2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ete as erme disinda hepsi bana uyuyor... benim icin farkemez , yillardir cocuk bekledigim icin kiz erkek farketmez ama esim cok istiyor erkek bebek, ailesinin tek oglu, oda bi oglum olsun diyor hayirlisiyla tabi
Saglikla insallah
Bi kizim var gonul bi de oglum olsun diyor ama kizim olursa da oda cok guzel
Saglikli hyirlisi olsun da

Cnm geçmiş olsun. Ben de gribim. Hapşırırken ve öksürürken iki büklüm oluyorum bilerek çünkü bu şekilde kasığım daha az ağrıyor. Yani bacaklarımı bedenime doğru çekiyorum. Soğan, sarımsak, limon yiyebiliyorsan ye derim yemeklerin yanında vs..ama aşırı tüketmemek kaydıyla. Sabahları ve gece yatarken tuzlu suyu burnuma çekiyorum, nefes almayı rahatlatıyor sonra tuzlu suya biraz da limon sıkıp Boğaz'ıma gargara yapıyorum. Bu arada su ılıktan biraz sıcak olacak. Yine sabah ve akşam birer tatlı kaşığı bal atıyorum ağzıma öncesinde de bazen 1 tane karanfil çiğniyorum. Bu arada bitki çayları tavsiye edilmiyor hamilelikte. Ilık birşeyler içmek istersen ılık süte biraz karabiber ve bal koyabilirsin veya sabahları çayına 1 tane karanfil cnm. Bol su ve uyku...Benim bildiklerim uyguladıklarım bu kadar cnm. Geçmiş olsun...

Can'ım gecmıs olsun benım hep yaptıgım bı karışım var genellikle yarar 1limon suyu 1yemek kaşığı bal bunları bır bardağa dok üzerine sıcak su karıştır iç iyi gelir inşallah

Can'ım gecmıs olsun benım hep yaptıgım bı karışım var genellikle yarar 1limon suyu 1yemek kaşığı bal bunları bır bardağa dok üzerine sıcak su karıştır iç iyi gelir inşallah
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun deneyeceğim yavaş yavaş Allah hepimize sağlık versin inşallah

Yarın okul açılıyor ve benim pantolonlarımın hiçbiri belime olmuyor.çok sıkıyor.aslında hiç kilo almadım ama acayip kalınlaştı belim ve göbeğim çıktı.bacağımdanda böcek ısırdı kaşıdım yara yaptım.elbisede giymek istemiyorum ne giycem ya.dahada hamile pantolonları için çok erken.ne güzel evde şort tişört gül gibi geçinip gidiyordum

Ayy doğrumu yapıyorum bilmiyorum yarın tatile çıkıyorum 4 saatlik otomobıl yolculuğu yapıcam (bide ben kullanıcam) yorulurmuyum acaba kafamda deli sorular ? Güneş ve denızı düşününce kendımı rahatlatıyorum Bebek için d vitamını ıyı gelıcektır umarım

Sen kullanıcaksan baya yorulursun canım saat başı mola ver bari

Ay aynı durumdan müzdaripim canım bende aynen şort tişört evde bi rahatım sütyen de yok oh :) ama yarın ne giyecegimi sasirdim bu siskinlikten dolayi. Nerde bol ince varsa onu giyecem . Kendime ince pantolonetek aldım onu giyecem ay ben bide başörtülüyüm onu nasıl takacam bilmem sanki boguluyor gibi hemen daraliyorum. Bi şişkinlik mide huzursuzlugu kıyafet konusunda basabela :))

Ben de 1 haftadır onun hazırlığını yapıyorum cnm ya. Tek ben değilmişim demek ki Sadece 1-2 pantolonum rahat oluyor. Annemlerden, kardeşimden birşeyler ayarladım bakalım. En rahatı elbise ve etek aslında ama sabah burada hava soğuk olur da gribim geçmezse diye de korkuyorum Bakalım yarın bir başlayalım da hayırlısıyla Senin ve tüm öğretmenlerin de seminer dönemi hayırlı uğurlu olsun

Az önce kıyafet deneyim dedim kiyafetime sinen Yumoş kokusu midemi bulandirdi . Bu kokuya baştan beri hassasim bir daha kullanmicam . Hamilelik hiçte öyle şirin bi dönem degilmis çok zor :)

Kızlar ben de erken diye düşündüm ama alışveriş yapalım diye eşim ısrarcı oldu iki tane boş pantolon aldım iki de bluz bir beden büyük aldım. Ayrıca bir de siyah etek aldım o şu an belimden düşüyor ama olsun dedim. Beni de sütyen ve ayakkabı meselesi geriyor terlik giyeyim sandalet giyeyim istiyorum bir tek :)

Kızlar meraba bugün ben 5 hafta 5 günlük oldum. Kese çok güzel dedi doktor ama bebişimizi göremedik henuz. Salı günü tekrar gel dedi. İnşallah görürüz çok korkuyorum yaaa
Canım aynı ilerlioruz galibaa :) bende gördüm aynı gün görmüşüz kese güzel yerleşmiş bu güzel bi haber dedi 5+ larda bişi dedi anlamadım küçük oyüzden bebek görünmüyor muhtemelen dedi bayramdan sonraya randevu verdi banada içini ferah tut 6 7 8 de bile gören oluyormuş. stres yapmıyoruz güzel düşünüyoruz güzel olcak İnşallah:)

Bu saatte uyuyamıyorum ya.tam dalıcakken bir uyandım kalbim kuş gibi çırpınıyor.nabzımı ölçtüm 100 çıktı.daha beterlerinide görmüşlüğüm çoktur ama hamilelikte hepten korkutuyor insanı.kalbimdeki ritimsizlikte hala devam ediyor.çok korkuyorum şuanda

Ne guzel arkadaslain varmis senin ya tebrik etmek lazim onlarii. Yan firma da insaf edip vermis valla :)
Teyzeleri bugün kontrolüm vardı bebeğim resmen şekil almış kafası kolları bacakları oluşmuş
Hey mahsallah. Noktalardan sonra boyle gormek cok guzel gelmistir eminim
Ayyy ben daha nokta halini bile goremedim cumartesi randevum. Daha bebek goruntusune cok var

Kızlar Günaydın , idrar tahlili yaptırdım. Baya bakteri çıktı , enfeksiyon var. Dr 'umda antibiyotik yazdı . Sorun olmaz dedi ama ben kullanmak istemiyorum. Çok moralim bozuldu. Bide kan uyuşmazlığımız var onun iğnesini olan var mı ? KaçınCI hafta oldunuz siz.

Gunaydin guzel anneler.guzel haberlerin alindigi guzel bir gun olur insallah.seminer icin kalkip hazirlanmaya baslayanlardanim.tum ogretmen arkadaslara hayirli olsun.benim kiyafet sorunum yok henuz bakalim oglumda 5 aya kadar giymistim simdide öyle olur belki

Valla ben seminer döneminde giyiyorum terlik tişört. Tisortlerim genelde boldur sorun yok
Pantolonlar da yuksek bel olanlar rahat oluyor.gazdan siskinlikten dolayı aksama dogru bazi düşük bel kotlar sıkıyor

Yeni eğitim öğretim yilimiz hayirli uğurlu olsun.bu sene cok güzel olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…