2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Selamin aleykum oncelikle

Selamin aleykum öncelikle hepinizin rabbim yardımcısı olsun.bende 10 haftalık hamiliyim dusuk tehlikesinden dinleniyorum.rabbim sözünde benimde yardımcımiz olsun inşallah.miyde bulantıları 9 haftada basladi birgün kusuyorsam 2 gün miydem bulanıyor.

hadi ya banada drum elevit verdi 1 haftadır kullanıyorum içim bir huzursuz oldu şimdi

Kızlar şimdi size bişey sorucam göbeğim cok cıkmadı ama kot felan giyemiyorum hamile kıyafeyi içinde cok erken eeee bide calışıyorum ne giyicemi sasırdım. Siz nasıl idare ediyosunuz bu aralar?
canım bende çalışıyorum ve göbeğim çok çıktı bir kaç elbise almıştım bol ama havalar çok soğudu giyecek bir şey bulamıyorum hamile pantalonu alıcam bugün

Selami aleykum hepinize öncelikle rabbim yar ve yardımcımiz olsun inşallah.bende 10 haftalık hamileyim.2 haftadir dusuk tehlikesinden dinleniyorum.

Elevit yerine decavit veriyorlar aslında , benimde hafiften karnım çıktı şükür sabah elim karnımda uyandım gece de eşime karnım büyüyor çocuğu tutuyorum demişim bu hamilelikte uyurken çok konuşur oldum ya İçecek olarak su ayran soda dışında bişey içiyor musunuz ? Ben hiçbirşey içemiyorum bişey olur diye

Süt ayran su dışında yeşil çay siyah çay Türk kahvesi soda her gün birtane hakkım var istediğimden içiyorum valla..hiç kendimi kasmıyorum 1 adeti geçirmiyorum tevekkelAllah

kızlar size bir sorum daha olacak 2,5 aylık hamileyim aşırı karın şişliği yasıyorum ve bu beni çok rahatsız ediiyor nefes almamı bile zorlaştırıyor.. sanki 6 aylık hamile gibi görünüyor karnım.. sizde de böyle sorunlar var mı.. doktora danışan oldu mu bu durumu..ne yapmalıyım bilmiyorum.. rezene iç diyenler var cevremde ama korkuyorum acıkcası

halsizlik ve karın şişliği çok kötü birşey.. hayattan soğutuyor insanı

Gözünüz aydın, benimde kontrolüm pazartesi günü sağlıklı olsunlar da umarım cinsiyeti de belli olur, heyecanla bekliyorum

Süt ayran su dışında yeşil çay siyah çay Türk kahvesi soda her gün birtane hakkım var istediğimden içiyorum valla..hiç kendimi kasmıyorum 1 adeti geçirmiyorum tevekkelAllah

Türk kahvesinin kokusunu kaldıramıyorum artık ben korkuyorum biraz gerçi eltim hamileliğinde sigara çok içerdi günde 6 7 kahve içerdi kilo almamak için zayıf doğar eder bişey olur dedik maşallah tosuncuk doğdu.

Ben siyah çay içiyorum bir fincan kahvaltıda. Bulantım olduğunda nane limon içiyorum bir de. haftaya ıhlamur kaynatmaya başlayacaklar işyerinde ondan da bir fincan içmeye başlarım.

Ayy bende kahveye bayilirim ama haftada 2 3 kere iceyim diyorum.fazla kafein iyi gelmez bebege.bide bunyeyle alakali bebegin kilolu yada zayif olmasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…