2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Hayirli olsun kizlar. Ben atanamamis ogretmen olarak seminetr yatak odasinda uyumakla basliyorum. Sonra salonda tvde dizi izlemekle devam ediyorum

Kizlar gunaydin
Bende de uyusmazlik var.her ay bakiliyor genelde indirect coombs a negatifse sorun yok.dogumdan sonra yaptilar bende ilk 1 saat icinde.Zaten 2.cocukta daha büyük bir önem tasiyor diye biliyorum bana oyle soylemisti doktorum
Eskiden doğumdan sonra yapılıyormuş ilk çocukta problem olmuyor diye. Ama şimdi her ihtimale karşı 28. haftada yapılıyor.

Günaydın annişler.. Öğretmen arkadaşlar yeni eğitim öğretim yılınız hayırlı olan her nekdr 2. Donemin sonunu getiremicek olsanız da =) ya bugün dr. Vardı aradı sekreter bi işi çıkmış dr.un yarına erteledi bigun daha nası sabredicem

ayyyyyyyyyy cok sükür dokuzuncu haftama girdim bugün, yazdilarimin altinda bunu görünce cok ama cok sevindim, cok sükür yarabbim

kizlar gunaydin dun acile gittim ates ve bel agrisindan şükür hormonlar atesimi cikardi dr sadece parol verdi bebege ultrasonla baktı buyumus kese icinee gordum kalbini dinledi şükür ki iyi bebisim
Hadi gozun aydin canim
Baya endiselendik. Insallah bebislerimiz hep iyi olur

Bende içiyorum canım eğer çok basdonmesi yapıyorsa vajinal de kullanabilirsin doktoruna sor o şekilde kullan olmazsa ben 100 luk kullanıyorum evet baş dönmesi yapıyor ama kullanmak zorundayız malesef

Kızlar okulun ilk gününe mide bulantısı ardından istifra ve açlıkla gittim eşimde benim durumumdan aç gitti hala da iyi değilim . Sizde durumlar nasıl

Kızlar okulun ilk gününe mide bulantısı ardından istifra ve açlıkla gittim eşimde benim durumumdan aç gitti hala da iyi değilim . Sizde durumlar nasıl
Ben de son 1 saatte okulda halsizlikten ve bulantıdan zor durdum. Boncuk boncuk terledim. Eve gelir gelmez de yattım şimdi. Hiç akıntım yoktu bugün akıntım da olduböyle olacaksa rapor almak istiyorum been

Bebeğimi ve kalp atışlarını daha bu gün 7+4 de anca görebildim ama bu stresli bekleyiş beni inanılmaz yordu, ilk çocuğumda 6 haftalıkken duymuştum kalp atışlarını, bu bebekte de anca 8 haftalıkken duyabildim çok şükür darısı umut bekleyenlerin başına olsun, sadece sabredin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…