2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
arkadaslar kese soldaysa kız sagdaysa erkek dıyen annelerımızın yazılarını okudum kesenın sagda veya solda oldugunu nerden anlıyolar acaba ben hıc anlamıyorumda :KK200::KK12:

Ayy kaynanamıı hepsi aynııı:63:. Valla benimki bi arayıp bi tebrik etmedi eşime de aöyledim ama hiç bişe yapmadı :63: kaynanaların dünya umrunda değil valla annem olmasa kimse nazımı çekmez kimse bana bakmaz annem her dk beni merak ediyor arıyor kayınvalidem daha 1 kere aramış değil ama lafa geldi mi torun onların torunu olur:63::sopa:
Aynen canım tek erkek benim eşim tek gelin olunca kıymetli olurum sanıyordum ama nasılsın bile demiyor sormuyor hiç. Ama dediğin gibi doğunca benim torunum der . Aman sağlıkla dogsun da yavrularimiz kimse umrumda olmayacak

Kızlar yaa kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum kolumu kaldıracak gücüm yok sürekli uzanır vaziyette durmak istiyorum normalde de hiç halimden şikayet etmem ve yerimde durmam sizde nasıl durumlar
Ben de çok yorgunum Canım kalkıp bir bulaşık makinesini yerleştiriyorum dünyanın işini yapmış gibi oluyorum. Eşime takıldım dün hiç bir şey yapmadan yoruldum dedim eşim de gayet normal dedi o da kitabı okuyor bana şöyle dedi: ben 1,5 saat antrenman yapsam sen oturduğun vaziyette benden daha çok enerji harcıyorsun 1. Trimesterde.

IMG-20160824-WA0000.jpeg benim kesem bu sizce solda mi sağda mi

merhabalar kızlar bugun doktora gittim.çok şukur keseyi gorduk.5+6 dayım insallah. yol da var dedi doktorum karından baktı. 10 gun sonra bir daha bakalım ozaman bebeği goruruz dedi.

Kızlar hepinizden allah razı olsun. Bebeğim iyiymiş şükür. İki tane iğne vuruldum. Biri kan uyuşmazlığı. Öteki düşük önleyici. Dualarınız için sağolun kızlar. Şuan yoldayım eve dönüyoruz. 2 gün önden gidiyormuş bebeğim.
Çok şükür Can'ım ... Allah bir daha yaşatmasın. Maşallah bebişe :)

Kızlar hepinizden allah razı olsun. Bebeğim iyiymiş şükür. İki tane iğne vuruldum. Biri kan uyuşmazlığı. Öteki düşük önleyici. Dualarınız için sağolun kızlar. Şuan yoldayım eve dönüyoruz. 2 gün önden gidiyormuş bebeğim.
Çok mutlu oldum güzelim bak uzulecek bi durum yokmuş enisteyide boşuna teleslandirdin neyse iyi haber geldi Dikkat et kendine

Hadi gözün aydin canim.Allah bir daha yasatmasin

Canım geçmiş olsun neyin var ben geçmiş sayfaları okuyamadım ama önemli olan iyi olman eve dönüyorsunuz sağ salim çok şükür.

Ben de çok yorgunum Canım kalkıp bir bulaşık makinesini yerleştiriyorum dünyanın işini yapmış gibi oluyorum. Eşime takıldım dün hiç bir şey yapmadan yoruldum dedim eşim de gayet normal dedi o da kitabı okuyor bana şöyle dedi: ben 1,5 saat antrenman yapsam sen oturduğun vaziyette benden daha çok enerji harcıyorsun 1. Trimesterde.

Harika bi sey esinin destek olmasi canim
Cok sukur beninki de oyle. Bosver bi sey yapma diyor :)
Hangi kitabi okuyorsun canim. Ben arastirdim ama karar veremedim daha

X