2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ben calısıyorum öğretmenim.8-4 okuldayım.öğle arası inşallah yemek cıkacak . ara öğün olarak de kuruyemiş ve meyve götürmeyi düşünüyorum.

Kızlar benim karnım çıkmaya başladı. Şişlik mi, wc eskisi gibi değil sanki ondan mı, yoksa gerçekten hamilelikten mi anlamadım. Ama göbeğimin alt tarafı sert şişlik. Var mı benim gibi olan. Daha erken gibi sanki. Henüz tam 2 haftalığız bugün.

evet canım bi de yağ karışımı var onuda her banyodan sonra kullanıyolarmış onuda alıcam aktardan.zaten elime ulaşması da 2-3 haftayı bulabilir bayram dolayısıyla.3. aydan sonra karın belirginleşmeye başlıyo kullanmaya başlarım bende.
canım bende 3. aydan sonra kullanmaya başlayacağım inşallah yağ karışımı nasılmış peki çatlak önleyici deyip mi alacağız aktardan ?

canım bende 3. aydan sonra kullanmaya başlayacağım inşallah yağ karışımı nasılmış peki çatlak önleyici deyip mi alacağız aktardan ?

susam yağı badem yağı kakao yapı kayısı yağını aynı ölçüde karıştırıp kullanıyolar canım.daha fazla farklı yağları karıştıranlarda var araştır istersen nası istersen öyle kullan :)

Kızlar benim karnım çıkmaya başladı. Şişlik mi, wc eskisi gibi değil sanki ondan mı, yoksa gerçekten hamilelikten mi anlamadım. Ama göbeğimin alt tarafı sert şişlik. Var mı benim gibi olan. Daha erken gibi sanki. Henüz tam 2 haftalığız bugün.

hafif çıkması normal bence canım.adetimiz gecikince bile şişkinlik oluyo şuanda da ne kadar küçük olsada bebek var.birde zayıf olanlarınki daha çabuk çıkıyo arkadaşımın 1,5 aylıkken çıkmıştı

Citolesgen Citolesgen Nasıl oldun canım , iyi misin ?
Sağol canım cok şükür iyiym. Az önce hastaneden geldik. Hastanemi değiştirdim acıbademe gidiyorum artık. Ve doktorun yanında 45 dk kaldık. O kadar güzel anlattı ki herşeyi aynı psikolog gibi davrandı bana. Beni cok iyi rahatlattı. Cok mutluyum şuan. Oysaki iki gündür ağlıyordum kanamam oldu diye. Kesem de falan bişey yokmuş cok iyiymiş. Bebeğimi 4 boyıtlu mu ne diyorlar canlı canlı gördük hemde dakikalarca seyrettik :) sen nasılsın canım. Senin durumlar nasıl.

kızlar çalışan varmı aranızda? hamilelikte çalışırken iş yerinde neler yiyorsunuz. ara öğün olarak ?

Merhaba canım bende çalışıyorum öğleden önce fındık ceviz siyah kuru üzüm badem yiyiyorum 8 haftalığım ama dr şimdi zorlama kendini bulantı yapabilir şuan bebeğe bi faydası yok onların dedi 1 ay sonra ye dedi. Öğlen yemeğinden sonrada 4 gibi meyve yiyiyorum genelde şeftali seviyorum :)

Canım ben çok araştırdım LR nin sprey ve kremini aldım ikisi 140 tl civarı tuttu netten araştırabilirsn. dün elime geçti hafta sonu başlıcam sabah akşam kullanıcam benim cildim çok müsait çatlamaya
Lr ürünleri benim de ilgimi çekiyor son Zaman'larda ama daha önce kullanan birini görmedim hiç sonuçları benle de paylaş lütfen :)

evet canım bi de yağ karışımı var onuda her banyodan sonra kullanıyolarmış onuda alıcam aktardan.zaten elime ulaşması da 2-3 haftayı bulabilir bayram dolayısıyla.3. aydan sonra karın belirginleşmeye başlıyo kullanmaya başlarım bende.
Ben de yağ karışımı hazırlatmayı düşünüyorum şu sıralar için eskiler hep öyle şeyler kullanıyormuş zaten ,ananemle annemde bir tane çatlak yok mesela bünye meselesi de olabilir tabi ama yine de ümitliyim bu konuda :)

X