2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhabalar ben de Rabbim nasip ederse nisan annesi olacağım 2.5 yaşında bir oğlum var. Bu hafta başında çok kötü hastalandım kusma ishal vardı kusmalar sonucunda lekelenmem başladı ve arttı doktora gittik bebeği ve kalp atışını gördük çok şükür ancak 1 hafta geriden geliyor. Oğlumda da öyle olduğu için onu çok takmamaya çalışıyorum ama kanama çok moralimi bozuyor İnşallah sağlıklı sıhhatli bebeğimi kucağıma aşabilirim ve tabi buradaki tüm anneler de.

Bizde daha göremedik yolk varsa korkma haftaya görürsünüz. Bize salı günü randevu verdi. Mutlaka görürüz kesesi gayet düzenli dedi.

Kızlarrrr doktordan geldim çok şükür herşey yolunda normal gidiyor kalp atışını bile duymamıştım daha önce bugün koca ekrandan seyrettim daha önce iki gün geriden geliyordu bugün iki gün ileriden gidiyor.dr.un makina da çok iyidi heryerinş gördüm elleri ayakları kıpır kıpır dı oynuyodu cok net izledik annemle beraber ayrıca cinsiyet tahmini için kese sağda mı solda mı dedim tam ortada çıktı kalp atış hızı da 150cıktı

Kürtaj oldum kızlar

geçmiş olsun canım çok üzüldüm

benim annem hiç dikkat etmez bişey de kullanmaz vücudu çatlak dolu :) bünye meselesi ama engel olmak da bizim elimizde.aktar yıkayıp uygularsan daha faydalı olur nemli olunca daha etkili dedi bende her banyodan sonra uygulıycam

Canım benimde kalp atışı 170 cıktı. Bende bugun gördüm kıpır kıprdı hiç yerinde durmuyordu :)

kızlar meraba.kan testi sonuçlarım çıktı ama pek anlayamadım aile hekimimde yoktu başka bi aile hekimine gösterdim pek ilgilenmedi normal dedi halbuki bir sürü yüksek ve düşük çıkan değer var.doktor randevumda bi ay sonra.anlayanınız varsa bazı değerleri söyleyim size önemliyse ona göre doktora gidiyim

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun

Lr ürünleri benim de ilgimi çekiyor son Zaman'larda ama daha önce kullanan birini görmedim hiç sonuçları benle de paylaş lütfen :)
canım bayramdan sonra alıcam ben hem bebekte 3. ayına girmiş olur. tam kremleri kullanacak zamana girmiş olurum. araştırdım fiyatı 18tl gibi birşeydi. kullanıp mutlaka paylaşırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…