2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Cnm ikiniz de öğretmenmissiniz ben doğumdan sonraki yıl ücretsiz izin almayi düşünüyorum sen de öyle yapabilirsin en azından daha sonra 1.5 yaşında olmus oluyor kreşe gönderebilirsin. Çünkü kayinvalidenle aran pek iyi değil gibi sürekli aynı evin içinde sıkıntı olabilir bence

Canim doğumla yaz tatili birleşince çocuk 6 aylık oluyor . Ondan sonra kv bakacak. Şimdi ücretsiz izin alsam bile 1 yıl aldım diyelim ondan sonra yine biri lazım annem yaşlı halide yok . Mecbur ya bakıcı olacak yada kv. Bende bari bildiğim kişi kv olsun diyorum çocuk için katlanirim diyorum ama onla da yaşamak çok zor olacak

Kızlar anladm ki aç kaldıkca mide daha da bulanıyor yedikten sonrada yediğimiz için bulanıyor bnmde oglenden sonra başlıyo bulantılar akşama kdr ara ara kaşık kaşık meyveli yoğurt yiyorum iyi geldi bana

Can'ım sonraki yıl ücretsiz izin al demek istedim. Çocuk olur birbuçuk yaşında sürekli gergin huzursuz diken üstünde bir evde yaşamak hepinize ağır gelir zor gelir bütün hareketlerin kısıtlanır bence daha ağır yaptırımları olur sonraki yıl süt izniyle erken çıkarsın bir gününü boşaltırlar vs çocuğa üç gün yanda dört gün bakacak bir bakıcı bulursun mutlaka

Bana da bugün hafif bir bulantı uğradı tuzlu sert bir peynir yedim öyle iyi geldi ki

Ücretsiz izin de ayrı bi sorun bizim daha borçlar var düğün zamanindan kalma . Mecburen izinden sonra baslicam. Kv biraz kırılgan yükü ağır bi insan onla uzun süre yaşamakta zor süreç . Bakıcı konusunda da çocuğum için üzülüyorum napcam bilmiyorum

Ücretsiz izne ayrılamam canım borclarimiz çok , çocukta gelecek yetisemeyiz maddi olarak . Bakıcı konusunda da endiseliyim. Sen nasıl yapacaksin

Ücretsiz izne ayrılamam canım borclarimiz çok , çocukta gelecek yetisemeyiz maddi olarak . Bakıcı konusunda da endiseliyim. Sen nasıl yapacaksin
Canım ben izin kullanırım bizim de harç borç çok aslında ama eşim idare edecek annem destek olacak biraz bir buçuk yaşından sonra bakıcı ya da kreş var aklımda

Ben kendi annemle babamla yaşadığım halde olmuyor. Tavsiye etmem. Ücretsiz izin alma şansın varsa kesinlikle al ya bakıcı

Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın inşallah. Sabırlar dilerim. Zaman herşeyin ilacı, herşeyin hayırlısı...Bir an önce kendini hazir hissedip bebiş haberlerini almak dileğiyle...

Canım peki onun yerine borçlarınıza Destek çıksalar da sen evde kalıp baksan bir arkadaşım da bunu talep etmişti biz düze çıkınca da kayınvalidelere ödeyeceğiz demişti bir kredilerini üstlenmişti aile.

Bulantım hafiflemiş azıcık uyumuşum ne iyi geldi. Kalktım yine aynı , bir de acıktım , şimdi ye yiyebilirsen birşeyler of işkence gibi hiç zevk almıyorum yemek yemekten

Aynısını bana da yaşattı Can'ım. Ve değerim de öyle küçül bir değer değil karından görünürdü kesem. Çocuk düşse umurlarında değil hem ilişki yasak diyorlar hem alttan muayene ediyorlar yok böyle bir dünya

Benimde kanama alanım var canım onun için gitmiştim zaten azalmış dedi gönderdi ne ultrason görüntüsü ne tahlil sonuçlarım hiç birini vermedi

Bende artık özele gideceğim Can'ım normal testlerimi devlette yaptırabilir miyim ki

Seni görünce korkuyorum :) ileri zamanları düşünmek istemiyorum. İnşallah bu kadar çok bulantım olmaz

Kimsenin olmasın bu kadar Can'ım , çok zorlanıyorum , arada hafifliyor baygın bir şekilde uykuya dalıyorum , ben de 10 11 ve 12. haftalardan daha fazla korkuyorum , sanki daha da artacak , son iki gündür daha kötüyüm çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…