2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Çok iyi cnm maşallah. Demek hareket ediyor ha bıdıkGüzel haberlerin devamı gelir inşallah...

Merhabalar... benim sat 27 haziran doğum 3 nisan gibi görünüyor ama mart ayı sonu da olabilir... yine de araniza katildim bugün tam 9 hafta oldu... Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
Aaaa sat aynı ikimizin de :)) hayırlı olsun. Ben de yeni katıldım. Umarım sağlıkla kavusuruz hepimiz bebişlerimize :))

Ben yarin baslayacagim canim o yuzden yan etki yapar mi bilmiyorum:)

@Buucuuu kafein_ kızlar Angaralılarım :) Koru hastanesine randevu aldık Aylin Anıl Arslan'a çok araştırma yaptıktan sonra. Duyumlarınız neler bu konu ile ilgili

canım doktorun hakkında güzel şeyler duydum ama hastane nasıl pek bilmiyorum açıkcası gitmedim ben oraya hiç.etraftan çok giden var memnunlarda ama ben medicalparka gidiyorum hem hastaneden hem doktordan memnunum.hastane yeni olduğu için temiz ferah cihazları da yeni,gittiğimde hemen gördü doktor o yüzden devam ediyorum oraya

Bende internette çok araştırma yaptım. Bu doktorun adı çok geçiyordu bakalım pazartesi günü ne yapıcak nasıl geçecek

Kilim ve tohum iyi haberlerle gelmene çok sevindim , maşallah , sağlıkla büyüsün inşAllah
Darısı yarın benim başıma olsun inşAllah ve burada heyecanla bekleyen tüm annelere olsun
İnşallah canım çok teşekkür ederim amin hepimizinki inşallah sağlıkla büyüsün. Senden de yarın güzel haberler bekliyoruz canım.

Cinsiyet için duymuştum bu çikolata mevzunu. Bir arkadaşımda işe yaramıştı demek ki bu işe yarayan bir durum. Canım sana bir şey danışayım ikili testte cinsiyeti de öğreniliyor mu?

Canım mecbur ilaç başladık olacak gibi değil cidden ilaç içince biraz bir şeyler yedim. Ama yine de zor geçiyor

İlaca rağmen yine de zor geçer çünkü ilaçlar da bir yere kadarmış , vücut belli bi süre sonra ilaca bağışıklık kazanırmış.
Birçok konuştuğum arkadaşın başına geldi aynı durum , ilaçlar da fayda etmiyor bir zaman sonra.
Bunun tek çözümü mideyi aç bırakmamak ve sabretmek
Şanslıysak onikinci haftada geçicek , değilsek 15 16. haftayı da bulabilir , hatta doğuma kadar sürenler var , bunu düşünmek dahi istemiyorum

Kilim ve tohum canim bende merak ediyordum cevap ta gec gelince heyecanlandik bizde.guzel haberlerle gelmene sevindik.insallah su 12. Haftadaki testlerde de iyi haberlerle doneriz mutluluklarimizi paylasiriz.
Canım çok teşekkür ederim sonrasında biraz midem kötüledi başım sersem gibiydi girip yazamadım hemen evet benimde sonraki randevum ikili test de yapacağız dedi inşallah yolunda gider her şey. Ense kalınlığı ölçümü de yapılacakmış.

Amin inşallah canım benim. Sen de güzel haberlerini yazacaksın buraya Allah can sağlığı versin sana da bebeğine de.

Nisan annelerii ne durumdayız benimki hala yer açıo kendine batmalar kasılmalar devam ediyor sol kasıkta birde halsizlik ve iştah ara ara bulantı var yarında ilk dr randevum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…