2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Hadi gözün aydın canım gördün keseni. Sırada kalp atışı var. Allah duymayı nasip etsin.

Aşama 1: Hamile kalabilmek=Başarılı
Aşama 2: Kese görülecek=Başarılı
Aşama 3: Kalp atımı duyulacak=Bekleniyor... :KK70::KK70::KK70::KK70:
Ay aynen ya. Resmen asama asama ilerlemeye calisiyoruz. Senden de guzel haber bekliyoruz insallah.

Ben geldim Dr dan. Kesem karından gözükmedi , dış gebelik ihtimalini ortadan kaldırmak için vajinal baktı Dr. Öylelikle göründü kese minicik mercimek tanesi kadar:eek: Vajinal muayeneden zarar gelmez dimi kızlar , düşüğe falan yol açmaz inşallah. Gerçi Dr uma güveniyorum ama olmaz bişey inşallah :eek:

Ben geldim Dr dan. Kesem karından gözükmedi , dış gebelik ihtimalini ortadan kaldırmak için vajinal baktı Dr. Öylelikle göründü kese minicik mercimek tanesi kadar:eek: Vajinal muayeneden zarar gelmez dimi kızlar , düşüğe falan yol açmaz inşallah. Gerçi Dr uma güveniyorum ama olmaz bişey inşallah :eek:
ayy canimbenim kesesini yesinler onun:)) bak gordun mu bosuna stres yaptin Allah saglikla kucagina almayi nasipetsin insalahh:)

Hadi gozun aydin canim. Ben de gordum bugun kesemi. Ve eger gorunmezse alttan baktiririm diye dusunerek gittim gayet. Cunku dis gebelik ihtimali ile yasamaktansa emin olman cok daha iyi. Vajinal ultrasonu da arastirmistim canim herhangi bir zarari olmadigi yaziyor her yerde.icini ferah tut

Bende ilk hamileliğimde keseyi vajinal yolla görmüştüm.Hiç bir şey olmadı korkma,dr seni riske atar mı hiç.Gözün aydın

deli_mavi_59 deli_mavi_59 Gözün aydın canım, neden zararı olsun ki, hiçbir şey olmaz. Bak görmüşsün de keseciği, hadi rahatla artık :* Bize dua et odaklan :KK70:
patitis patitis Canım silik çizgi tecrübesi ben de yaşadığım için böyle 5 dakkada kızarmadan inanmıyorum testlere. 5 dakkada renklenme olmazsa buharlaşma lekesi kalıyor bekledikçe, hamile sanıyorsun kendini. İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın :*

Hoşgeldinnnn Can'ım seni bekliyordum. Çok sevindim bak ne güzel her şey yolundaymış. Mercimek kadar keseni de içindeki minik susamı da Allah korusun.
Doktorun yöntemini eleştirmek haddi bana düşmez. Vajinal bakılması gerekiyorsa öyle bakar canım.
Bişeycik de olmaz inşallah

Kizlar bisey sorcam. Ben surekli mantar olan bi insanim. Ve hamile kalinca da tabiiiiki mantar olacaktim baska ne yapabilirdim ki :)) doktor su asamada ilac olmaz dedi daha ileri donemlerde fitil veriyoruz idare edeceksin dedi. Sirkeli su karbonatli su ile yikiyorum. Ev yogurdu suruyorum. Bunlar disinda mantarla ilgili ilacsiz tedavi yontemleri bileniniz varsa yazin nolurrrrrr

Kizlar ben doktora gittim geldimmmmm. Kesem olusmus. Sikintu yok kese gayet guzel dedi. Gebelik testlerini yapalim dedi. İdrar verdim. Kan icin de yarin gidecegim. 7 tup kan vereceksin dedi. Ama kan icin aclik tokluk sekerleri de bakiliyormus o yuzden yarin sabah tekrar gidecegim. 15 gun sonra tekrar gel dedi. Ama ben o zamana zaten kendi doktoruma randevu aldim ona gidecegim. Simdilik tum testleri halledeyim diye once devlet hastanesine gittim. Devlet hastanelerine gidecek arkadas varsa kesinlikle erkek doktora gidin. Kadin doktorlar cok kalabalik. Ben erkek doktora aldim randevu ve hep randevu saatimden once alindim iceriye. Ha tabi ozeldeki gibi uzun uzun sohbet edip herseyi sorcak zaman olmuyor. Ama ilk testlerin tamamini yaptirabilirsiniz bu sayede. İnsallah hepimiz saglicakla tamamlayalim bu sureci
ay canım cok sevindim gözün aydın :)

X