2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ohhh hadi gözün aydin canim benim.amma büyümüş sipa hayırdır bir kac gündür neden gergindin?
Canımmm benim çok teşekkür ederim evet büyümüş tatlı tatlı. Konuşmuştuk seninle uykularım bölünüyor kasıktaki sancılarım biraz şiddetlendi bir de sarı akıntı beni korkuttu biraz ama gördüm gayet iyi dedi doktorumuz inşallah hep iyi haberler alalım verelim birbirimize. Biraz da prosedür gerdi beni doktora kaydına gittim evrakta imza eksik yok o şöyle yok bu böyle bir saat ayakta dikildim kaldım en son dedim ki ben okuduğumu iyi anlıyorum iyi de anlatıyorum tevazudan ağzımı açmıyorum ama yayınladığımız bütün belgeler dosyamda mevcut neyse sonra bir akil çıktı da hocahanım haklı dediler. Halloldu.

Sende de panikatak vardı değil mi yanlış hatırlamıyorsam.bende de var sürekli iç huzursuzluğu uyku bozuklukları vs.halsizlik ve tansiyon düşüklüğüde morali bozuyor.ama neyseki bebeğini görünce rahatlamışsın.hareket ettiğini görmek çok güzel.bende bir hafta sonra gidicem.şekerli bir şeyler yemeyi düşünüyorum benim minnakın poposunu kıpırdatmak için:)

Biz de bugun kalp atisini videoya aldik dr izin verdi. acip acip duruyorum inanilmaz rahatlatiyor benimki daha minik 10.43 mm gibi bisey dedi doktor. O bile icimi kipir kipir yapmaya yetiyor. Saglikla gelsin kuzular
Kuzum maşallah maşallah evet kamera kaydı iyi oluyor ben hemen annemle kızkardeşime gönderiyorum. Maşallah ona benim iki hafta evvel 4mm di hızlı büyüyor sıpacıklar. Haberi aldığım andan içim kıpır kıpır.

Insallah canim hep güzel mutlu haberler verelim birbirimize.rahmin buyuyordur ondan agrimistir kasiklarin.benim de yarin kontrolum var ben her hafta gidiyorum.gecen hafta 1.27cm di simdi nasil olmus benim sıpa :) Allah hepimizin yüzünü güldürsün insallah

Canım evet bende panik atak var doğru hatırlıyorsun evet söylediğim bütün haller bende de mevcut. Evet çok rahatladım hareketler tabi çok minik ama var
Görmek çok keyifliydi ben meyve yedim iki saat evvelinde işe yarar mı bak hiç bilmiyordum.

Amin inşallah canım sanırım ondan doktor normal dedi hele ki adet tarihlerinizde artması da normal dedi büyümüştür annesi her hafta buluşmak ne hoş duygu :))

Bende direk anneme ve kiz kardesime gonderdim onlar benden heyecanli:) Allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin canim. Doktor da degistirdim bugun baska doktora gittim digerine kizdim iletisimsizlik benim gibi panik birini geriyor. Boyle daha iyi daha hayirli oldu. Sende gerilme doktora falan sakin ol minik de etkilenmesin:)

Sağol canım benim çok teşekkür ederim evet onlar da pek bir heyecanlı oluyorlar aslında senin doktorun iyiydi canım tanıyor seni biliyor. Hayırlısı nasılsa öyle devam etsin inşallah

Kızımda doktor bana şekerli ye gel diyordu hep.cinsiyetini görmek için gittiğimizde kızım poposunu dönmüş uyuyordu:)çikolata ye gel bir saat sonra tekrar bakalım demişti doktor.dediği gibi tekrar geldiğimizde kıpır kıpırdı.

canım cok tesekkur ederım bana umut oldunuz gercekten..... ıyı dıleklerınız ıcın sonsuz tesekkurler.... sende bebesının kalp atışlarını duymussun ne mutlu cok sevındım rabbım saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın ınsallah

bende oyle yaptım canım cuma gunune baska bı hekıme sıra aldım umarım benımde sızın gıbı mutlu son la bıter tevekkul herzaman ıyıdır ama bıde su beynıme anlata bılsem rahatlıycam ıyı dıleklerın ıcın sonsuz tesekkurler ....

Yan etkisi oldu mu
Ben sabah 7-8 gibi kalkıp içiyor ve geyi yayıyorum. Sonrasında da 10-11 gibi kalkıp kahvaltı yapıyorum şimdilik ama okul açılınca Nasıl olur bilmiyorum. Şimdilik düzrn bu şekilde olduğundan yan etkisini görmedim cnm. Sende Nasıl ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…