanıyorum. İkincilerde göbek erken çıkar derlerdi yaşayıp öğrendim:) İlk kızımda hep gobus fotoğrafı paylaşırdik topikte bunda da ben atayım bari bu da benim gobus

Eklentiler

• 20160922_180900.png
    218,8 KB · Görüntüleme: 88
Ben kilo almadım göbeğime de bakıyorum henüz değişiklik yok ama akşamları şiş oluyor canım. Maşallah senin göbüş pek cici yakışmış

Ş
şuan göbüşümüzü gösteremiycez ama seninkinin yarısı kadar çıktı bizimkisi cnm ama sen bayağı zayıfmışsın onun da etkisi vardır bence

Ikili test icin ense kalinligi falan olceriz dedi.ama ben ikili test yaptirmayi düşünmüyorum canim. Sadece ense kainligina baksin bide vitaminimi degistirecekmis
Canım ense kalınlığı ve burun kemiği kaçıncı haftada ölçülüyor bilgin varmı bende ikili test yaptırmayı düşünmüyorum

Ayyyy canım ya içimi rahatlattın bakalım bana Cumartesi ne diyecek dr. Bi hemşire arkadaşımda lekeler için endişellenme rahim büyüyo demişti kanaman olmadığı sürece korkma demişti. Çok sagol :)

Oyy maşallah bebis baya görünür olmuş... Bende tık yok.. çişim varsa ve aksamları şişlik oluyor sabah yine düz uyanıyorum... azıcık büyüse de bebis iyi , büyüyor diyebilsek. O bile bir belirti umut işte. .
Yarın doktora gidiyorum görsem de içim rahatlasa 1 ay oldu son kontrolden beri evhamlar arttı. Ozledimm

Bu arada benişin iyi olmasına çok sevindim canım hareket ediyo muydu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…