2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
150nin ustu kız diyolar aç cıtır bi hatun mu geliyo sana bide kese sağ taraftaysa kız ihtimali yüksekmiş. Seninki hangintarafta
canım kesem solda. sol kese için kız diyorlar. gecen gunde yuzuk testi yaptık o zamanda kız cıktı. çin takvimine görede kız cıktı. bilmiyorum surekli ekşi yiyorum :) galiba kız geliyor içime de kız doğuyor en başından beri :) ultrasonda bebek bana benziyordu hahah :) aynı ben ya sarı bişe hahahah

canım kesem solda. sol kese için kız diyorlar. gecen gunde yuzuk testi yaptık o zamanda kız cıktı. çin takvimine görede kız cıktı. bilmiyorum surekli ekşi yiyorum :) galiba kız geliyor içime de kız doğuyor en başından beri :) ultrasonda bebek bana benziyordu hahah :) aynı ben ya sarı bişe hahahah
Benim kesem ortada galiba :anne:

kızlar meraba.kan testi sonuçlarım çıktı ama pek anlayamadım aile hekimimde yoktu başka bi aile hekimine gösterdim pek ilgilenmedi normal dedi halbuki bir sürü yüksek ve düşük çıkan değer var.doktor randevumda bi ay sonra.anlayanınız varsa bazı değerleri söyleyim size önemliyse ona göre doktora gidiyim
teslerde ara değerler muhakkak yazar. o değerlerin altında veya üstünde ise rakamlar. evet bir gariplik olabilir.

slm kızlar bende bugun doktora gıttım sat a gore 8 haftalık oldugum halde usg 5+5 cıktı bebek gelısmemış kurtaj olman gerekıyo dedıler cok yıkıldım ne yapacagımı bılmeden ayrıldım ordan sonra esımle baska bı hekıme gıtmeye karar verdık oda saglıklı bı bebek goremıyorum dıyınce ıyıce yıkıldım kurtaj olmadan eve geldım bebegım benı bırakmadan ben onu bırakmak ıstemıyorum bana sankı saglılı olacakmıs gıbı gelıyo ınanın bende artık saglıklı dusunemıyorum ne yapacagımı bılmıyorum bı hafta kadar doktordan musade ıstedım şayet bı hafta sonra yıne aynı olursa mudahale etceklermış benım saglıgım ıcın..... rabbım yardımcım olsun ne olur dua edın kızlar lutfen

yüzük testini bizde yaptık ilki kız ikinci ve üçüncü erkek çıktı :oha: çin takvimine göre de kız çıktı. bayramda bi test daha yapcaklar benim adıma bakalım o ne çıkıcak :)

Bakın bizim kesemiz :anne::emir_bebek:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 67
slm kızlar bende bugun doktora gıttım sat a gore 8 haftalık oldugum halde usg 5+5 cıktı bebek gelısmemış kurtaj olman gerekıyo dedıler cok yıkıldım ne yapacagımı bılmeden ayrıldım ordan sonra esımle baska bı hekıme gıtmeye karar verdık oda saglıklı bı bebek goremıyorum dıyınce ıyıce yıkıldım kurtaj olmadan eve geldım bebegım benı bırakmadan ben onu bırakmak ıstemıyorum bana sankı saglılı olacakmıs gıbı gelıyo ınanın bende artık saglıklı dusunemıyorum ne yapacagımı bılmıyorum bı hafta kadar doktordan musade ıstedım şayet bı hafta sonra yıne aynı olursa mudahale etceklermış benım saglıgım ıcın..... rabbım yardımcım olsun ne olur dua edın kızlar lutfen

Allah yardımcın olsun çok stres olmamaya çalış inşallah iyi olur düzelir :KK43:

canım başka doktora git görün. belki gec döllenmiştir. hemen kestirip atmayın

canım biraz bekleyip başka bi doktora daha git inşallah sağlıklıdır :KK43:

gıttım tatlım oda pek saglıklı bı gebelık gorunmuyo dedı bı hafta musade ettı sayet bı hafta sonra sonuc aynı olursa almak zorundayız dedı
allah yardımcın olsun. sen yine başka doktora daha git. durumun varsa bir de çok iyi bir özel hastaneye git. ayrıntısına kasar baksınlar

X