2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
yaşım 30 2. bebeğim adet tarihim 25 Temmuz. beklenen tarih ilk kızımla aynı ve 22 nisan belki 23 olur sezaryen olursa Ankara'da yaşıyoruz. İlk doğumum Aylin Hanımda Medicalpark'taydı umarım yine aynı şekilde olur.

Benimde olacağım bu. Rabbim hayırlısını ver

allahim yardimciniz olsun o bomba atanlar cehenmmem atesinde herzaman cayir cayir yansin.. allahim yarabbim neoluyor ya...

Can'ım üzülme bunda da bir hayır vardır.

Bende bugun disarda ev yemekleri yapan bi yere gittim yiyim diye ama yok onu da yiyemedim. Disardan da bisey istemiyor canim zorla ufak parca yersem yiyorum. Baskasinin yaptigi yemegide yiyemiyorum illa annem yapacak su da icemiyorum midem bulaniyor. Isimiz zor yani arkadasim

Off off seni çok iyi anlıyorum..

Isimiz zor gercekten. Hic miz miz da degilimdir ama zor geciyor gercekten. Mide bulantilarim sabah cok zorluyor gun icinde azaliyor ama yemege karsi cok hassasiyetim var iste seninde oyle dimi
Aynen öyle canım. Sabah bulantısı çok fena, dediğin gibi gündüz biraz hafifler gibi oluyor yemeğe zorluyorum sonra bulantım gece artıyor veewc ye. Sabah ve gece kesin istifra ediyorum ben. En dayanıklı insan bile bu durumda halsizleşir ama bugünlerimiz geçecek az daha sabır

Isimiz zor gercekten. Hic miz miz da degilimdir ama zor geciyor gercekten. Mide bulantilarim sabah cok zorluyor gun icinde azaliyor ama yemege karsi cok hassasiyetim var iste seninde oyle dimi
Ben artık yemek pek yiyemiyorum zaten ekmek peynir yiyorum, tuzlu çubuk kraker galeta leblebi bisküvi hep bunları yiyorum. Bulantımı azaltıyor. Doktorda kendini çok zorlama seni tutacak ne varsa onları ye 3 aydan sonra her şeyi yemek istersin dedi. Etrafımdaki herkes kendince akıl veriyor ona sinir olamaya başladım artık ceviz ye badem ye süt iç yoğurt ye herkes bir şey söylüyor bundan çok sıkıldım. O saydıkları aklıma gelince bile midem bulanıyo

Arkadaslar sizden hepinizin fikrini bekleyerek birsey soracam ilgilenir cevap verirseniz sevinirim . Ben eşimle Kilis te ogretmeniz. Kv Gil başka şehirde oturuyor . Çocuğum olunca annem bakamicak oda burda ama musait değil . Kayinvalide gelip bakarsa evi başka şehirde olduğu için mecbur bizimle yasicak. Fazla büyüklük yapabilen bi insan değil çabuk kırılır ve beni de fazla benimsemedi. Aramız normal kendisiyle. Bebeğe yine uzun yıllar bakacak kendi bakarım diyorda gezmeyi falan sever yıllarca kalacağını da pek tahmin etmiyorum. Yine de kaldığını varsayarsam sizce onun gelmesine bizimle yaşayıp cocugumuza bakmasina razi mi olayım doğru bir karar mi ? Yoksa başka alternatif ne önerirsiniz. Şimdiden teşekür ederim .

hay agzina saglik, tam beni anlatmissin arkadasim.. ben cok istahliydim kilolu hamile kalmama ragmen yedi kilo verdim bile... böyle salata meyve yerken bile su icerken bile tiksine tiksine yapiyorum, yemek saatlaeri iskence, biraksalar hic yemiycem. disardan da cekmiyor canim.. offfffffffffff cok zor cokkkkkkkkkkkkkkkkkk

Canım bizim okulda bu konudan muzdarip bir öğretmen arkadaşımız var kadın izin alabilmek için ikinci çocuk için denemelere başladı. Her gün okulda dertli ve ağlıyor kolik bir oğlu var beslenmesi de sıkıntılı dolayısıyla özen gerekiyor biraz daha kayınvalidesi kendi düzenini bozduğu için kök söktürüyor diğer yandan. Bakabildiğiniz sürece kendiniz bakın derim. Belki mali açıdan zorlanırsınız ama kafanız rahat olur Bebek doğduğunda muhakkak iki anne de yardıma gelecektir ama üç aydan sonra siz önümüzdeki dönemde bebeğinize bakın kendiniz sonra da bakıcı kreş gibi alternatifler düşünürsünüz zaten bebeğiniz de büyümüş olacaktır epey.

Ben bugun 1 damla su icmedim oyle tiksindimki dr kizdi ama idrarda kum ve e enfeksiyon cikti icmek zorundasin dedi. Ona ragmen lavabodan cikmiyorum ya
Cnm ben su ictigim halde idrarin renginden dolayı daha da çok su içmen lazim dedi doktor daha fazlasını da mide kaldirmiyor ki allah senin yardimcin olsun gerçekten zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…