2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Aynen canım bende artık takılmayacam artık kahverengi akıntıyı Allah'a Tevekkül edelim
Ayyyy canım ya içimi rahatlattın bakalım bana Cumartesi ne diyecek dr. Bi hemşire arkadaşımda lekeler için endişellenme rahim büyüyo demişti kanaman olmadığı sürece korkma demişti. Çok sagol :)

Uçuyordu resmen gitmeden çikolata yedim de kalp atışını dinletemedi çok hareketli maşallah yakalayamıyorum dedi :) güzel bi duygu sen gördün MÜ hareketlerini
Ben kısmetse cumartesi görücem. Çok enteresan dimi :) uçuyo gibi görünmesi. Bende tatlı yiyip gideyim bari hiç tatlı istemiyo canım ama o gün yiyeyim :)

Kızlar gobisleriniz ne alemde benim 6 aylık gibi çıktı üstelik sabah da artık böyle sis. Şimdiden hamilelik pantolonlarimi cikarttim. İlk hamileligimde 6.aya kadar kendi pantolonlarimi giyerdim şimdi 3 aylikken zorlanıyorum. İkincilerde göbek erken çıkar derlerdi yaşayıp öğrendim:) İlk kızımda hep gobus fotoğrafı paylaşırdik topikte bunda da ben atayım bari bu da benim gobus:oops:
Ayy çok tatlı göbiş maşallah:anneadayı: Benim de şiş hamile pantolonlarına başladım. Bir de 2 kilo almışım söylemesi ayıp şimdiden:eek:bulantım çok olduğu için peynir ekmeğe abanmıştım onlar çıkıyor sanırım ama biraz dikkat edeceğim bu ekmek işine artık:63:

Ben kısmetse cumartesi görücem. Çok enteresan dimi :) uçuyo gibi görünmesi. Bende tatlı yiyip gideyim bari hiç tatlı istemiyo canım ama o gün yiyeyim :)
Bende hiç yiyemiyorum tatlı falan görünce bile midem bulanıyor ama hareketlerini görmek için yedim hatta doktoruma tahmini cinsiyetini sordum kıza benziyor ama kesin değil dedi

Bende hiç yiyemiyorum tatlı falan görünce bile midem bulanıyor ama hareketlerini görmek için yedim hatta doktoruma tahmini cinsiyetini sordum kıza benziyor ama kesin değil dedi
Ay bende öyle bi tek dondurma yiyebiliyorum. Hayırlıso olsun bakalım sağlıkla alalım kucaklatımıza kız erkek farketmez dimi :)

evet canim, erkek gibi geldi bana ama 2 hafta sonra belli olur dedi:) sende erkek annesi tipi var guclu karaktersin erkek diyesim geldi dedi:) bide cikinti varmis bakalim 2 hafta sonrada olursa erkektir dedi:)
Oy maşallah yakışıklı geliyor demek ki! Haydi hayırlısı canım

Aslında cumartesi özelde randevum vardı ama bu hafta iki kere girmiş olurum zarar vermesin diye haftaya cumartesiye erteledim..hem kesinleşmiş de olur inşallahh
Canım iyi düşünmüşsün haftaya netleşir :) haydi bakalım heyecanlı bekleyiş başlasın :)

Kizlar felaket durumdayim ya.dün midem asiri derece hazimsizdi aksamda bi parca yemek yedim sonra basladi kusmalar 15 kere cikardim normalde azalmisti 1 kere falan dun noldu anlamadim sabah doktora gittik serum yedim durdurdu ama midem hic biseyi almiyor.lansor falan kullanan var miydi? Zararli mi? Gaviscon iciyorum.napcagimi sasirdim

Kızlar telden giriyorum tek tek alıntı yapamadım çok teşekkür ederim güzel yorumlariniz icin:KK200:
Ben 9 aylık zamanı çok merak ediyorum şimdiden boyleysem o zamanı dusunemiyorum:KK48:
Hayirlisiyla sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsinlerde o gobusu de taşiriz biz:anne:

Kizlar benimde pantolonlarim olmuyordu lcw den hamile pantolonu aldim.ayni modelin lacivert ve siyahi. licrali o kadar rahat ki anlatamam uzerine biraz uzun bisey veya hirka giyilince belli bile olmuyor.20 liraya düşmüştü bugün sizde bakin derim. Benim zaten 4 aylik gibi göbek oldugundan farketmiyor.

Kizlar felaket durumdayim ya.dün midem asiri derece hazimsizdi aksamda bi parca yemek yedim sonra basladi kusmalar 15 kere cikardim normalde azalmisti 1 kere falan dun noldu anlamadim sabah doktora gittik serum yedim durdurdu ama midem hic biseyi almiyor.lansor falan kullanan var miydi? Zararli mi? Gaviscon iciyorum.napcagimi sasirdim
Lansor ben kullandım cnm. Dr um vermişti Rennie Duo ile birlikte. Hamilelik reflüsü oldu bende. Rennie Duo hala içiyorum. Reflüm hala düzelmiş değil. Gaviscon şurupta zararlı değil diye biliyorum. Bulantıya kusmaya iyi gelmez ama mide yanmaları için o.

X