2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben de iyiyim cok şükür acikinca midem bulaniyor sadece.cok sık acikiyorum.evdeyim ya dinleniyorum bol bol.persembe başlayacağız okula
Ben de çok sık acıkıyorum çok korkuyorum kilo alacağım diye o yüzden dengeli olmaya çalışıyorum ama bAzen ipin ucu kaçıyor güzel bir eğitim öğretim yılı olsun inşallah

Allah bir daha evlat acısı göstermesin çok üzüldüm çok acı bir durum Allah sabrını arttırsın inş..Bundan sonra hayırlı sağlıklı hamilelikler diliyorum..

Eskiden bol gelen pantolonlarımın şimdi düğmesi açık geziyorum
Ki gram kilo almadım aksine verdim 2 kg kadar belki daha fazla
Peki Nasıl oldu bu durum hem kilo verdin hem de pantolonlar dar?? Gebelikle ilgili göbek olsa tartıda çıkardı sanırım GAZ olabilir belki?!

Kızlar bu arada mide bulantısı için tavsiyeleriniz neler? Benim neredeyse bütün gün bulanıyor doktorun yazdığı zencefilli tableti de almadım işe yaramaz diye

Üzülme Can'ım ya çok şükür saglıklı bebiş bende haftaya salıya aldım randevu aynıyız seninle inş hayırlı haberler alırım

kızlarrr bana niye bakmıyorsunuz (
Baktım canım buradayım, geçmiş olsun şikayet etmelisin bunu ne demek saygısızca muamele etmek hele ki gebe bir bayanı rencide ederek konuşmak!!
Burda ben bile sinir oldum gerçekten bizim devlette sağlık Hakkımız saklıdır bir hekimin özel niyetine bağlı olamaz.

hifam0242 canım çok geçmiş olsun Rabbim tekrar hamile kalmayı nasip etsin tez zamanda cnm hayırlı sağlıklı bir şekilde tamamlarsın inşallah. benim halam düşük yapmıştı seneler evvel arkasından ikizlerine hamile kaldı çok başarılı, hayırlılar biri kız biri erkek.Rabbim birini aldı ama 2 tane verdi. hakkımızda hayırlısını versin Allahım.

kızlarrr bana niye bakmıyorsunuz (

Canim bende kadin dogum icin ozeli terih ettim.evlendigimin 2.ayiydi enfeksiyon ikayetiyle gittim kadın o kadar kötüydü ki.smear testi icin resmen içimi kopardi ondan beri tövbe ettim.senin sonucun iyi canim beta hcg baya yükselmiş karindan görünür büyük ihtimal.baska doktora gidersen belki ayni onun gibi davranmaz .hepsi bir degil sonucta

aynen canım zaten kırk saat bekliyorsun bir sonuç göstermek için.

canım bizim burda belli bir doktor vermiyolar her ay değişiyor doktor çok saçma bir sistem yani. özelde böyle bir sorun olöaz diye onu tercih edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…