2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben de çok yorgunum Canım kalkıp bir bulaşık makinesini yerleştiriyorum dünyanın işini yapmış gibi oluyorum. Eşime takıldım dün hiç bir şey yapmadan yoruldum dedim eşim de gayet normal dedi o da kitabı okuyor bana şöyle dedi: ben 1,5 saat antrenman yapsam sen oturduğun vaziyette benden daha çok enerji harcıyorsun 1. Trimesterde.
Aynen canım yaa bütün yemek hazırlama toplama işlerini eşim yapıyor ama yine de hen halsizim hem psikolojim degişken annemle konuşurken ağlıyorum kadın da sanıyoki bişey oldu valla yok diyorum

Bugün randevum vardı. Bebeğimi gördüm , yine göz yaşlarımı tutamadım , annemi de götürdüm bu sefer o da duygulandı ağladı ..
Bebeğim 3 cm olmuş. Yüzünü gözünü ağzını gördüm , hatta eli ağzındaydı :KK48: Suyu falan iyiymiş , haftasıyla uyumluymuş.
Dr bulantımın bu tükürük olayının reflüden kaynaklandığını söyledi. Sanki midemden geri bişeyler geliyor gibi hissediyorum hep. Lansor hap ve Rennie Duo Şurup verdi , bunları kullan düzeleceksin dedi. İçip içmemekte kararsızım , biraz da hap içme fobim var benim , bu ilaçları kullanan varsa ya da bilgisi olan bana bilgi verebilir mi ?
Maaşallah canım güzel haberlerle gelmişsin.. Allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin. İlaçlar konusunda bi fikrim yok. Bayramdan sonra peşpeşe ikili test olup cinsiyet leri dw oğrenice z inşş

benimde bugün çok başım ağrıyo kızlar :KK43: akşam olsun eşimle köye gidelim temiz hava alıyım derken işi çıktı eve bile gelmedi daha.tek başıma uzanıyorum öyle :KK43:

Evet Can'ım şükür doktor mesaj attı. İyi bir şey bağışıklığın var demek ki demiş. Ben de ilk gördüğümde öyle düşünmüştüm sonra internete Bi yazdım bebeğimi aldırdım falan diyenler olmuş. Sanırım onlar hem igg hem igm pozitif çıkanlar

Aynisi 2 gun once basima geldi. Internete baktim ayni yorumlari gordum oturdum agladim:) sonra doktorla konustum bagisikligin var dedi ama o toxoplasma degil seninde igm negatif cikmis dikkat et ona bagisikligimiz yok.

benimde bugün çok başım ağrıyo kızlar :KK43: akşam olsun eşimle köye gidelim temiz hava alıyım derken işi çıktı eve bile gelmedi daha.tek başıma uzanıyorum öyle :KK43:
. Ay Can'ım benım dün gece basım hıc geçmedı artık gece yarısı kalkıp bıtane parol içtim ama sonra uyandığımda gecmıstı çok şükür

Ben çok net bir bebek gördüm , inanamadım :-) Üç boyutlu mu dört boyutlu mu birşey dedi ama heyecandan algılayamadım , böyle rengi sarılı kahverengi bir görüntü.. 9+1 im bugün canım

4 boyutlu canim demekki.bana da bugun hem 4 boyutlu hem siyah beyaz görüntüsünü verdi.ben ikili test yaptirmayi düşünmüyorumama yine doktorumu dinlerim.benim embriyo transfer edilmeden genetik incelemesi yapılmıştı o yuzden sağlıklıdır zaten diye düşünüyorum bi de ne olursa olsun zaten aldirmayacagim için kendimi uzmeyeyim diyorum

. Ay Can'ım benım dün gece basım hıc geçmedı artık gece yarısı kalkıp bıtane parol içtim ama sonra uyandığımda gecmıstı çok şükür

Bende dun gece bas agrisi ve mide bulantisindan mahvoldum. 3 4 saat surdu cok kotu oldum. Ilac da icmedim kiyamadim bebege bas agrisi ve mide bulantisi icin bi stick var onu surdum oyle hafifledi sonra uyumusum zaten. Aman dikkat edin havalarda bi garip

Teyzeleri bugün kontrolüm vardı bebeğim resmen şekil almış kafası kolları bacakları oluşmuş

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 95
Aynen yaa kalktıgımdan beri başımın sağ tarafı zonkluyo ara ara uzandım şimdide ağrı sola kaydı ilaç da içmedim ..sen de biraz yürüyüş yapsaydın dicem ama tek çıkma bence hemen de yoruluyoruz zaten

Anammm benimki sandim resmi.ayni benimki de böyle tabi senin kollari daha belirgin.masallah bebişe
Saol canım benim daha önce tabi nokta şeklinde gördüğümüzden bugün görünce çok heyecanlandım bide benim kahve akıntım devam ettiğinden her gittiğimde bir stres oluyorum bugün de ohhh be diyip çıktım

Kızlar meraba bugün ben 5 hafta 5 günlük oldum. Kese çok güzel dedi doktor ama bebişimizi göremedik henuz. Salı günü tekrar gel dedi. İnşallah görürüz çok korkuyorum yaaa

evet yanlış olanlar da olabiliyomuş.düşünüyorumda sağlıklı olduğu halde sağlıksız deseler mahvolurum.ama bilmek de isterim sağlıklı mı değil mi bileniyorum ya Allah korusun inşallah sağlıklıdır bebeklerimiz :KK43:
Allah korusun, benim kizimde ikili testimin sonucu yasa bagli olarak kotu cikmisti, olcumlerimiz iyiydi ama dr um yine de harmony testi yaptirmami istedi, kan verdim ve almanyaya gonderildi artik aminiyosenteze gerek kalmadan kandan bakiliyor tabi biraz maliyetli 2,5 yil once 2 bin civariydi sonuc geldi turp gibi cikti bebegim ama en azindan icimizde kalmadi cok sukur, bence bu tur testler onemli ve yaptirilmali. Nacizhane fikrim bu yonde

Bende bugün doktora gittim kese Bebek ve kalp atışını gördük çok şükür ama 1 hafta geriden geliyor herşey sata göre kanama devam ediyor lekelenme şeklinde haftaya yine gideceğim inş her şey yolunda gider dualarınızı bekliyoruz inş herkes sağ salim yavrusunu kucağına alır.
Kaçıncı haftada sin canim

X