2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
@minikincir @deli_mavi_59 @Aysegul239 hepınıze ayrı ayrı tedekkur ederım ıcımı actınız canlarım benım sızlerde bebışlerınızı saglıkla kucagınıza alırsınız ınsallah rabbım hepınızden razı olsun
merhaba canım içini ferah tut ve kesinlikle başka doktora git benim yakın zamanda bir arkadaşımda keseyi bile göremedi doktoru aynı gün başka doktor hem keseyi hem bebeği gördü cihazdan ve hekimden kaynaklı olabilir mutlaka görürsün değerin yüksekmiş çok şükür

cloud17 cloud17 SEMA_24 SEMA_24 hilelf hilelf ardaemre ardaemre @Aysegul239
Kızlar desteğiniz için çok teşekkür ederim. İki üç gündür gergin bir bekleyişim vardı güzel Dilekleriniz ve dualarınız olumlu enerjiniz ve iyi niyetinize yeğeniniz de hoş bir karşılık verdi :)
Çok şükür teyzeleri minnakım iyiymiş büyümüş boyu 21 mm olmuş kalbi daha güçlü atıyor doktor üç saniye falan dinletti bir de hareket ediyor dedi inanamadım baktım evet hareket ediyor. Doktor ultrasonda bir buçuk dakikayı pek aşmıyor diğer randevuyu 12. Haftaya verdi ikili test de yapılacakmış. Ense kalınlığına bakılacakmış. Normal kan sayımı hemogram toxsplazma tsh güncelleyebiliriz dedi bir de folik asitimi değiştirdi gebelik boyunca Previt pozitif daha kapsamlı bir vitamin verdi.

Kızlar sizdede çok gaz sıkıntısı varmı o_O
5,6,7 ve 8. haftalarda inanılmaz sıkıntı yaşadım bende sabahları biraz normal uyanıyordum ama akşama karnım 5 aylık gibi oluyordu doktor sık ve az ye demişti ama faydası olmuyor herkes yaşıyo bunu heralde 9. haftamdayım sanki azalma var şükür..

5,6,7 ve 8. haftalarda inanılmaz sıkıntı yaşadım bende sabahları biraz normal uyanıyordum ama akşama karnım 5 aylık gibi oluyordu doktor sık ve az ye demişti ama faydası olmuyor herkes yaşıyo bunu heralde 9. haftamdayım sanki azalma var şükür..
Benimde karnım 4 aylık gibi :KK43:

Göğüs ağrısı çok değişken cnm , benim de öyle , bazen normale dönüyorlar , bazen şiddetleniyor ağrısı. Yani hiç panik yapma :) Onlar da adapte olmaya çalışıyorlar bu değişime :)
evet canım öyleymiş şükür bugün çok panik yaptım birşey yokmuş.. destekleriniz için teşekkürler..
sanki benimde karnımda hafif büyüme var ya da kilodan öyle normal kilomdan +5 kg ile hamile kaldım:KK43: neyse sağlıklı olalım da hepsi gider
insan hemen karnı büyüsün istiyor sanki:)

Benim özel sağlık sigortam var Can'ım. O yüzden para konularında pek sorunum olmadı. Ama hizmet ve doktorların hastalara muamelesinden memnunum. Yaklaşık 2 senedir Oray'a gidiyorum ve sadece Kadın doğuma da gitmedim, diğer doktorlardan da memnunum.
Canım akıntıyla ilgili daha evvel konuşmuştuk sanırım doktora gidince soracağım demiştim doktor da akıntınız kötü kokulu yani dayanılamayacak kadar köyü ve ağır kokuyorsa bir idrar kültürü yaptırabilirsiniz dedi ama gebelikte akıntı çok normaldir dedi beyaz akıntı hep olacak normal dedi ben sarı da oluyor dedim kokuyu esas alın dedi ağır bir koku mevcutsa doktora başvurun

Kızlar desteğiniz için çok teşekkür ederim. İki üç gündür gergin bir bekleyişim vardı güzel Dilekleriniz ve dualarınız olumlu enerjiniz ve iyi niyetinize yeğeniniz de hoş bir karşılık verdi :)
Çok şükür teyzeleri minnakım iyiymiş büyümüş boyu 21 mm olmuş kalbi daha güçlü atıyor doktor üç saniye falan dinletti bir de hareket ediyor dedi inanamadım baktım evet hareket ediyor. Doktor ultrasonda bir buçuk dakikayı pek aşmıyor diğer randevuyu 12. Haftaya verdi ikili test de yapılacakmış. Ense kalınlığına bakılacakmış. Normal kan sayımı hemogram toxsplazma tsh güncelleyebiliriz dedi bir de folik asitimi değiştirdi gebelik boyunca Previt pozitif daha kapsamlı bir vitamin verdi.
Oh maşallah Teyse yesin onu darısı bize inşallah ☺️

Ohhh hadi gözün aydin canim benim.amma büyümüş sipa :KK70: hayırdır bir kac gündür neden gergindin?

Merhaba arkadaşlar bende uzun zamandır bu sıteyı takıp edıyordum kısmet buguneymiş bende nısan annelerınden olacam ınsallah ama ufak bı sorun var 7 haftalık olmama ragmen bebısım gorunmuyo kesem var ama bebış yok cuma gunu gıtcem tekrar ınsallah bu sefer goruruz duanızı eksık etmeyın lutfen......
Canım merhaba hoşgeldin Allah sağ salim kucağına almayı kısmet etsin biz dua edeceğiz sen de gönlünü ferah tutacaksın bebeğine yardımcı olacaksın. Burda cihaz eski olduğu için bebeğini göremeyen annelerimiz mevcut böyle bir aksilik de olabilir aklına başka ihtimal getirme salimen bekle inşallah kalbini de duyacaksın.

Gozunaydin canimmm buyuyor minikler:)

X