2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Aynisi 2 gun once basima geldi. Internete baktim ayni yorumlari gordum oturdum agladim:) sonra doktorla konustum bagisikligin var dedi ama o toxoplasma degil seninde igm negatif cikmis dikkat et ona bagisikligimiz yok.
Evet ben toksodan özellikle korkuyordum kedim var evde çünkü. Kucağıma gelmek istiyor kaçıyorum kuzumdan, aynı evde hasret kaldım resmen. Ama napalım dayanıyoruz :)

Aynen canım yaa bütün yemek hazırlama toplama işlerini eşim yapıyor ama yine de hen halsizim hem psikolojim degişken annemle konuşurken ağlıyorum kadın da sanıyoki bişey oldu valla yok diyorum
Çok şükür bende duygusal krizler pek yok canım ama halsizlik var evet ama normal demekki. Ben okul açılınca dersler başlayınca ne yapacağım diye düşünüyorum.

Citolesgen neoldu canım sana sende acile gitmişsin herşey yolundadır inşallah..dikkat edin kızlar kendinize su 1 ayı atlatsakta risklerimizi azaltsak biraz
Aynme canım ya sorma. Şu anlık herşey yolunda bbeğin kalbi atıyordu. Şükür dedik. Haftaya kontrol var bakalım bizi neler bekliyor göreceğiz canım

Aynme canım ya sorma. Şu anlık herşey yolunda bbeğin kalbi atıyordu. Şükür dedik. Haftaya kontrol var bakalım bizi neler bekliyor göreceğiz canım
Hem dinlenince toparlanırsın canım çok şükür iyiymiş sen de aklına köyü bir şey getirme istirahatına bak canım. Bir mucize kolay yetişmiyor.

Evet ben toksodan özellikle korkuyordum kedim var evde çünkü. Kucağıma gelmek istiyor kaçıyorum kuzumdan, aynı evde hasret kaldım resmen. Ama napalım dayanıyoruz :)

Kopeklerde sorun yok ama kediden uzak dur ozellikle tuvaletini temizleme dedi. Zaten kedim yok o yuzden sorun yok ama sen cok dikkat et o zaman.

bende içemem ilaç.eşim geldi dışarı çıktık karnımı doyurdum açtım birde.biraz temiz hava aldım geldim inşallah geçer hemen

bende yaptırırım sanırım duramam merak ederim doğumdan sonra da daha büyük bi şok ve yıkım olur diye düşünüyorum

Kızlar merhaba yardım edin bana lütfen sabahtan beri çok kötüyüm hapşuruk burun akıntısı üşüme sıcaklama halsizlik baş dönmesi ve 110 civarı devam eden bir nabzım var bitkisel ne yapabilirim hapşırdıkça kasığım batıyor

Tecrübeler ışığında Erkek Bebek Beklediğinize Dair Belirtiler İse Şu Şekildedir
1-Gebeliğinizin ilk dönemleri rahat geçiyorsa bulantı sorunu yaşamıyorsanız
2- Karın bölgeniz sivri gözüküyorsa
3- Tuzlu ve ekşi gıdaları canınız çekiyorsa
4- Et türü şeylere aşeriyorsanız
5- Ellerde kuruluk varsa
6-Eşinizde sizle beraber kilo alıyorsa
7- İdrarınız parlak sarıysa
8-Baş ağrıları yaşıyorsanız
9-Ayaklarınız hamile kalmanızdaki öncekine nazaran daha soğuksa

ete as erme disinda hepsi bana uyuyor... benim icin farkemez , yillardir cocuk bekledigim icin kiz erkek farketmez ama esim cok istiyor erkek bebek, ailesinin tek oglu, oda bi oglum olsun diyor hayirlisiyla tabi

Kiz bebek belirtileri
  • Bebeğinizin kalp atışı dakikada 140’tan fazla ise,
  • Karnınızın şişliği bele doğru yayılıyorsa,
  • Karın şişliği oldukça yüksekse,
  • Kızarıklığınız yoksa,
  • İlk 12 hafta boyunca sabah bulantılarınız varsa,
  • Sol göğsünüz sağdan büyükse,
  • Bir dakika süre ile aynaya baktığınızda gözbebekleriniz büyümüyorsa,
  • Canınız tuzlu şeyler çekiyorsa,
  • İp bağlı yüzük göbeğinizin yanlarına doğru salınıyorsa,
  • Cildiniz yumuşaksa,
  • Normalden daha fazla duygusalsanız,
  • Ellerini gösterir misin? Sorusuna avuç içleriniz yukarıda doğru şekilde gösteriyorsanız,
  • Bebek yapmayı düşündüğünüzde baskın olan partneriniz ise,
  • Sarımsak yediğinizde kokusu gelmiyorsa,
  • Gebe kalınan ayın sayısı ile döllenme sırasındaki yaş birleştirildiğinde elde edilen sayı tek yada küsürlü ise,
  • Saçınız hamilelik sırasında daha ince ve mat hale gelmişse,
  • Uyurken sağ tarafa uzanıyorsanız,
  • Uyurken yastıkta kafanız güneye dönükse,
  • İdrarınız sarı ve donuk görünüyorsa,
  • Önceki çocuğun ilk kelimesi “anne” ise büyük olasılıkla kız evlada sahip olacaksınız demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…