2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kese zarar görmüş ne demek canım , kötü birşey değildir inşAllah ..
Valla canım bende bilmiyorum. o kadar hapşırığa dayanamadı kesem. Zaten ağrım olıyordu kasığımda 2 gündür hapşırıyorum anladım bişeylerin ters gittiğini. Sakın hasta olmayın sizde benim gibi üşütmeyin ya dikkat edin kendinize.

Canım sağol. Bebek 3 cm miş. 9+3 dedi dr. 2 gün öndeymiş. Ama kesem zarar görmüş. Haftaya salı kontrele gideceğm. İnşallah bir aksilik cıkmaz. Sen de görmüşsün bak bebeğini cok sevindim.

Benimki 2.39 cm :) benim normalde bugün 9+3 olmam gerekiyor ama 5 gün geriden gidiyorum :) 8+5 olarak görünüyor bebek :) canım kesen nasıl zarar görmüş yani neden olurmuş ve ne yapmanı tavsiye etti.

Super :)

Canım ben yaptırmıcam ikili testi boş bence yaptırmak ve çoğuda yalnış çıkıyor gereksiz

evet yanlış olanlar da olabiliyomuş.düşünüyorumda sağlıklı olduğu halde sağlıksız deseler mahvolurum.ama bilmek de isterim sağlıklı mı değil mi bileniyorum ya Allah korusun inşallah sağlıklıdır bebeklerimiz

1 gün farkla heyecanlar yaşayacağız desene Çok çabuk geçsin günler inşAllah , su gibi aksın..
Baştan beri hep erkek hissediyordum , ama bugün ultrasonda görünce kız dedim kendi kendime.. Sağlıklı olsunlar da başka ne isteriz Allah'tan Heyecanlı bekleyişler başladı , çok güzel ya

Ya nasıl gördünüz o kadar detay bende dün gittim ama hiç bişeye benzemiyor görüntü yani bi bebek diyemem görüntüye. Bide doktor 10. Haftada tam bebek şeklini alır dedi bana. Sen şuan kaç haftalıksın.

Canim cok gecmis olsun Allah korusun bebeklerimizi
Benim düşük tehlikem var kan pıhtısını görünce ne yaşadığımı Allah bilir... Anında uçukladım
Ben de çok korkuyorum geçen hafta lekelenmem oldu çok şükür şimdi yok allahım nasip eder inşallah meleklerimizi bize duam hep onun için :)

Benimki 2.39 cm :) benim normalde bugün 9+3 olmam gerekiyor ama 5 gün geriden gidiyorum :) 8+5 olarak görünüyor bebek :) canım kesen nasıl zarar görmüş yani neden olurmuş ve ne yapmanı tavsiye etti.
Doktor neden olduğuna dair bişe demedi. Ama nen söyledim doktora cok hapşordım güçlü bir şekilde dedim. Hapşırken kasıklarımda hep batma oldumdedim. Sonra bıgunde sürekli ağrıdı kasıklarımmdedim. Somra kan gördüm dedim. Bu şekilde anlattım. Bişey demedi yani. Demkki hapşırmaktan oldu

İnşallah canım ya dua etmek lazım. Kaç kişiye sağlıksız demişler hamileliklerini zehir etmişler sonra bebeklerini sağlıklı kucaklarına almışlar. Bence hiç gerek yok dua edip sabredelim en iyisi ya. Yani hamileliğimizin tadını doyasıya çıkaralım bence :) sağlıksız olsa bile doğmadan zaten herhangi bi müdahalede bulunamıyolar nie aylarca kahrolalım ki hamileliğin tadını çıkarmk varken :)

Hapşırıktan mı oluyormuş ki , bunu ilk kez duyuyorum , elbette bizler de hastalanabiliriz.. İstirahat falan verdi mi ?
İnşAllah düzelecektir hayırlısıyla , hepimiz dua edeceğiz burda , iyi olacak herşey..

Anladım canım ya Rabbim şifa versin inşallah en kısa sürede toparlanırsın iyileşirsin ya. Sen iyileşmeye bak dua et canım

Hapşırıktan mı oluyormuş ki , bunu ilk kez duyuyorum , elbette bizler de hastalanabiliriz.. İstirahat falan verdi mi ?
İnşAllah düzelecektir hayırlısıyla , hepimiz dua edeceğiz burda , iyi olacak herşey..
İnşallah canım. İstiharat verdi 1 hfta. Zaten 1 hafta sonra kontrole cağardı. İlişki yasak dedi. Herşey 1 hafta sonra belli olcak bakalım. Umarım herşey yoluna girer allahıma

Ben çok net bir bebek gördüm , inanamadım Üç boyutlu mu dört boyutlu mu birşey dedi ama heyecandan algılayamadım , böyle rengi sarılı kahverengi bir görüntü.. 9+1 im bugün canım

İnşallah canım. İstiharat verdi 1 hfta. Zaten 1 hafta sonra kontrole cağardı. İlişki yasak dedi. Herşey 1 hafta sonra belli olcak bakalım. Umarım herşey yoluna girer allahıma
Canım çok geçmiş olsun iş temposu da yordu seni belki iyileşirsin bir şeyliğin kalmaz endişelenme canım istirahat et izin kullanmanda bir sakınca var mı bilmiyorum ama yat dinlen iyi gelecektir muhakkak banka klimaları zaten insanı hasta eder.

Evet canım ben bu sürecin her gününü doyasıya yaşamak tatmak istiyorum ben ve eşim kız istiyoruz ama evvela sağlıklı olsun ikili test sonucumuz inşallah sağlıklı gelir.

Sağıl canım işe gitmiycem hafta sonuna kadat. Pazartesi de gitmiyorum. Salı doktora gidicem bakalım ne dicek dr. Ona göre bi şekilde ayarlıycaz. Bence evdeki klima carptı beni. İş yerindeki klima bana uzak ama altıma atlet giymediğim için çarpmış olabilir. Artık akıllandım atket giyiyorum altıma

Sağıl canım işe gitmiycem hafta sonuna kadat. Pazartesi de gitmiyorum. Salı doktora gidicem bakalım ne dicek dr. Ona göre bi şekilde ayarlıycaz. Bence evdeki klima carptı beni. İş yerindeki klima bana uzak ama altıma atlet giymediğim için çarpmış olabilir. Artık akıllandım atlet giyiyorum altıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…